سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 49852
تاریخ انتشار: ۱۵ فروردین ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » خطیب مسجد الحرام: ایران محور شر است
Print This Post

خطیب وابسته به تروریست‌های آل‌سعود، در تازه‌ترین اظهارات خصمانه علیه دولت و ملت ایران، تهران را محور شرارت توصیف کرد.

به گزارش سلام دلفان، صالح آل طالب خطیب مسجد الحرام در اظهاراتی وقیحانه، تهران را محور شر توصیف کرد.

وی در خطبه روز جمعه مسجدالحرام در مکه مکرمه مدعی شد: ایران به دشمنی با عربها و مسلمانان عادت دارد و تلاش کرد درست مانند شام، زخمی بر پیکر جزیرة العرب نیز وارد کند.
خطیب وابسته به دربار آل سعود، در ادامه با تلاش برای سرپوش گذاشتن بر تجاوز وحشیانه اربابانش به مردم یمن، گفت: «ایران و حوثی ها، منازل، مساجد و دانشگاههای یمن را تخریب کرده، مسلمانان مسالمت جو را کشته و برخی را از کشورشان آواره کردند.. آنها در صدد به ذلت کشیدن مردم یمن بوده و با ترویج طائفی گری، تخم اقدامات تروریستی را می کارند».

وی ادعا کرد: ایران درست در زمانی که به یهودیان اعتراض می کند، خود لوله تفنگ هایش را برای جنگ به سوی عربها و مسلمانان نشانه گرفته و عربها بدترین چیزی را که یک همسایه از همسایه می توانست ببیند، از ایران دیده اند(!)

آل طالب ادامه داد: رحم و مروت، دین و مذهب و پیمان و قوانین، هیچ یک نمی تواند ایران را از اقداماتش منع کند.

وی سپس اظهارات نسبت داده شده به ایران و حوثی ها مبنی بر آمادگی برای ایجاد ناامنی و آشوب و اشغال حرمین شریفین را محکوم کرد.

آل طالب سپس با دفاع از کودک کشی تروریست های آل سعود در یمن ادعا کرد: عربستان سعودی با دوراندیشی، در صدد خاموش کردن آتش فتنه و ارائه ابتکارها و نظارت بر آن و دور نگاه داشتن یمن از بروز جنگهای داخلی بود .

وی ادامه داد: عربستان مدت زمان زیادی صبرو شکیبایی پیشه کرد، اما تجاوزکاران با دخالت خارجیها درصدد ایجاد ناآرامی در منطقه و انتشار آشوب و تکرار نقض عهد و پیمان بودند.
آل طالب با نادیده گرفتن خون زنان و کودکان یمنی که همه روزه در تجاوز جنگنده های کشورش بر زمین می ریزد، گفت: کودتای طائفی که در یمن رخ داد، ادامه اقدامات جنایتکاران درعراق و سوریه و نتیجه دخالت شیعیان ایران است که درصدد انجام اقدامات مسلحانه و آشوب و کشتار غیر نظامیان از جمله زنان، کودکان و مردان است./تابناک

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار