سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 49800
تاریخ انتشار: ۱۵ فروردین ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » ظریف به‌ مجلس دعوت شد
Print This Post

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی از دعوت از وزیر امور خارجه برای حضور در یکی از جلسات کمیسیون امنیت ملی مجلس برای ارائه توضیحاتی درباره بیانیه لوزان خبر داد.

به گزارش سلام دلفان، سیدحسین نقوی‌حسینی سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی از دعوت این کمیسیون از وزیر امور خارجه کشورمان به یکی از جلسات کمیسیون امنیت ملی مجلس خبر داد و گفت: کمیسیون امنیت ملی مجلس در نامه‌ای از محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه برای حضور در این کمیسیون برای ارائه توضیحات درباره بیانیه لوزان دعوت کرده است.

وی افزود: با توجه به دعوتی که کمیسیون امنیت ملی مجلس از وزیر امور خارجه کشورمان برای حضور در این کمیسیون انجام داده، قرار است آقای ظریف به‌زودی در یکی از جلسات این کمیسیون حضور یافته و توضیحاتی درباره بیانیه لوزان به اعضای کمیسیون امنیت ملی مجلس ارائه کند.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس با بیان اینکه زمان دقیق حضور ظریف در این کمیسیون هنوز مشخص نیست، گفت: هر زمان که وزیر امور خارجه برای حضور در جلسه کمیسیون امنیت ملی مجلس آمادگی داشته باشد، این جلسه برگزار می‌شود.

نقوی‌حسینی در پایان خاطرنشان کرد: کمیسیون امنیت ملی مجلس فقط از آقای ظریف برای حضور در یکی از جلسات این کمیسیون دعوت کرده، اما معمولاً وی به‌همراه معاونانش و دیگر اعضای تیم مذاکره‌کننده هسته‌ای در جلسات این کمیسیون حضور می‌یابد.
منبع: تسنیم

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار