سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 49965
تاریخ انتشار: ۱۷ فروردین ۱۳۹۴
تعداد نظرات: ۴ نظر
خانه » اخبار برتر » عملیات اجرایی گاوداری پنج هزارراسی درشهرستان دلفان بزودی آغاز می شود
Print This Post

فرماندار شهرستان دلفان گفت : با اتمام طرح مطالعاتی و استعلامی عملیات اجرایی گاوداری پنج هزار راسی این شهرستان بزودی آغاز می شود .

به گزارش سلام دلفان، ”علی باقری” در گفت و گو با ایرنا گفت: این طرح از طرح های مصوب سفر ریاست جمهوری به لرستان است که توسط دولت تدبیر و امید به مردم شهرستان دلفان اهدا شده است .

وی اظهار داشت : 52 هکتار از اراضی روستای سالیانه جهت اجرای این طرح واگذار شده است و طرح مطالعاتی و استعلام های آن انجام شده و کار ثبت سند آن نیز مراحل پایانی خود را طی می کند .

فرماندار شهرستان دلفان ، این طرح را مهمترین طرح تولیدی در این شهرستان دانست و بیان داشت : اجرایی شدن این طرح یکی از خواسته های مردم شهرستان دلفان است که لازم است از پیگیری های مهندس بازوند استاندار لرستان ، سردار عبدالهی فرمانده قرارگاه خاتم (ص) نماینده سلسله و دلفان در مجلس شورای اسلامی ، امام جمعه نورآباد و دیگر مسئولانی که ما را در اجرایی شدن طرح یاری کردند قدردانی نمایم .

وی بیان داشت : با بهره برداری از این طرح که دارای چندین واحد فرآوری و صنایع تبدیلی است برای 500 نفر بصورت مستقیم و دو هزار نفر بصورت غیر مستقیم شغل ایجاد می شود .

به گفته وی ، گاوداری پنج هزار راسی شهرستان دلفان توسط شرکت قیام از زیر مجموعه های بنیاد مستضعفان کشور احداث می شود و نقش مهمی در ایجاد اشتغال و رونق اقتصادی منطقه دارد .

 1. نویسنده دیدگاه: ریز بین
  فروردین ۱۷, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۵:۱۵

  مهندس بابایی مدیر جهادکشاورزی شهرستان در این خصوص بسیار زحمت کشیده و تلاش نموده اند که شخص فرماندار نیز آگاه به این مسئله میباشند ولی متاسفانه در این گزارش اسمی از مهندس بابایی نبرده اند…فقط تأسف

  • نویسنده دیدگاه: نکیر و منکر
   فروردین ۱۷, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۸:۲۷

   مردانی بزرگی همچون مهندس بابایی فقط ایفای وظیفه کردند وبا شناختی که از ایشان هست احتیاجی به تشکر و قدردانی دیگران ندارند همچنان که در زمان انتصابشان در این پست بدعت بد نصب بنر در جای جای شهر را رد کردند.
   به امید روزی که دیگر مسئولین نیز به فکر انجام وظیفه باشند ونه تقدیر و تشکر دیگران.

 2. نویسنده دیدگاه: دوستدارشهر
  فروردین ۱۸, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۰:۱۴

  تشکرویژه از سردار عبدالهی که واقعا” مردعمل وانقلابی است

 3. نویسنده دیدگاه: جهادی
  فروردین ۱۸, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۰:۳۵

  با سلام و عرض ادب وتشکر از زحمات فرماندار محترم
  با تمام زحمات مدیریت و پرسنل جهاد کشاورزی شهرستان ایا جای قدار دانی از این نهاد فراموش شده نبود که از همه تشکر شود غیر از خط مستقم عملیات این پروژه مهم که جهاد است.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار