سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 49848
تاریخ انتشار: ۱۵ فروردین ۱۳۹۴
تعداد نظرات: یک نظر
خانه » اخبار برتر » 38 میلیارد ریال تسهیلات به کشاورزان دلفان پرداخت شده است
Print This Post

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان دلفان از پرداخت 38 میلیارد ریال تسهیلات به کشاورزان این شهرستان خبر داد .

به گزارش سلام دلفان، ” فرشاد بابایی” روز شنبه درگفت و گو با ایرنا گفت : این تسهیلات به تعداد 100 نفر از کشاورزان جهت توسعه مکانیزاسیون کشاورزی در شهرستان دلفان پرداخت شده است .

وی افزود: سهمیه شهرستان دلفان جهت توسعه مکانیزاسیون 41 میلیارد و 500 میلیون ریال بوده که بیش از 94 درصد آن جذب شده است .

وی ، از آمادگی جهاد کشاورزی شهرستان دلفان برای پرداخت تسهیلات کشاورزی و توسعه مکانیزاسیون در این شهرستان خبر داد و ادامه داد : این مدیریت هیچ گونه محدودیتی برای پرداخت تسهیلات کشاورزی ندارد و از کشاورزان دعوت می نماید جهت خرید ادوات کشاورزی و دنباله بندها برای بهبود وضعیت مکانیزاسیون به جهاد کشاورزی شهرستان دلفان مراجعه نمایند.

وی ، با بیان اهمیت توسعه مکانیزاسیون در توسعه کشاورزی هر منطقه خاطرنشان کرد : مکانیزاسیون در کشاورزی یکی از مهمترین فاکتورهای افزایش تولید می باشد و از برنامه های مهم مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان دلفان به شمار می رود .

وی ادامه داد : میانگین مکانیزاسیون کشاورزی در کشور یک درصد می باشد که این آمار در شهرستان دلفان هفت دهم درصد می باشد که در سال زراعی جاری این آمار به نحو چشمگیری افزایش می یابد .

این مسئول بیان داشت : در شهرستان دلفان 117 هزار هکتار اراضی کشاورزی وجود دارد که سالانه 153 هزار تن انواع محصولات کشاورزی تولید می شود .

  1. نویسنده دیدگاه: نام شما...
    فروردین ۱۶, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۲:۵۵

    بدبخت کشاورزای این شهرستان اگه از خودت چیزی اضافه بمونه، که من چشمم آب نمی خوره

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار