سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 50046
تاریخ انتشار: ۱۸ فروردین ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » سه میلیارد و 564میلیون ریال کمک های مردمی در دلفان جمع آوری شده است
Print This Post

مدیر کمیته امداد حضرت امام (ره) شهرستان دلفان از جمع آوری سه میلیارد و 564 میلیون ریال کمک های مردمی توسط این نهاد در این شهرستان خبر داد .

به گزارش سلام دلفان، غلام دادور روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا گفت : این مبلغ از مجموع 19 هزار و 875 صندوق صدقات توزیع شده در سطح شهرستان دلفان جمع آوری شده است .

وی بیان داشت : مبلغ جمع آوری شده جهت عمران ، درمان ، امورات فرهنگی ، اشتغال و تهیه جهیزیه مددجویان زیرپوشش هزینه شده است .

به گفته وی ، مردم شهرستان دلفان همچنین مبلغ 220 میلیون ریال جهت کمک به نیازمندان ، کمک به مردم فلسطین و دانش آموزان نیازمند مساعدت کرده اند .

وی ، همچنین از کمک 500 میلیون ریالی خیران نیک اندیش جهت تهیه جهیزیه 50 نوعروس زیرپوشش این نهاد خبر داد .

وی اظهار داشت :هفت هزار و185خانوار با جمعیتی معادل 20 هزار نفر زیر پوشش خدمات کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان دلفان هستند.

دادور افزود: 857 میلیون ریال جهت امور فرهنگی و آموزشی دانشجویان و دانش آموزان زیر پوشش این نهاد در این شهرستان هزینه شده است. به گفته وی ‏این اعتبار در زمینه های پرداخت شهریه دانشجویان ، ارائه خدمات آموزشی ، کلاسهای آمادگی و تقویتی دانش آموزان ، اردوهای دانش آموزی و دانشجویی گردید .

دادور، به فعالیت های کانون تربیتی امام سجاد (ع) اشاره کرد و افزود : در یک سال گذشته 878 نفر در رشته های خیاطی ، رایانه ، خیاطی ، احکام ، قرآن و رشته های ورزشی از برنامه های این کانون استفاده کرده اند .

این مسئول، از معرفی 300 نفر از مددجویان زیرپوشش به مراکز مشاوره ای جهت انجام امور مشاوره ای خبر داد و بیان داشت : 521 نفر از همسران جوان و مادران سرپرست خانوار در کلاس های آموزش بزرگسالان با محوریت مسائل اعتقادی ، احکام ، قرآن و بهداشت روانی شرکت کردند .

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار