سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 49902
تاریخ انتشار: ۱۶ فروردین ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » آغاز پیش تولید فیلم سینمایی حاج قاسم سلیمانی
Print This Post

فیلم سینمایی «سردار» با محوریت عملیات‌های بین المللی سپاه قدس و با هدف به تصویر کشیدن فتح بیت‌المقدس توسط نیروهای محور مقاومت و سرداران ایرانی به خصوص «سردار حاج قاسم سلیمانی» مراحل پیش تولید خود را آغاز کرد.

به گزارش سلام دلفان، فیلم سینمایی«سردار» با محوریت سرداران ایرانی به خصوص «سردار حاج قاسم سلیمانی» به کارگردانی سید سعید حسن پور، فیلمی راهبردی و استراتژیک است که نابودی رژیم صهیونیستی و داعش را به تصویر می‌کشد.

سید سعید حسن پورگفت: شورای تولید این فیلم سینمایی؛ اساتیدی همچون: دکتر حسن عباسی، جمال شورجه، ابوالقاسم طالبی، نادر طالب‌زاده و دکتر شهریار زرشناس می‌باشند که من را در اولین تجربه کار سینمایی‌همراهی می‌کنند.

این کارگردان افزود: با توجه به شرایط ویژه کشورهای محور مقاومت تولید این اثر می‌تواند قدرت نظامی و استراتژیک محور مقاومت و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران را در جنگ نیابتی نشان دهد که سرانجام به فتح بیت‌المقدس و نابودی رژیم صهیونیست می‌انجامد.

حسن پور بیان کرد: فیلم‌نامه این اثر توسط شورای نویسندگی تهیه خواهد شد که تمامی افراد این شورا از برترین نویسندگان کشور خواهند بود و مراحل تولید این فیلم یک سال و نیم به طول خواهد انجامید./ دانشجو

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار