سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 50114
تاریخ انتشار: ۱۹ فروردین ۱۳۹۴
تعداد نظرات: ۱۶۳ نظر
خانه » اخبار برتر » موضوع رفع تحریم ها از منظر طرف مقابل همچنان در ابهام است/ نگذاریم خون شهدای هسته ای پایمال شود
Print This Post
محمد امین رضوانی:

انتظار میرود تیم مذاکره کننده با هوشیاری هر چه تمام تر مراقب حرکات وافکار طرف مقابل باشند و قاطعانه وشفاف از هر گونه سوء استفاده جلوگیری به عمل آورند

سرویس سیاسی سلام دلفان- آقای محمد امین رضوانی(مدیر کل سابق سیاسی و انتخابات استانداری لرستان) در گفتگو با سلام دلفان در واکنش به بیانیه سیاسی میان تیم مذاکره کننده ایران و ۱+۵ گفت:

از بدو شروع مذاکرات هسته ای دو موضوع اصلی غنی سازی و تحریم ها از اهمیت فوق العاده ای برخوردار بوده و آنچه ملت مقاوم ایران اسلامی به عنوان حق مسلم و مطالبات اصلی خود خواستار شده اند بهره مندی از انرژی هسته ای صلح آمیز و لغو تحریم ها ی ظالمانه بوده است.اما آنچه از تلاش های بی وقفه تیم مذاکره کننده تحت عنوان بیانیه مشترک لوزان (سوئیس) حاصل گردید در رسانه های داخلی و خارجی بازتاب گسترده ای داشته و مورد تحلیل کارشناسان سیاسی و فنی قرار گرفته که لازم است ضمن قدردانی از تیم مذاکره کننده به اظهارات مقامات آمریکایی توجه ویژه ای نمود چرا که ادعایشان موجب بروز و ظهور برخی تفاوت های محتوایی گردیده از جمله بیانیه وزارت خزانه داری آمریکا در مورد حفظ معماری تحریم ها و همچنین وزیر دفاع انگلیس که اعلام نموده تحریم ها علیه ایران فعلا رفع نخواهد شد. لذا موضوع رفع تحریم ها از منظر طرف مقابل همچنان در ابهام است و اظهارات گسترده مقامات آمریکایی در خصوص برچیده شدن سیزده هزار سانتریفیوژ ، نابودی 9700 کیلو گرم ذخیره اورانیوم ، ممنوعیت غنی سازی بالای 3.6 درصد ، تغییر کاربری فوردو و تبدیل شدن به یک مرکز تحقیقاتی ، تغییر در طراحی راکتور آب سنگین ، الزام به پذیرش پروتکل الحاقی ، محدودیت در استفاده از سانتریفیوژ ها ی نسل جدید از موضوعاتی است که در سطح وسیعی به عنوان موفقیتی از عملکرد خود بیان می کنند و این نشان از حقانیت نگرانی مقام معظم رهبری از خدعه و نیرنگ و بی اعتمادی به طرف مقابل است. لذا اکنون در شرایطی که بنا برتوصیه مقام معظم رهبری سال دولت ملت وهمدلی وهمزبانی است، انتظار میرود تیم مذاکره کننده با هوشیاری هر چه تمام تر مراقب حرکات وافکار طرف مقابل باشند و قاطعانه وشفاف از هر گونه سوء استفاده جلوگیری به عمل آورند، چراکه نتیجه تلاش دانشمندان هسته ای به ویژه شهدای هسته ای و آنانی که از سالها پیش با صلابت با این دستاورد مهم دست و پنجه نرم کرده اند را دشمنان قسم خورده ملت بی اثر ننمایند. مطلبی دیگری که بایستی مورد توجه قرار گیرد این است که با رفع تحریم ها برخی از مشکلات اقتصادی حل خواهد شد، لذا همچنان با تکیه بر توانمندی داخلی و اقتصاد مقاومتی بایستی به رونق اقتصادی وصنعت یرداخته شود.

 1. نویسنده دیدگاه: محمدرضا
  فروردین ۱۹, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۰:۰۰

  احسنت بر این تحلیل قوی،شفاف وبه دور از هرگونه محافظه کاری

 2. نویسنده دیدگاه: ali
  فروردین ۱۹, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۱:۳۸

  سلام آقای رضوانی عالی بود

 3. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  فروردین ۱۹, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۱:۴۹

  احسنت فرزند باصداقت دلفان
  بارک الله برتحلیل قوی وعلمی شفاف وبه دور از ملاحظه کاری شمااصولگرای واقعی

 4. نویسنده دیدگاه: پورحسن
  فروردین ۱۹, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۲:۵۸

  من هم با نظر ایشان موافقم باید مراقب تحرک دشمنان بود آمریکاییها قابل اعتماد نیستد

 5. نویسنده دیدگاه: علی
  فروردین ۱۹, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۳:۰۷

  خود بخدا عجب تحلیلی کرده اینو بدونید کسی که از شادی مردم نگران باشد هیچ شانشی برا انتخابات نداره

 6. نویسنده دیدگاه: احمد
  فروردین ۱۹, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۳:۲۸

  سلام تحلیل بسار خوبی را بیان نموداید چرا که تیم مذاکره کنند تغییر ماهیت را پیروزی می دانند افرین بر شما هکار ارزشی وبا صداقت

 7. نویسنده دیدگاه: محمود
  فروردین ۱۹, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۳:۳۷

  موضوع رفع تحریمها ازمنظرطرف مقابل همچنان درابهام است!!!لطفااندکی روی این سخن تآمل کنیدوبخندید.

  • نویسنده دیدگاه: علی
   فروردین ۲۰, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۱:۱۱

   آقا محمود عزیز لطفا بفرمایید موضوع رفع تحریمها از منظر طرف مقابل یعنی از نگاه 1+5 برای ملت شریف وحتی تیم مذاکره کننده عزیز خودمان وشما همشهری خوب خودم روشن و واضح است اگر چنین است چرا رییس دیپلماسی کشور تایید نمی کنند از طرفی بفرمایید اظهارات تیم مذاکره کننده ایران اسلامی در خصوص رفع تحریمهامورد تایید آمریکاییهاهست یا خیر واین یعنی ابهام …. اوفتاد

   • نویسنده دیدگاه: محموذ
    فروردین ۲۲, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۱:۰۷

    ذوستان متآسفم!برداشت اشتباه کردید کامنت رامن گذاشتم منظورم این بودآمریکاییهاوانگلیسیهاو…میدانندچه میکنندبرای آنهاهیچ چیزدرابهام نیست! این سخن ساده لوحانه است .

   • نویسنده دیدگاه: محمود
    فروردین ۲۲, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۱:۲۹

    موضوع رفع تحریمهاازمنظرطرف مقابل همچنان درابهام است غلط است. بایدگفت:مواضع طرف مقابل درخصوص رفع یک مرحله ای تحریمهاازنظرمادرابهام است.

 8. نویسنده دیدگاه: علی
  فروردین ۱۹, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۳:۵۱

  مگه شما، کل مردمی، دوست عزیز. اقای رضوانی ضمن. تشکراز هیات. ایرانی در خصوص اقدامات بی اعتمادانه وخصمانه آمریکا وانگلیس فرموده اند مگه غیر از این است در ضمن ایشان صادقانه تحلیل نموده اند نه بخاطر انتخابات یا کار سیاسی

 9. نویسنده دیدگاه: علی
  فروردین ۲۰, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۰:۰۴

  مگه شمادوست عزیز، کل مردمی،آقای رضوانی درخصوص واقعیت انکار ناپذیر. دشمنی آمریکا وهم پیمانانش بر اساس اظهارات خودشان مطالبی بیان نمودند که مسئولین هوشیار تر از همیشه مراقب باشند. آیا این نظر اشکالی دارد یابه کسی اهانت شده، درضمن ایشان بدون هیچگونه. ملاحظه ایی. ویاطمع انتخاباتی اظهار نظر نموده اند لطفا وارد بحث انتخابات نشوید هنوز زود است

 10. نویسنده دیدگاه: علی
  فروردین ۲۰, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۰:۲۶

  دوست عزیز، مگه شماکل مردمی، آقای رضوانی ضمن تشکر واستقبال از تلاش های بی وقفه تیم هسته ایی و اظهار نظر ایشان در خصوص آمریکا وهم پیمانا نش واقعیتی است انکار ناپذیر درضمن ایشان بدون ملاحظه وطمع انتخاباتی افکار پلید آمریکایی رامد نظر قرار داده است خواهشا وارد مباحث انتخابات نشوید هنوز زود است،.

 11. نویسنده دیدگاه: محمد
  فروردین ۲۰, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۰:۳۱

  براي يك نيروي ارزشي انتخابات مطرح نيست رهبري بارها ابراز نكراني از حقه و حيله امريكايي كردند
  اقاي رضواني هم دقيقا همين دغدغه را دارند
  ايشان اكر فكر انتخابات بود روز ١٣ ابان مثل بقيه عشاق امريكا درخانه مينشست تا حفظ سمت كند اما شجاعانه همراه مردم به نداي مرك بر امريكاي رهبر لبيك كفت كه به قيمت كنار كذاشته شدن از استانداري برايش تمام شد
  اين سند افتخاري براي ايشان است

 12. نویسنده دیدگاه: مهدوي
  فروردین ۲۰, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۰:۳۷

  به نظر دوستان خطوط قرمزي كه رهبري ترسيم نمود در مذاكراترعايت شده
  مگر رهبري نفرمود دو مرحله اي شدن توافق خدعه امريكايي است اكر موضع تند و مستقيم عليه مذاكرات نميكريم به علت شعار امسال است طرفداران كدخدا دور بر ندارند

 13. نویسنده دیدگاه: امین
  فروردین ۲۰, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۰:۳۸

  بهتره جناب محمد امین اطلاعات و اخبار و دیدگاه بزرگان نظام را راجع به موضوع هسته ای اندکی عمیقتر ببینند مثل ادمهای کوته نظر و کج فهم رفتار نکنند

 14. نویسنده دیدگاه: دشمن ستیز
  فروردین ۲۰, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۱:۲۵

  خیلی عجیب است

  تذکری کوتاه و از سر دلسوزی به تیم مذاکره کننده ی هسته ای کشورمان:

  ۱ – عده ای در کشور تیم شما را در مقايسه با تیم قبلی ( جلیلی) قوی تر و مسلط تر و تحصیل کرده در بهترین !! دانشگاههای غرب می دانند.

  ۲ – پس از صدور بیانیه یا توافق نامه ( یا هر اسمی که مایلید رویش بگذارید) مشترک ، تیم آمریکایی به فاصله کوتاهی ، فکت شيت ( تفسیر برگ) خود از بیانیه ی لوزان را منتشر کرد.

  ۳ – جریان رسانه ای غرب با شدت هرچه تمام تر تفاسیر و برداشتهای طرف غربی از بیانیه را منتشر و تبلیغ نموده و می کند.

  ۴ – شما در داخل ، بیانیه ی لوزان را دستاوردی بزرگ در تاریخ مذاکرات هسته ای معرفی کرده و بر این اساس در کشور عده ای به جشن و پایکوبی پرداختند.

  ۵ – شما حقیقت را خالصانه با مردم ایران در میان نگذاشتید اما کم کم به ضعفهای بیانیه اذعان و اعتراف کرده و بالاخره در جلسه ی غیر علنی مجلس در روز سه شنبه ۱۸ فروردین ماه رسماً اعلام کردید که ” این بیانیه حتی پاک نویس هم محسوب نمی شود.( و چقدر دیر اعتراف کردید ولی باز هم خوب است.).

  ۶ – طرفداران بیانیه ، همواره در داخل منتقدین بیانیه ی مشترک را : رقبای کم فکر ، همسویی با نتانیاهو و رژیم صهیونیستی معرفی کردند ، در حالی که در دو مناظره ی صورت گرفته در شبکه ی خبر همه مردم ایران بر خلاف این اتهامات ناروا ، منتقدان را افرادی موقر ، آرام ، باسواد ، دشمن زیاده خواهی های غرب و… دیدند و بر علم و حلم منتقدین آفرین گفتند.

  ۷ – طی این چند روز فقط بطور شفاهي به دروغ گو بودن طرف آمریکایی و غیر قابل استناد بودن فکت شيت آنها پرداختید.

  ۸ – تا کنون هیچ یک از کشورهای عضو ۱+۵ در مقابل فکت شيت (تفسیر برگ) ارائه شده از سوی آمریکا هیچ موضع مخالفی نگرفته اند.

  ۹ – موافقان شما در جریان برنامه ” تیتر شب ” شبکه ی خبر در مقابل ابهامات مطرح شده ، هیچ حرفی برای گفتن نداشتند و مهمترین حرف آنها تاکید بر ان شاءالله لغو همه تحریم ها بصورت یکجا و خروج از فصل هفتم منشور در توافقنامه ی اصلی و نهایی در ۱۰ تیر ماه بوده و اصرار داشتند که به تیم هسته ای اعتماد کنیم.

  ۱۰ – سلمنا ، ما نیز بر اساس رهنمود ها و منویات مقام معظم رهبری تیم مذاکره کننده ی هسته ای را فرزندان انقلاب که در این سنگر بسیار مشکل در برابر ۵ کشور بی منطق و زورگو ، محکم ایستاده و از حقوق کشور دفاع می کنند ، دانسته و به آنان اعتماد می کنیم و در مقابل کسانی که تضعیف شما و ایجاد تفرقه در صفوف ملت را دارند محکم می ایستیم و هرگز شما را در این راه دشوار تنها نمی گذاریم.

  اما سؤالات زیادی از شما داریم که در این مجال کوتاه ، فقط یکی از آنها را مطرح می کنیم:

  تیم شما که و شخص شما جناب آقای ظریف که در برنامه ی نگاه یک مدعی درس دادن به آقای جان کری شدید و الحمدلله از نبوغ و مهارت بالا برخوردارید آیا نمی توانستید مانند حریف تان یعنی آمریکا در همان لوزان سوئیس تفسیر برگ ( فکت شيت) خود را تهیه و ارائه دهید و کاری کنید که آقای جان کری در کنکره عصبانی شده و با صدای بلند خطاب به کنگره بگويد ” به خدا و به عیسی مسیح قسم فکت شيت ایرانیها دروغ است.!!”

  راستی آقای ظریف ، این تیم همراه شما که الحمدلله همگی از دانشگاههای… مدرک گرفته کنار شما چه می کنند ، آیا نمی توانند یک تفسیر برگ ساده را برای شما تهیه کنند

  • نویسنده دیدگاه: نام شما...
   فروردین ۲۰, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۱:۳۱

   البته سواد این تیم به پای اونایی که تحریم رو کاغذ پاره میدونستن نمیرسع

 15. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  فروردین ۲۰, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۱:۳۴

  سلام دوستان
  تقدیم به همه به ویژه استادرضوانی
  امروز می خوام یک داستان بگم از وقتی که پدرم تو روستا زندگی می کرد و پدرم این داستان رابرای من تعریف کرده ومن هم به شما تعریف می کنم فرفره نداشتيم. بچه‌هاي کدخدا داشتند اما همبازي ما نبودند که دست ما بدهند. مسعود و مجيد نقشه‌اش را کشيدند و مصطفي بند و بساطش را جور کرد.
  ما که فرفره‌دار شديم، لبخند نشست روي لبهاي بابابزرگ. گفت: «ديديد
  مي‌شود، مي‌توانيد!»
  از ترس بچه‌هاي کدخدا، داخل خانه فرفره بازي مي‌کرديم. مبادا ببينند و به تريج قبايشان بربخورد. اما خبرها زود در دهکده ما مي‌پيچيد.
  خبر که به گوش کدخدا رسيد، داغ کرد. گفت: «بيخود کرده‌اند. بچه رعيت را چه به فرفره بازي.» و گيوه‌اش را ورکشيده بود و آمده بود پيش عمو محمد به آبروريزي. (بعداً شنيديم که همان روز، کدخدا دم گوش ميرآب گفته: «اين اول کارشان است. فردا همين فرفره مي‌شود روروک و پس فردا چرخ چاه.» بيشتر موتور پمپ‌هاي آب ده، مال کدخدا بود.) عمو محمد که صدايمان کرد، فهميديم کار از کار گذشته. فرفره را برداشت و گذاشت داخل گنجه. درش را قفل کرد و کليدش را داد دست بچه‌هاي کدخدا. که خيالشان راحت باشد از نبودن فرفره.
  رفتيم پيش بابابزرگ با لب و لوچه آويزان. فهميد گرفتگي حالمان را. عموها را صدا زد. به عمو محمد گفت: «خودت کليد را دست کدخدا دادي و خودت پس مي‌گيري.»
  عمو محمد مرد اين حرفها نبود. همه‌مان مي‌دانستيم. بابابزرگ گفت: «برويد و قفل گنجه را بشکنيد.» عمو محمود گفت: «کي برايتان فرفره خريد؟ کدخدا؟!» گفتيم: «نه عمو جان! خودتان که مي‌دانيد، خودمان ساختيم!»
  گفت: «ديگر بلد نيستيد بسازيد؟» گفتيم: «چرا!» گفت: «بهترش را بسازيد.» و رفت در خانه کدخدا به داد و بيداد. صداي بگومگويشان ده را برداشت. اين وسط ما، قفل گنجه را شکستيم و بهترش را ساختيم.
  بچه‌هاي کدخدا فهميدند. کدخدا گر گرفت. داد زد: «يا فرفره يا حق آب!» و به ميرآب گفت که آب را روي زمينهاي همه‌مان ببندد. کار سخت شد. عموها از هزار راه نديده و نشنيده، آب مي‌آوردند سر زمين. که کشتمان از بي‌آبي نسوزد. مسعود را گرفتند و کتک زدند. زورمان آمد. مجيد به تلافي‌اش، روروک ساخت. کدخدا گفت که گندم و تخم‌مرغ هم ازمان نخرند. مجيد و مصطفي را هم گرفتند و زدند. صداي عمو محمود، هنوز بلند بود اما گوشه و کنايه‌ها شروع
  شد. عمو حسن جمعمان کرد و گفت: «اين جور نمي‌شود. هم فرفره شما بايد بچرخد و هم زندگي ما.» از بابابزرگ رخصت گرفت و قرار شد برود و با خود کدخدا حرف بزند. وقتي که برگشت، خوشحال بود.
  گفت: «قرار شده روروک را خراب کنيم اما فرفره دستمان باشد. آنها هم تخم‌مرغمان را بخرند و هم……
  کمي آب بدهند.» بابابزرگ گفت: «کدخدا سر حرفش نمي‌ماند.» عمو حسن گفت: «قول داده که بماند. ما فرزندان شماييم. حواسمان هست!»
  بچه‌هاي کدخدا آمدند و روروک را، جلوي خيس ما، خراب کردند. عموحسن آمد و فرفره را گذاشت پيش دستمان و رفت که با کدخدا قرار و مدار بگذارد.
  دل و دماغي نداشتيم براي چرخاندن فرفره. مهدي گفت: «وقت زانو بغل کردن نيست. بايد چرخ چاه بسازيم. کدخدا از امروز ما مي‌ترسيد نه ديروز فرفره و روروک ساختن‌مان.» بابابزرگ لبخند زد.
  عمو حسن هر روز با کدخدا کلنجار مي‌رفت. يک روز خوشحال بود و يک روز از نامردي کدخدا مي‌گفت. ما مي‌شنيديم و بهش «خدا قوت» مي‌گفتيم. بچه‌ها داشتند بالاي پشت بام يواشکي چرخ چاه مي‌ساختند

  حالا دوستان داستان امرور ما داستان دیروز بچه های روستاست
  امروز ما هم روروک می خواهیم وهم موشک وکدخدا فکر کرده که توافق کرده باما
  ما هم توافق کردیم با کدخدا ولی چون کد خدا همیشه زیر قولش میزد وسابقه اش خرابه ما هم از زیر قولمان کارهای خود را در.زیر زمین وپست بام انجام می دهیم
  کدخدا از امروز ما نمی ترسد بلکه از فردای ما می ترسد
  ولی ما خودمان وقتی بلد باشیم هم فرفره بسازیم وهم.چرخ اب وهم روروک
  صد بارهم کدخدا انهارا بشکند ما باز می سازیم
  مشکل انجا بود که بلد نبودیم وخوشحالی اینجاست که الان بلد هستیم

  داستان زندگی امروز ما فردا می شود قصه ایندگان وبچه های من وتو در ایند می خوانند که
  ………..

  حاج فیروز/17/1/94/ گزارش4/ پایگاه اطلاع رسانی مدیران جنگ نرم
  سلام البته

 16. نویسنده دیدگاه: دلسوز
  فروردین ۲۰, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۹:۱۱

  احسنت درود برسربازان فداکار آقا سید علی امام خامنه ای .درست است باید به دشمن اعتمادنکنیم به گفته حضرت امام خمینی نان پنیر خود را می خوریم منت اجنبی نکشیم

 17. نویسنده دیدگاه: اربابی
  فروردین ۲۰, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۲:۴۵

  سلام
  نظرمن با نظر رضوانی هماهنگه
  ازسرباز خمینی در زمان جنگ نظامی وسرباز خامنه ای در زمان جنگ نرم ،فرزندپاک وصادق وباتقوا وتعهددلفان همین انتظار را میشود داشت که در تبعیت از رهبر حتی پست ومقام را فدا کند ودر اظهارنظر اصولگرایانه از هیچ چیزی ابا نداشته باشد

 18. نویسنده دیدگاه: اویسا
  فروردین ۲۰, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۳:۰۷

  با سلام
  تحلیل بسیار هوشمندانه و شفافی بود به دور از هرگونه فضای وهم آلود

  احسنت بر دلیر مرد دلفان
  مرد روزگار جنگ و دفاع از ناموس کشور

 19. نویسنده دیدگاه: هم رزم می گوید
  فروردین ۲۰, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۳:۱۲

  رضوانی مرد خداامتحان ایشان در جهبه ها ثابت کرده وهمیشه پشتیبان ولایت بوده اند

 20. نویسنده دیدگاه: امیرمحمد
  فروردین ۲۰, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۴:۲۶

  سلام بردلاورمرد عرصه های دفاع رزمی و فرهنگی، فرمانده دیروزواستاد امروزوازهمه مهمتر مریدومطیع محض والایت.
  موافق نظرتان هستم قلبناوجاناص

 21. نویسنده دیدگاه: کامیار
  فروردین ۲۰, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۵:۲۹

  فرزندپاک ایران زمینی،رزمنده روزهای جنگ.
  سربازجان برکف رهبری!
  متن زیبایتان راخواندم لذت بردم.درودبرتو باد.

 22. نویسنده دیدگاه: مصطفی
  فروردین ۲۰, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۵:۳۳

  جانم فدای رهبر
  سخنان شیوا ومحکم رهبری را شنیدم
  متن وتحلیل جناب رضوانی باسخنان محکم،استوار وبی محابای رهبرقرابت داشت
  احسنت بر این افسرجنگ نرم که شاگرد خوبی در مکتب رهبرش بوده وکلام ونگاه رهبرش را خوب میداند

 23. نویسنده دیدگاه: سامان
  فروردین ۲۰, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۵:۴۶

  جناب آقای محمدامین رضوانی.
  باسلام .
  ازنگاه دقیقت لذت بردم

 24. نویسنده دیدگاه: مهدی
  فروردین ۲۰, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۵:۵۰

  امیدوارم سایت محترم سلام دلفان در سایر موضوعات سیاسی،اجتماعی و فرهنگی از نظرات این استادارجمندجناب رضوانی بهره برداری ومحاطبین خود را از تحلیلهای قوی ایشان مستفیض نماید

 25. نویسنده دیدگاه: آزاده
  فروردین ۲۰, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۵:۵۷

  ,

  ❌❌ فوری فوری

 26. نویسنده دیدگاه: حاجی میرزا
  فروردین ۲۰, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۵:۵۸

  احترامابدینوسیله مراتب قدر دانی خودوگروهی ازجوانان بسیجی راکه درحال حاظردرجلسه ای مذهبی گردهم آمده ایم رادرخصوص اعلام نظر اصول گرایانه تان که فارغ ازهرگونه ملاحظه گری بود اعلام میداریم خداشمارابرای جریان اصول گرایان حفظ کند.

 27. نویسنده دیدگاه: محسن
  فروردین ۲۰, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۶:۰۴

  باسلام خدمت استادم جناب اقای محمدامین رضوانی
  تقدیم به تو که خدایی ثابت کردی بصیرت داری واصولگرای واقعی تویی نه بعضی که دوپهلوحرف زده اند:

  خوب هست کمی بصیرت داشته باشیم

 28. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  فروردین ۲۰, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۶:۰۹

  ,

  تقدیم به دوستان عزیز

  تشکر نامه از رئیس جمهور وکابینه

  ✌1 ،تشکرمیکنیم از آقای روحانی بخاطراینکه گفتند از ما انتقادکنید و وقتی از دولتشاانتقاد شد منتقدان را تازه به دوران رسیده وبیسواد خواندند.

  ✌2، تشکرمیکنیم از آقای روحانی که اوج حقارت مردم وایران رابا سبدکالا به تصویر کشاند.

  ✌3 ،تشکرمیکنیم آقای ظریف که وقتی نشریه فرانسوی به پیامبر توهین کرد و کاریکاتور پیامبر رو کشید،ودولت فرانسه از این کارحمایت کرد،ایشان همزمان در فرانسه بامقامات فرانسوی دیدارکردند و اصلا به روی خودنیاورد.

  ✌4، تشکرمیکنیم از جناب آقای ظریف که درمذاکرات باشیطان حتی خط قرمز های رهبری را زیرپا کذاشت وبا بستن نیروگاه نطنز و آب سنگین اراک اشک دانشمندانمون رو در آورد و خون شهید احمدی روشن وبقیه شهدای هسته ای رو پای مال کرد.

  ✌5 ، تشکر میکنیم از خانم ابتکار معاون رییس جمهور وآقای زنگنه وزیر نفت که اعلام کردند بنزین ایرانی آلوده است و جلوی تولید آن را گرفتند وازخارج وارد کردند،که بعدش معلوم شد بنزین ایرانی مشکلی ندارد وشوهر خانم ابتکار وارد کننده بنزین بوده است.

  ✌6 ، تشکرمیکنیم از وزیر فرهنگ که اجازه خوانندگی زنان راصادر کرد وبه آنان مجوز دادند.

  ✌ 7،تشکرمیکنیم از وزیرکشور که گفت خزانه خالیه و یه دفعه بوجه وزارت کشور وحقوقشان چند برابر شد.

  ✌8 ،تشکرمیکنیم از آقای روحانی که باخزانه خالیه و با هزینه کردن ازجیب شخصی سال نو را پیامکی به70 ملیون تبریک گفت.

  ✌9، تشکرمیکنیم از وزیرمسکن که جلوی ساخت مسکن مهر را گرفت و نگذاشت جوانان ما خانه داربشن.

  ✌ ۱۰ _تشکرمیکنیم از آقای ظریف که گفت آمریکا میتواندبایک بمبش ایران را فلج کنه واز کاربندازه وفراموش کرد که حضرت امام فرمود آمریکاهیچ غلطی نمتواند بکند.

  ✌۱۱_ تشکر میکنیم از وزیر اقتصاد که اقتصاد که قیمت گوجه رابه 8هزار کشاندو کنترل نکرد و قیمت نان را دوبرابر کرد.

  ✌12 _ تشکرمیکنیم از آقای ظریف که متن مذاکرات ژنو را به کسی نگفتند وبه دروغ گفتند ماپیروز شدیم بعدا ما متن مذاکرات ژنو را از سایت های آمریکا خواندیم و فهمیدم به ما دروغ گفتند و بدترین شکست تاریخ ایران را رقم زدند.

 29. نویسنده دیدگاه: معتبر
  فروردین ۲۰, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۶:۱۱

  شنیدیم حضورفعال شمادرصحنه هایی که بااصول انقلاب هم خوانی دارد.منجمله راهپیمایی سیزده آبان که علی الظاهربرمذاق برخی آقایون خوش نیامده است،منجربه آن شده موردبی مهری ایشان واقع شوند،مهم نبست جنابعالی درقلب یکایک اصول گرایان واقعی دلفان جادارید.
  صداقت،تقوا،رفتاربی ریاوبی تکبرتان وپاکی وایمانتان زبان زداست.
  (دوستت داریم)

  • نویسنده دیدگاه: همسایه
   فروردین ۲۳, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۸:۲۱

   اصول گرای واقعی یعنی کی 4تا نام ببر….

   • نویسنده دیدگاه: معتبر
    فروردین ۲۳, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۰:۱۶

    نگاهی به همین سایت بندازید

    • نویسنده دیدگاه: همسایه
     فروردین ۲۴, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۷:۵۳

     جناب معتبر من که نگاه کردم چیزی ندیدم ازروی زمان درج کامنت ها مشخص است همه رایک نفر وشایدخود….نوشته باشد بس کنید ابروی اصول گرایان واقعی که فقط بخاطر رضای خداوانجام تکلیف شرعی این راه را را انتخاب کرده اند نبرید اصولگرای واقعی دروغ نمی گوید.نماز می خواندبه خاطر پست ومقام دست به هر کاری نمی زند در یک کلام اصول گرای واقعی دردلفان گمنام است اهل عمل است اهل نماز جمعه ودعاوبینش عمیق وپزوهش است.

     • نویسنده دیدگاه: معتبر
      فروردین ۲۶, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۱:۰۹

      همسایه نسبتاًمحترم که همه راغیرمسلمان وفقط خودت راعین اسلام میدانی وفقط فکرمیکنی خودت نماز میخوانی وخودت نمازجمعه میروی
      کدام کارمابه خاطرخدانیست که مال شمابه خاطرخداست؟!
      کامنت گذاشتنمان برای دفاع از کلامی که منطبق برخط رهبری است به خاطر خدانیست یا تاکیدبر حفظ نگاه ونظر رهبر؟!
      گفته ایدبس کنیدآبروی اصولگرایان رانبرید اصولگرای واقعی کسی است که برخلاف نظررییس بزرگش که تأکیدبرعدم حضور کارکنان در راهپیمایی سیزده ابان داردباتمام قوا در راهپیمایی حضور می یابدودوروز بعدعزل میشود،بله اصولگرای واقعی کسی است که برای خارج کردن جنازه شهیدکیانی از دست دشمن به اب وانش میزندزخمی میشود وتا حصول نتیجه از پای نمی نشیند،اصولگرای واقعی کسی است که بعدازجنگ در عرصه علم ودانش غیرازتدریس درکلاس درس جوانان رابه مسجدمی کشاند وبه انها ریاضی رادرمسجددرس میداد،اصولگرای واقعی کسی است که سی سال واسطه مردم با محمدی بود بدون اینکه ذره ای اهل سوء استفاده واستثمارباشد،اصولگرای واقعی کسی است که شبی نیست درنماز جماعت مسجدامام هادی حضورنداشته باشد،اصولگرای واقعی کسی است که درتمام حوادث سیاسی وپایین بالاهایی که اتفاق افتادرنگ عوض نکرد وولایت ولی. را باپست ومقام عوض نکرد
      از دروغ گفته بودی!!!!دروغ کدام است؟!اینکه سیل عظیمی از کامنتهارااز جانب یک نفربدانی وحتی ادعا کنی که شخص خود….بوده است یا اینکه ازصداقت یک مؤمن تعریف کنیم وصحه بر خاکی بودن وبی ریا بودن ومردمی بودنش بگذاریم
      لطفاً تجدیدنظربفرمییدمادروغگونیستیم

      • نویسنده دیدگاه: همسایه
       فروردین ۲۷, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۳:۵۱

       معتبرجان لطفا بگودر کدام مسجد وکدام مدرسه ریاضی تدریس ودرچه سالی.ثانیافرمودهای سی سال رابط محمدی بودکه مزدش راگرفت از تدریس علوم راهنمایی مدرسه مطهری مدیرکل سیاسی استانداری وهیت بدوی اموزش وپرورش شد.فرموده ای فرمانده جنگ یا گردان تخریب بوده ای.این صحبت ها ممکن است برای تایید صلاحییت ان جناب مشکل ساز شوددرضمن مطیع ولایت امثال ع ع واقای ا م …..رادرراس ادرات ونوامیس مردم قرار نمی دهدازمن میشنوی به درویشی قناعت کن که سلطانی خطر دارد ……

       • نویسنده دیدگاه: خیر خواه
        فروردین ۲۸, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۱:۴۷

        مقداری مهربانتر اگر شما تابت کردی ایشان دبیر علوم بوده همه حرفهایت درسته در ضمن شهید رجایی نیزمعلم بودندومعلمی بالاتر از هر شغلی است وازافتخارات رضوانی معلم بودن اوست وخدمت در آن شغلها که فرمودی مزد نیست مرد حسابی جز خدمت صادقانه وتجربه ومهارت کسب شده در خصوص جبهه فرمودی میتوانی ازجناب سیدابو القاسم موسوی بپرسی در ضمن اشاعه هر نوع منکردر صورت صحت از مصادیق جرم است مراقب گفتار ونوشتار خود باش اگر مسلمانی

       • نویسنده دیدگاه: خیر خواه
        فروردین ۲۸, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۹:۵۴

        اقا یا خانم همسایه اولا مشخص است کوچکترین اطلاعاتی از جبهه وجنگ و رزم وشهادت جوانان شهرمان در دفاع مقدس نداری دوما اطلاعات شما در ارتباط باجریانهای سیاسی و کلید وازه های سیاسی انقلات کم است چرا که بسیاری از نیروهای چپ واصلاح طلب نیز همانندبرخی از اصولگرایان اهل مسجد ونماز جمعه اندوشایدافرادی از اهل نماز داریم که فعال سیاسی نیستند چه رسدکه اصول گرا یا غیره باشند ثالثا دراخرین جمله شماارایه تشبیهی بکار رفته که خدمتگزاری ونوکری نمایندگان برای ملت را به سلطان تشبیه نموده ای واین نگاه نگاه ضد انقلاب است

        • نویسنده دیدگاه: همسایه
         فروردین ۲۸, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۳:۴۴

         خیرخواه عزیزمعتبرجان یاخودمونی تر….جان همانطورکه جنابعالی تشخیص دادیدبنده اطلاع چندانی ازوازه های جبهه وجنگ وانقلاب ازمنظر کسی که بچه مسجدی رابی تفاوت وغیر سیاسی می نامد درست است ولی شما نام مسجدومسجدیانی که توسط …..فیثاغورس شدندند رانگفتی وفقط کلی گویی میفرماییدایشان قبل از اینکه داماد محمدی شود افکار وعقاید خود را بروز نمی داد وشاید این وصلت انجام نمی گرفت مانند رفقای قدیمی ع ر -ع ج معلوم نبود که……خلاصه من زیاد اهل کامنت نیستم واین هم به خاطر غلوی که درکامنتها دیدم بر خود لازم دیدم گوشه ای ناچیز از افتخارات درخشان معظم له را بنیویسم دروغ بسیار بد است.

         • نویسنده دیدگاه: رسواگر
          فروردین ۲۹, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۱:۲۴

          ۱حاج امین رضوانی معلم علوم نبوده اند
          ۲درمدرسه ش مطهری ریاضی درس می دادند وبنده شاگردریاضی بودم که ما رانماز مغرب مسجدمی بردبعدنماز به ما ریاضی درس میداد
          ۳رییس یکی از واحدهای پرسنلی لشگر شش ویژه
          ۴معاون یکی از گردانهای پارتیزانی در لشگر شش
          ۵معاون گردان حمزه درلشگر ۵۷ابوالفضل
          ۶عضوشورای فرماندهی بسیج دانشگاه لرستان
          ۷معاون یاشاید فرمانده گردان عاشورادر نوراباد
          ایشانرا هرشب در مسجدامام هادی فاز ۱خرم ابادمیتوانیدببینیدواز هیأت امنای مسجدسوال کنیدرضوانی چندسال است فریضه نماز مغرب واعشارا انجا برگزار میکندضمناًدربرخی ایام هفته پرسنل استانداری لرستان به امامت رضوانی نمازجماعت ظهر وعصر را اقامه میکردند
          دوست عزیز مطمیناًشما دروغگونیستید اشتباه کرده اید ایرادی ندارد اگرشماره حضرتعالی یا هر مطالبه گری دیگر اعلام شود تادرفضای مجازی تمام مستندات این امور رااز رضوانی بگیرم وبرایتان ارسال کنم
          مطمئناًشمادروغگونیستیدفقط اشتباهی از سر عدم شناخت داشته اید

         • نویسنده دیدگاه: خودتی
          فروردین ۲۹, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۱:۴۰

          همسایه حالا شما چرا اینقدر ناراحتی میتونستی تو هم برا خودت کامنت بذاری واز خودت تعریف کنی این دیگه ناراحتی نداره حتما جا موندی بهت بر خورده در ضمن شماقبول نداری در بین نمازگزاران هم اصولگراوهم اصلاح طلب وهم بی طرف وجود داره از طرفی کی کجا ودر چه ساعتی نماز میخونه یا نمی خونه جه ربطی به شما داره در ضمن انتصاب های ع ع یا ام ورفتارهای ع ر و ع ج کلی گویی ومبهم نیست خدا عاقبت همه را از حسادت ختم به خیر کند

 30. نویسنده دیدگاه: روستایی
  فروردین ۲۰, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۶:۲۰

  دوست وهمکار گرانمایه جناب آقای حاج امین رضوانی.
  دست مریزاد،بارک الله،یارقرآن آفرین.

 31. نویسنده دیدگاه: حمیدرضا
  فروردین ۲۰, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۶:۲۵

  درودبراهالی دلفان
  ولایتمداران واقعی،دوستداران حریم ولایت
  چه در روزگار جنگ وچه اکنون که نظام به کار فرهنگی در عرصه جنگ نرم نیاز داردسربازانی فداکاراز خاک دلفان برخاستندکه وجودشان غنیمت است
  حاج محمدامین رضوانی شاگردمکتب امام ورهبری از این جمله است

 32. نویسنده دیدگاه: معتبر
  فروردین ۲۰, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۶:۳۰

  دوست وهمکارگران مایه آقای حاج امین رضوانی.
  دست مریزاد.بارک الله .یارقرآن آفرین.

 33. نویسنده دیدگاه: خطیبی
  فروردین ۲۰, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۶:۳۵

  حاج امین بسیار درست تحلیل کردید.

 34. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  فروردین ۲۰, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۶:۴۰

  حاج امین بانظرتان در مورد بیانیه موافقم از هرکسی که برای اعتلای نام ایران وایرانی تلاش میکنه سپاسگزاریم

 35. نویسنده دیدگاه: آراد
  فروردین ۲۰, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۶:۴۲

  جناب آقای رضوانی،درزمان جنگ درلشگرشش پاسداران خدمت شما بودم آنجاهم بارهابرایمان سخنرانی می کردی.
  ومن خیلی چیزهاازشما یاد گرفته ام.خداحفظتان کند.

 36. نویسنده دیدگاه: دلفانی
  فروردین ۲۰, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۳:۵۸

  رهبر معظم انقلاب امروز در نخستين واکنش به بيانيه لوزان، سخنان مهمي را پيرامون مذاکرات هسته اي مطرح کردند.

  گزيده بيانات مقام معظم رهبري در جمع مداحان به شرح ذيل است:

  * ميپرسند چرا فلاني(رهبري) درباره هسته اي موضع نگرفته،جايي براي موضع گيري وجود نداشته.
  * مسئولين ميگويند هنوز کاري انجام نشده و چيز الزام آوري نيست،نه موافقم نه مخالف.
  * همه چيز درجزئيات است،ممکن است طرف بدعهد مقابل بخواهد درجزئيات،کشور ما را محصور کند.
  * اينکه حالا به بنده و ديگران تبريک ميگويند بي معنيست.
  * آنچه تاکنون انجام شده نه اصل توافق و محتواي آن را تضمين ميکند،نه حتي اينکه مذاکرات تا به آخر برسد.
  * من هيچوقت به مذاکره با آمريکا خوشبين نبودم.
  * با اينکه خوشبين نبودم با اين مذاکرات موردي موافقت کردم و از مذاکره کنندگان حمايت کردم و ميکنم.
  * با توافقي که منافع و عزت ملت را حفظ کند موافقيم.
  * اما توافق نکردن شرف دارد به توافقي که منافع و عزت ملت از بين برود.
  * به مسئولين گفته ايم به طرف مقابل اعتمادنکنيد،به لبخنداو فريب نخوريد،به وعده نقد و نه عمل نقد او اعتمادنکنيد، چون وقتي خر او ازپل گذشت به شما ميخندد.
  *ديديد ژست رئيس جمهورامريکا رابعدازانتشار يک بيانيه صرفا مطبوعاتي.

 37. نویسنده دیدگاه: رستمی
  فروردین ۲۱, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۰:۱۷

  تمام وجودمان برای مملکت
  جانمان فدای رهبر
  دغدغه ما دغدغه رهبری است
  درود وسلام برتو عزیزدل که تعصبت بر جریان رهبری عیان وشفاف وبی رودربایستی است ودر این مورد حاضرنبودی هیچ معامله ای بکنی

 38. نویسنده دیدگاه: دلفانی مقیم تهران
  فروردین ۲۱, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۰:۳۵

  سلام وسپاس تقدیم مدیریت عزیزو ارزشی سایت سلام دلفان
  حرکت سازنده وارزشمندشما قابل ستایش است
  احسنت

 39. نویسنده دیدگاه: حسینی
  فروردین ۲۱, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۰:۵۳

  سایت سلام دلفان حرکت جالبی کردید نظر آقایون بیانگر مواضع اونهاست وهرکه شفاف و واضح وبدون دو دوزه بازی حرفشو زده آدم با صداقتی در مواضع سیاسی هست
  جناب رضوانی به نظرم با صداقتربود

 40. نویسنده دیدگاه: ولایتی
  فروردین ۲۱, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۱:۰۰

  سلام .دورود خدا بر حاج رضوانی برا این تحلیل هوشمندانه

 41. نویسنده دیدگاه: نام شما...م و
  فروردین ۲۱, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۱:۳۷

  مرگ بر امریکا نگذارید خون شهدای هستهای پایمال شود

 42. نویسنده دیدگاه: میرزایی
  فروردین ۲۱, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۴:۰۸

  سلام
  برمدیرمحترم سایت وزین وارزشی سلام دلفان
  سلام بر جوانان فهیم دلفانی
  محمدامین رضوانی فرزنددلفان ؛مثل سایر جوانان نورآبادی در هر موقعیت وجایگاهی که قرارگرفتند از صدق وصفای درونی وتقوی ودرستکاری خوش درخشیدند وافتخاری برای دلفان بودند (جوانان نورآبادی هرکدام برگ افتخاری بر تاریخ این دیارند) حاج امین دردوران دانش اموزی ،چه دهه شصت وزمان دانشجویی وچه زمان جنگ درلشگرشش ولشگرپنجاه وهفت ودوران تدریس ومدیریتهای فرهنگی،اداری وسیاسی باثبات در نگاه ونظر خودخط امام ورهبری رادرتمام رفتارهای اجتماعی وسیاسی سرلوحه خود داشتند
  دراین تحلیل نیز نگاه عمیق ایشان منطبق بر رهنمودهای رهبرفرزانه انقلاب بود وصحه ای بر پیروی محض وولایی بودن این سربازفداکاراست

 43. نویسنده دیدگاه: نام شما...ح-ج
  فروردین ۲۱, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۵:۱۸

  معلوم است اقای رضوانی همان رزمنده دوران جنگ ویاور بچه های ولایتی است

 44. نویسنده دیدگاه: مطلق
  فروردین ۲۱, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۶:۱۸

  من هم بانظرآقای رضوانی موافقم خیلی عالی بود.

 45. نویسنده دیدگاه: علی مراد
  فروردین ۲۱, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۶:۳۳

  من واقعا خیلی ازنظرشمالذت بردم نظرتون خیلی خیلی درست وعالی بود.

 46. نویسنده دیدگاه: کیومرث
  فروردین ۲۱, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۹:۵۵

  سلام علیکم
  نگاه عمیق رضوانی وانطباق آن برفرمایشات رهبرعظیم الشأن انقلاب را دیدم ولذت بردم
  لیاقتت درجایگاه ملی است

 47. نویسنده دیدگاه: بهروز قاسمی
  فروردین ۲۱, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۳:۰۲

  با آقای رضوانی موافقم.

 48. نویسنده دیدگاه: احسان بهاری
  فروردین ۲۱, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۳:۰۶

  دراظهارنظرجناب رضوانی هم رعایت انصاف شده وهم دیدکارشناسانه منطبق بر تجربیات تاریخی که غیر قابل بودن حریف را تأییدمیکندوجودداردلذابدون هیچ تعصبی پذیرفتم وقانع شدم

 49. نویسنده دیدگاه: کیهان
  فروردین ۲۱, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۳:۳۵

  جناب آقای حاج امین رضوانی درایت تدبیر و تیز بینی شما با نگاه به این تحلیل هوشمندانیتان محرزاست

 50. نویسنده دیدگاه: اکبر
  فروردین ۲۲, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۰:۲۳

  نظریه منطقی وقابل قبولی بود
  درود بر جناب رضوانی

 51. نویسنده دیدگاه: امیری
  فروردین ۲۲, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۰:۵۴

  من به عنوان یک اصلاح طلب، این تحلیل را به دقت خواندم و آنرا موافق با منافع ملی و کلان کشوز دیدم. جناب رضوانی به عنوان یک صاحب نظر دلسوز، نظری ملی و نه جناحی دادند. خواهش می کنم از دوستان که منافع ملی را با مسایل جناحی یکی نکنند. آقای رضوانی یکی از سرمایه های استان است و باید قدر ایشان را دانست. براستی وقتی صاحب نظرانی مانند آقای رضوانی اینگونه موشکافانه تحلیل می کنند؛ در نهایت به نفع تیم هسته ای و منافع ملی ما خواهد بود.

 52. نویسنده دیدگاه: سلطان پناهی
  فروردین ۲۲, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۹:۱۴

  مدیرمحترم سایت سلام دلفان ضمن تشکراز ابتکارجالبتان دراخذنظرات فعالان سیاسی
  بنده از گذشته بانظرات ودیدگاه های حاج امین رضوانی آشنایی کامل داشته ام وتقریباًدوستان رده سنی ما همگی ایشان را به صدق در گفتار ورفتار ،پاکدستی ،ایمان وتقوای الهی،همچنین اعتوال واقعی منطبق بر اسلام می شناسیم
  بهتر است برای معرفی بیشتراین چهره ارزشمندولایی به قشرجوان ترتیبی اتخاذنماییدضمن انجام مصاحبه های بیشتر در زمینه های مختلف با مشارالیه در این زمینه اقدام فرمایید

 53. نویسنده دیدگاه: عقیل
  فروردین ۲۲, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۹:۵۴

  حاج اقا امین رضوانی عالی بود ما کوچیکتیم

 54. نویسنده دیدگاه: شمس نریمانی
  فروردین ۲۲, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۰:۴۸

  سلام بر حاج اقا رضوانی در مورد بیانه شما موافقیم

 55. نویسنده دیدگاه: . کولیوند
  فروردین ۲۲, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۱:۲۶

  جناب اقای رضوانی
  به عنوان یک بازنشسته فرهنگی ازدوران حضورشمادرهیات رسیدگی به تخلفات اموزش وپرورش جزحسن خلق،اعتدال وانصاف قضاوت وبرخورداسلامی چیزی درذهن همکاران نمی باشد.
  خداشماراتوفیق دهد.

 56. نویسنده دیدگاه: شاکری
  فروردین ۲۲, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۱:۴۰

  جناب آقای رضواین حقا که رهرو ولایتی و بصیرت کافی داری بعضی از دوستان فقط منتظرند ببینند که باد به کدام سو می وزد

 57. نویسنده دیدگاه: امیر حسین
  فروردین ۲۲, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۲:۱۳

  با سلام خدمت جناب آقای رضوانی.تحلیل موشکافانه و دقیق شما را خواندم و کاملابا شما و تحليلتان موافق هستم .

 58. نویسنده دیدگاه: محمد
  فروردین ۲۲, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۲:۲۰

  اي کاش مملکت ما چهار نفر مثل شما داشت

 59. نویسنده دیدگاه: شهریار
  فروردین ۲۲, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۳:۱۸

  متاسفانه بعضی از مسئولین غیر اعتماد بودن آمریکا رو زود فراموش کردند نباید خیانت های آمریکا رو به این زودی فراموش کنیم .بنده با آقای رضوانی کاملا موافقم.

 60. نویسنده دیدگاه: ع میرزایی
  فروردین ۲۲, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۵:۴۹

  باسلام ضمن تایید فرمایشات جنابعالی با ارزوی موفقیت برای تیم مذاکره کننده در اینده نزدیک

 61. نویسنده دیدگاه: حامی
  فروردین ۲۲, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۹:۱۰

  اقاي رضوانی
  سلام عليكم
  أجرك الله
  رهبري بسيار قاطع و متقن و دقيق و بسيار ﺑﺎ نكته سنجي مطالب جمع شده اين چند روز بعد از بيانيه غير الزام آور مطبوعاتي ( البته خيلي ها تلاش كردند انرا توافقنامه جا بيندارند)
  تحليل و تبيين كردند
  ان شاءالله ما لياقت فهم دقيق بيانات ايشان را از خداوند متعال خواستارين
  همچنين پيروي صحيح از خط امامت و منويات ايشان

  تا سربازان جواني مثل جنابعالي دارد
  باكي از چيزي نداريم
  يا علي
  سيد علي

 62. نویسنده دیدگاه: میرزایی
  فروردین ۲۲, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۹:۱۷

  ارزو بر جوانان عیب نیست .ببهش رای میدم که شهرمان همچنان در مسیر توسعه گام بردارد اخه حیفه .حاج امین میتونه کارهای ناتمام و وپروزه های نیمه کاره را که از بزرگان مونده تکمیل کنه .حیف نیست از دلفان به این بزرگی کسی نباشه پا جا پای شیخ بزاره . وجاخ کوری دلفانتو دیه تون خدا

  • نویسنده دیدگاه: سلامتی
   فروردین ۲۲, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۳:۱۴

   دوست عزیزم با مستعارمیرزایی!سلام وعرض ادب
   حضورجناب آقای رضوانی درمرآومنظروارايه تحلیل وتفسیردرخصوص موضوعات مختلف توسط ایشان تازگی ندارد که سریعاًبرداشت انتخاباتی کرده اید شاید واقعاًاینگونه که فرموده ایدنباشد ولی اگرهم باشدمحمدامین رضوانی فرزند مرحوم حاج شیخ حیدر رضوانی وبرادر مرحوم حاج ابراهیم رضوانی که جمعاًبیش از یک قرن خدمتگزاری مردم دلفان را کرده اندبا پیشینه ونفوذخانوادگی وسیعی که بر کسی پوشیده نیست چه چیزی از سایر مطرحین در عرصه کاندیداتوری کم دارندکه حضورشون برای جنابعالی عجیب تلقی و این اقدام را با کنایه تخفیف داده وموردتمسخرقرارداده اید!!!!؟
   ضمناًرضوانی دامادمحمدی است که شانزده سال نماینده مردم بوده وایشان به جهت این ارتباط خانوادگی کانال ارتباطی مردم وگره گشای مردم بوده وهمه میدانند که شخص محمدامین رضوانی بیش از سی سال است در عرصه سیاسی نورابادحضور داشته وهزاران بار باعث حل مشکلات مردم شده وهیچگاه دنبال سوء استفاده ای نبوده است.
   دوست ارجمند آیا تمسخر حضوری که هنوز هم قطعی نیست در انتخابات ،با وجود سالها افتخار خادمی مردم توسط ایشان،پدرش وبرادرش توسط یک همشهری دور از انصاف ودون شأن نورآبادیهای مهرورز نیست؟

 63. نویسنده دیدگاه: lمصطفی
  فروردین ۲۲, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۹:۲۱

  باسلام خدمت جناب آقای رضوانی احسنت بر جسارت شما که برداشت خود را از بحـث هسته ای این گونه در اختیار مردم قرار داده اید و مردم را از قصد امریکا که جلو گیری ازپیشرفت و توسعه ایران است آگاه ساختید البته جز این از حضرتعالی انتظار نمی رود شخصی با پیشینه سیاسی خود که اعتقادات و باور خود را به پست ومقام نفروخته ودر روز استکبار جهانی با حضور پرنگ وهمیشه در صحنه خود مشت محکمی بر دهان امریکا وحامیانش زدید و از فرزندروحانی مبارز حاج شیخ حیدر رضوانی جز این انتظار نمی رود

 64. نویسنده دیدگاه: رضا میرزایی مطلق
  فروردین ۲۲, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۱:۰۵

  مطمئنا دستیابی به توافق هسته ای کاری کاملا مهم و زمینه ای برای از بین رفتن بسیاری از مشکلات مردم است .اما ضمن تایید سخنان جناب آقای رضوانی ،انتظار میرود تا تیم مذاکره کننده همان دقت و موشکافی را که اقای رضوانی در سخنانشان به آن اشاره کرده اند را مدنظر داشته باشند.برای حاج امین رضوانی آرزوی توفیق را داریم

 65. نویسنده دیدگاه: علی رضا
  فروردین ۲۲, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۱:۰۸

  با سلام به جناب رضوانی حضور شما در عرصه انتخابات ضرورت دارد . حاج آقا دیگر توان جسمی نداشته جا دارد شما یا فرزندشان ادامه دهنده این راه باشید و با وجود بحث صغر سن دیگر آن جایگاه اجتماعی وجود ندارد برای حاج آقا لذا از شما انتظار میرود با تدبیری خاص شخصا به این میدان ورود نمایید

 66. نویسنده دیدگاه: محمود
  فروردین ۲۲, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۱:۱۳

  این تحلیل ساده لوحانه است وبه هیچ وجه درراستای مواضع رهبری معظم انقلاب نیست!آمریکاییها وانگلیسیهاحیله گرند میدانندچه میکنند ازمنظرآنها هیچ چیزی درابهام ندست!!!

  • نویسنده دیدگاه: منصور
   فروردین ۲۲, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۲:۵۵

   محمودعزیز به مظرشمادرتحلیل رضوانی چیزی غیراز تأکیدبرحیله گری آمریکا وانگلیس که حضرتعالی نیز برآن اشارتی داشته ایدآمده است؟!؟!
   چگونه نظری را که خودتان هم به آن اذعان داریدرا ساده لوحانه تلقی کرده اید!!!!!!!

  • نویسنده دیدگاه: امیر حسین
   فروردین ۲۳, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۰:۳۹

   اقا محمود خب آقای رضوانی هم همین رو ميگه.یعنی نباید یه ان ها اعتماد کرد .موضع شما چیه؟ دیشب هم که گفتند باید بر تجهیزات نظامی نظارت کنیم که در توافق نامه چیزی ذکر نشده و این دقیقا تاکید تحلیل آقای رضوانیه که مبنی بر در ابهامبودن و غیر قابل اعتماد بودن آنهاست .

 67. نویسنده دیدگاه: مانی میرزایی مطلق
  فروردین ۲۲, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۱:۲۳

  با سلام ،
  انشااله که با مجاهدت و تیزهوشی تیم مذاکره کننده و حمایت های بجا و عالمانه رهبر انقلاب ،در توافق نهایی منافع ملت بزرگ و همیشه در صحنه ایران تامین شود.و البته باید در این راه منتظر سنگ اندازی های لابی صهیونیستی و خاندان آل سعود نیز باشیم.جناب آقای رضوانی به خوبی اهمیت این قضیه را درک کرده و با نظر ایشان در این زمینه موافقم.

  • نویسنده دیدگاه: س عزیزپوریان
   فروردین ۲۲, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۱:۲۹

   احسنتم.لذت بردیم از دید سیاسی و اطلاعات شما

  • نویسنده دیدگاه: بهمن
   فروردین ۲۲, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۱:۵۱

   مطمئنا از تیم هسته ای انتظار میرود که با دقت و موشکافی بیشتری دستیابی به حقوق هسته ای ملت ایران را پیگیری کنند.با نقطه نظرات شما در این زمینه موافقم

 68. نویسنده دیدگاه: نادر
  فروردین ۲۲, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۱:۵۴

  احسنت نظر علمی بر مبنای آمار و اطلاعات تحلیلی بود موفق باشید

 69. نویسنده دیدگاه: کسری امیریان
  فروردین ۲۲, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۲:۱۳

  برای اقای رضوانی آرزوی توفیق در عرصه سیاسی را داریم .منتظر حضور پررنگ ایشان هستیم

 70. نویسنده دیدگاه: مسعود خسروی
  فروردین ۲۲, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۲:۱۵

  من در دبیرستان شاگرد شما بودم و به شاگردی شما افتخار میکنم هر چند نمره خوبی از شما نگرفتم استاد ولی همچنان ارادتمندم

 71. نویسنده دیدگاه: نادر
  فروردین ۲۲, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۲:۱۶

  با سلام ،تحليلي دقيق و مبتني بر واقعيت هاي است كه امروزه در موضعگيريها مي توان آنرا يافت.توجه به اقتصاد مقاومتي وتلاش نيروي حوان آينده را مي سازد زيرا آينده مكاني نيست كه به آنحا مي رويم بلكه جايي است كه خود مي سازيم. توافق هسته اي مي تواند يك كاتاليزور براي توسعه باشد نه تنها راه توسعه

 72. نویسنده دیدگاه: عزیزپوریان
  فروردین ۲۲, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۲:۲۳

  همه ما امیدواریم تا هرچه زودتر توافق هسته ای حاصل شود اما نه به هر قیمتی.نکته ای که به خوبی در سخنان آقای رضوانی به ان اشاره گردیده است.برای آقای رضوانی توفیق روز افزون و همراه با پیروزی رو خواستاریم.

 73. نویسنده دیدگاه: وحيد
  فروردین ۲۲, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۳:۰۷

  بإسلام بر بزرگ مرد دلفان(جناب آقاي أمين رضواني)
  إستاد گرانقدر تحليل شما بسيار جالب و درك شما اجلاس لوزان بسيار جامع و كامل مي باشد.

 74. نویسنده دیدگاه: امیرمحمد.
  فروردین ۲۲, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۳:۲۱

  من هم بانظرآقای رضوانی موافق هستم

 75. نویسنده دیدگاه: علی
  فروردین ۲۲, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۳:۴۶

  درودخدابرشمابااین نظرات زیباواصولیتان بایدشماهم درتیم مذاکره کننده میبودید.

 76. نویسنده دیدگاه: علیداد رضایی
  فروردین ۲۲, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۳:۵۸

  سلام بر اقای رضوانی سرباز خدوم و مبارز انقلابی .از تحلیل شما که راجع به تمام نکات فنی بیانیه لوزان بود تشکر و حمایت میکنم امیدوارم همچنان با اشراف کامل بر مسایل سیاسی …کشور حضوری پر رنگ در صحنه داشته باشید.

 77. نویسنده دیدگاه: اصول گرا
  فروردین ۲۳, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۱:۰۴

  نظرات همگي دوستان را به دقت خواندم وچند نكته را لازم مي‌دانم:
  1-بعضي بيانيه لوزان راچنان بزرگ دانسته اند كه غيرقابل وصف وآن را….كه به نظر بنده اغراق ومبالغه است
  2-بعضي از افراد نيز محافظه كارانه نظر داده اند به خصوص كساني كه مدعي اصول گرايي هستند كه هم خدارا داشته باشند و هم خرمارا كه هرچه جامعه ونظام ضربه مي بيند از دست اين افراد هزلر چهره است
  3-و تنها موضوعي كه باعث شد كه زير مطلب رضواني كامنت بگذارم صداقت ايشان در اظهار نظر بود كه به آنچه كه مي‌گويد اعتقاد دارد، وبراي جلب نظر ديگران به دروغ متوسل نشده ونكته ديگري كه خيلي برايم جالب بود چند روز قبل از سخنان رهبر مصاحبه با رضواني انجام گرفته بود و با سخنان رهبر معظم انقلاب مطابقت داشت.

 78. نویسنده دیدگاه: یازهرا
  فروردین ۲۳, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۱:۱۸

  یاعلی
  سیدعلی
  مریدان ومطیعان ولایت!
  هان به گوش باشید فرزندان مهدولایت در وادی سیاست تنها نمانند،آنانکه تمام قد جان برکف سیدعلی اند که(نکند مکر بنی ساعده تکرار شود/که علی در قفس خانه گرفتارشود)
  شایدفرصتی دست دهدبه یاری تان نیازی باشدتامنسجم وسازمان یافته به عرصه پانهید
  رضوانی عزیز!شاگردامام ورهبری به گوش باش شاید….

 79. نویسنده دیدگاه: صابر
  فروردین ۲۳, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۱:۳۴

  سلام بر دلفان ومردمانش
  تحلیل دقیق وارزشمندی داشتیدجناب رضوانی
  تبعیت از ولایت وآنچه مدنظرایشان است تنهاراه نجات است

 80. نویسنده دیدگاه: راست گو
  فروردین ۲۳, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۱:۳۸

  نظر شما از سایر دوستان تحلیلگر که دایه ….را دارند و هنوز قرق بین تقاهم نامه را با عهد نامه و یا قرارداد نمیدانند کاملتر دقیق تر بود که این امر نشان از شایستگی شما از درک موضوعات و…روز دارد .

 81. نویسنده دیدگاه: هاشمی
  فروردین ۲۳, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۲:۱۱

  شیوایی کلام وعلمی بودن تحلیل مهمترین ویژگی یک متن است که این مهم در نوشتارشمادیده میشودضمناًصدق گفتار،تطابق آن با دیدگاهی که گوینه به آن جریان ودیدگاه منتسب است یاحداقل داعیه آن را داردهمچنین دوری از محافظه کاری در متن جناب رضوانی عیان است/
  احسنت برصاحب این متن علمی شیوا صادق وواقعی

 82. نویسنده دیدگاه: نورابادی مرکزنشین
  فروردین ۲۳, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۲:۲۰

  فکت شیت توافق شنگول ومنگول و گرگ ناقلا:

  شنگول به مدت 1 سال باید در خانه گرگ کار کند.
  به محض امضای توافق منگول با اقا گرگه به صحرا رفته وبا هم یازی برد–برد انجام دهند.
  شاخ های ننه بزی بریده وبه مدت 10 سال محدود می شود.
  ننه بزی پذیرفت که در خانه را باز کرده و اجازه سرکشی سرزده گرگ را به خانه بدهد.
  خانه ننه بزی تخریب وبا همکاری بچه گرگ ها بازسازی میشود.
  در مقابل اقا گرگه اجازه میدهد که ننه بزی برای شنگول ومنگول گیاه تازه ببرد.
  ننه بزی عضو باشگاه الاغهای جنگل می شود.
  اقا گرگه حق شنگول را در تحقیق درمورد دندانهای اقا گرگه به رسمیت بشناسد.
  این توافق الزام اور نیست وجنبه حقوقی ندارد.

 83. نویسنده دیدگاه: هم شهری
  فروردین ۲۳, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۲:۲۶

  اقای رضوانی یه سوال دارم در تمام طول مدتی که معاون سیاسی نظامی استاندار بودید برای شهر دلفان چکار کردید که الان انتظار دارید مردم شهرتون بهتون رای اکثریت بدن؟
  یا رای مردم براتون مهم نیست و به امیدپارتی قوی اومدید که رای بگیرید!!!

  • نویسنده دیدگاه: دوست
   فروردین ۲۳, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۶:۳۴

   سلام همشهری عزیزم
   البته جواب شما رو شخص حاج امین بایدخدمتتون توضیح بدن(ضمن سپاس از مطالبه گری شما وتوجه تان به این نکته که گذشته افراد وخدماتشان را درتصمیم گیری دخیل میدانید)
   تاآنجاکه بنده میدانم تااین لحظه آقای رضوانی هیچ تحرک انتخاباتی نداشته اند وفعلاًتا تعیین تکلیف حضور شیخ بزرگ جناب محمدی عزیزنیز حرکتی نخواهندداشت
   ولیکن درصورت حضورایشان بعنوان کاندیدا مطمئناًپاسخگوی سؤال بجا ومنطقی شما خواهند بود آنهم در قالب بولتنهای تبلیغاتی وبا ارائه مستندات

 84. نویسنده دیدگاه: ناصری
  فروردین ۲۳, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۲:۳۵

  تقدیم به حاج امین رضوانی ودوستدارانش:
  رهبرم قاطع سخن گفت ودلم راشادکرد
  قاطعانه لرزه بر اردوگه بیدادکرد
  سرفرازم ازشکوه واقتدار رهبرم
  قدرت پوشالی دشمن همه بر بادکرد

 85. نویسنده دیدگاه: معتدل
  فروردین ۲۳, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۲:۴۰

  اقای رضوانی جلوتر از رهبری قدم برندارید لطفا.
  مذاکرات با حمایت رهبر پیش رفته تا حالا غیر از این بود مذاکره ای صورت نمیگرفت رهبر عزیز خودشون حامی بودن.
  درضمن تیم مذاکرت بسیار در زمینه کار خودشون اگها هستند و بعید میدونم نیازی به تجربه نداشته و ناکار اند ما داشته باشن.

  • نویسنده دیدگاه: پاسخگو
   فروردین ۲۳, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۶:۴۱

   سلام وعرض ادب خدمت معتدل عزیز
   مطمئناًًجلوتراز ولی قدم برداشتن خیانت به ایشان است وممنون از دغدغه ای که شما دراینخصوص دارید ولیکن با انصافی که یک فرد معتدل میشودانتظار داشت به متن تحلیل نگاه مجددی بیاندازید مطمئناًمتوجه خواهید شد واذعان خواهیدکرد که آقای رضوانی فقط اشاره به دغدغه رهبری به غیر قابل اعتمادبودن حریف داشته اندومعنی این جلوترازرهبری نیست بلکه دقیقاًپیرو رهبر بودن است

 86. نویسنده دیدگاه: نوریان
  فروردین ۲۳, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۲:۵۴

  بسمه تعالی
  هدیه معنوی به رضوانی خوب وعزیز

 87. نویسنده دیدگاه: دانشجو
  فروردین ۲۳, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۶:۰۰

  خیلی از کامنت های اقای رضوانی رو خوندم متاسفا بیشتر دوستان به جای تحلیل دیدگاه بسته اقای رضوانی اومدن تاج گذری ایشون رو تبریک میگن.
  امیدوارم اقای رضوانی در شرکت در انتخابات تجدید نظر کنن و عامل باخت مجذ شهرستان نشوند و اجازه بدن دوستان با دید بازتر نسبت به مشکلات مردم و با برنامه های جز عزل و نسب مدیران بیان و و خدمت کنن

  • نویسنده دیدگاه: استاد!!!!!
   فروردین ۲۴, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۰:۳۳

   دانشجوی عزیز!!!!
   هرکسی دیدگاهی داردبسته وباز بودن عباراتی بی مفهوم در باب دید ونظر می باشدلذاشما دانشجوی محترم را به مطالعه بیشتر دروس اخلاق توصیه میکنم

 88. نویسنده دیدگاه: سینا
  فروردین ۲۳, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۷:۱۰

  سلام آقای رضوانی از شما بخاطر این تحلیلتان ممنونم. کاش خیلی دیگر از دوستان خون دانشمندان هسته ای برایشان مهم بود. این طرفها غربی در طول تاریخ ثابت کردند خیر خواه هیچ کشوری نبودند. ما که قرار بود توافقی به این شکل انجام بدیم پس چرا اينهمه این چند سال مردم بدبخت و به زحمت انداختیم. به دوستان دیگه آیم. که ذوق زده شدن از این توافق باید گفت روزیم که خیلی از تعهدات ننگین در این کشور بسته شده در طول تاریخ ایران اون موقعها هم عده ای خیلی خوشحال بودند…

 89. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  فروردین ۲۳, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۷:۱۷

  عالی بود آقای رضوانی دست مریزاد

 90. نویسنده دیدگاه: پوریان
  فروردین ۲۳, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۸:۲۰

  ما هم انتظار داریم تا تیم مذاکره کننده همان مواردی را که آقای رضوانی به آن اشاره کنند را مد نظر داشته باشند.به نکات خوبی اشاره کردند

 91. نویسنده دیدگاه: پوریان
  فروردین ۲۳, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۸:۲۲

  ما هم انتظار چنین دیدی را که آقای رضوانی به آن اشاره کردند رو از طرف تیم مذاکره کننده داریم.

 92. نویسنده دیدگاه: .........
  فروردین ۲۳, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۸:۲۸

  ثبت نمیشود.هرکاری می کنیم.اگر ثبت شد ما با نظرات شما هم عقیده هستیم

 93. نویسنده دیدگاه: لرستانی
  فروردین ۲۳, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۸:۳۴

  باسلام
  فصل الخطاب تمامی تحلیلها فرمایشات علمدار انقلاب؛ حضرت آقاست اما تبریک میگم به جناب رضوانی که با اظهار نظر مبتنی برعقل والعبر پایبندی خود را به اصول اساسی انقلاب اعلام نمودند . فاعتبروا یا اولی الا بصار

 94. نویسنده دیدگاه: یاسین
  فروردین ۲۳, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۹:۰۵

  این دوبیت رو اززبان مردمان سرزمینم که مهد فداییان ولایتند میگم که شرق وغرب بدانند که
  ما منتظریم تامحرم گردد هنگامه ی امتحان میسر گردد
  ما میدانیم و تیغ وحلقوم شما یک مو زسر علی اگر کم گردد
  آقای رضوانی بهتون تبریک میگم که با اظهار نظرتون ثابت کردید سرباز ولایتید

 95. نویسنده دیدگاه: محمد طاها
  فروردین ۲۳, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۹:۱۸

  شیربچه های لرستان به خصوص یلان دلفان در ارتفاعات حاج عمران در جنگ تن به تن و با سنگ وچوب در مواجهه با دشمن ثابت کردند که رهسپارند با ولایت تا شهادت ویادمان نرود که حاج امین رضوانی یادگار آن روزگار است

 96. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  فروردین ۲۳, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۹:۳۴

  تیم هسته ای مورد اعتماد مقام معظم رهبری است و با هدایت ومدیریت ایشان انشاا… آسیبی به مملکت نخواهد رسید

 97. نویسنده دیدگاه: ث.کولیوند
  فروردین ۲۳, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۹:۴۹

  ضمن تقدیر از دست اندرکاران سایت و تشکر بابت ایجاد فضایی برای بیان عقاید در رابطه با مسائل مهم کشور،عقیده بر این است که بالاخره روزی باید مشکلات هسته ای حل شود اما باید نکات ریزی را که رهبری به آن اشاره داشتند را نیزمد نظر داشته باشیم. به دست اوردن توافق هسته ای به هر قیمتی خواسته مردم ما نیست.آقای رضوانی هم به خوبی به این مسئله اشاره کردند.

 98. نویسنده دیدگاه: Ali
  فروردین ۲۳, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۱:۱۹

  سلام، من هم با نظرتون موافقم جناب رضوانی، درسته مذاکرات روند خوبی رو داشته ولی هیچ وقت بطور کامل به طرف مقابل نمیشه اعتماد کرد.

 99. نویسنده دیدگاه: hosein
  فروردین ۲۳, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۱:۴۷

  بنده به شخصه این مذارکات را زمانی اثر بخش میدانم که با برداشتن تحریم ها از سوی طرف مقابل، رفاه اقتصادی را در زندگی مردم عزیز کشورمان شاهد باشیم.

 100. نویسنده دیدگاه: دلواپس
  فروردین ۲۳, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۱:۵۹

  با سلام
  احسنت رزمنده دلاور در زمان جنگ تحمیلی با حضور در جبهه به امام خویش لبیک گفتی و اکنون نیز با بصیرت ولایی خود با شجاعت به میدان آمدی.

 101. نویسنده دیدگاه: دلواپس
  فروردین ۲۳, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۴:۳۹

  با سلام
  احسنت بر زمنده دلاور که در زمان جنگ با حضور در جهه به امام خود لبیک گفت و اکنون با بصیرت ولایی خود به ولی امر خود لبیک گفته و ثابت قدم بودن خود را ثابت نمود.

 102. نویسنده دیدگاه: ملکی زندی
  فروردین ۲۳, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۵:۲۵

  همرزم عزیزم حاج امین درود بر تو خوشحالم که همچنان استوار پای آرمانهای انقلاب ایستادی و مثل بعضی ها با تغییر شرایط رنگ عوض نمیکنی

 103. نویسنده دیدگاه: farzad
  فروردین ۲۳, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۷:۳۲

  با سلام
  باید در نظر داشت که در این مذارکات انجام شده حقوق هسته ای ملت ابران نادیده گرفته نشود و خون شهیدان هسته ای پایمال نگردد.

 104. نویسنده دیدگاه: یاسمن
  فروردین ۲۳, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۷:۳۹

  سلام حاج آقا رضوانی احسنت بر این موضعگیری شفافتان انشاالله موفق باشید

 105. نویسنده دیدگاه: لطیفیان
  فروردین ۲۳, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۸:۱۱

  امید شهر دلفانی
  محمدامین رضوانی

 106. نویسنده دیدگاه: قاسمی
  فروردین ۲۳, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۹:۲۴

  دوست عزیزدوران کودکیم واقعا کارت درست است.
  مطمعن باش که جامعه به شخصی مثل تونیازمنداست.

 107. نویسنده دیدگاه: مرادیان
  فروردین ۲۳, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۰:۰۰

  دوست عزیزم حاج امین
  به خدا حتی از دیدن عکست هم شادشدم متن صحبت هایت راخواندم لذت بردم فهمیدم تو همون بچه حزب اللهی هستی که رنگ عوض نکردی ونمیکنی
  امیدواریم درصحنه های مدیریتی نظام وموقعیتهای بالاترشماراببینیم
  سرباز سیدعلی یاعلی

 108. نویسنده دیدگاه: ابوالحسن عبدالهی
  فروردین ۲۳, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۱:۱۴

  بی صبرانه منتظر اعلام رسمی کاندیداتوری شما هستیم.عاشقان را سر شوریده به پیکر عجب است .دادن سر نه عجب داشتن سر عجب است.

 109. نویسنده دیدگاه: کریمیان
  فروردین ۲۳, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۳:۵۳

  سلام بر پیروان محض ولایت سربازان خمینی مریدان خامنه ای
  ما نورابادیها افتخارمان به ولایی بودنمان است
  حاج امین یاعلی باسیدعلی

 110. نویسنده دیدگاه: رضا میرزایی یکتا
  فروردین ۲۴, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۲:۰۲

  با سلام
  حاج آقا رضوانی خیلی عالی بود

 111. نویسنده دیدگاه: مومنی
  فروردین ۲۴, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۲:۳۷

  سلام برهمشهریان عزیزم
  مایه افتخاراست وجود افرادی چون محمدامین رضوانی باسوابق دانشجویی بسیجی رزمی پارتیزانی فرهنگی اجرایی ومدیریتی قوی
  همه این توانمندیها در سایه ساراطاعت محض از ولی امر مسلمین حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای جان بخش است
  امین جان یاعلی
  باسیدعلی

 112. نویسنده دیدگاه: صیاد
  فروردین ۲۴, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۸:۱۸

  خداوند نگهدارت برادر بسیجی

 113. نویسنده دیدگاه: موسوی
  فروردین ۲۴, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۹:۰۵

  سلام
  همکارعزیزم ارزشی ام
  درودبرتوکه صداقتت در گفتار وکردار زبان زد همه همکاران است
  پیروی محض از ولایت لیاقتی میخواهدکه خدابه هرکسی عطانمیکندوشمامصداق آنید

 114. نویسنده دیدگاه: م ع
  فروردین ۲۴, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۱:۳۵

  درود بر فرزند برومند دلفان که تمامی مردم این خطه باید به وجودش افتخار کنند (حاج محمد امین رضوانی)

 115. نویسنده دیدگاه: بیگی
  فروردین ۲۴, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۵:۴۸

  آنوقت که پرچم آمریکا رو آتیش میزدیم اصتدار بیشتری داشتیم
  تمام دنیایاماجنگیدن واهمه ای نداشتیم چون همه تبعیت از امام میکروند وپشتیبان ولایت بودنداما الان واهمه داریم چون بسیاری ازحاکمان ما به حرف امام که فرمودند پشتیبان ولایت فقیه باشیدتا اسیبی به مملکت نرسد بی توجه شدند وبعدایشان به ولایت پشت کردن
  حاج امین هنوز بازمانده انهایی است که پشتیبان ولایت است تا اسیبی به مملکت نرسد
  حاج امین
  یا علی
  پیروی از سیدعلی

  • نویسنده دیدگاه: حسین کولیوند
   فروردین ۲۴, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۳:۲۲

   باسلام بانظراقای رضوانی موافق هستیم .چون ایشان ازیک خانواده مذهبی ومورداطمینان میباشدچون کارنامه ای مثبت ازخودبجای گذاشته .به امیدموفقیت وی درمراحل بعدی.انشاءالله

 116. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  فروردین ۲۴, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۶:۰۴

  ماالشتری هاهم به شمانیازداریم.

 117. نویسنده دیدگاه: احمدعلی
  فروردین ۲۴, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۶:۵۸

  نظرآقای رضوانی منطقی وخود ایشان نیز مورد قبول مردم هستند

 118. نویسنده دیدگاه: هم ولایتی
  فروردین ۲۴, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۹:۲۴

  سلام ای راست قامتان جاودانه تاریخ ای شهدا
  قسم به قطره قطره خونتان که تنها راه حفظ شأن ومنزلت خونی که ریختیدحلقه بر گردخیمه رهبراست.
  هستندبه جاماندگانی از قافله تان که هنوز بر راه شمایند وبر صراط رهبر وامام ومولایشان
  وامین رضوانی عزیز ومؤمن از شماست
  که دوستش داریم ونظراتش که برگرفته از مکتب رهبر فرزانه راست می پسندیم

 119. نویسنده دیدگاه: حبیب
  فروردین ۲۴, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۰:۳۰

  سلام خدمت آقای رضوانی مرد سیاست مدار دلفان
  واقعا که نزدیکی تحلیل شما به تحلیل رهبری نشان از هوش و قدرت استدلال بالای شما دارد…تشکر

 120. نویسنده دیدگاه: کارمند
  فروردین ۲۴, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۱:۰۰

  آقای رضوانی خسته نباشی ما نیز با ایده حضرتعالی موافقیم مذاکرات هسته ای باید حقوق ملت بزرگ ایران را تضمین کند

 121. نویسنده دیدگاه: فلاحی
  فروردین ۲۴, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۱:۴۹

  جانم فدای رهبر
  جانم فدای سربازرهبر
  درودبردلفان ولایتمدار
  سلام برسلام دلفان
  منتظریم هنگامه وحدت گردد
  نام امین زبین جمع سرگردد

 122. نویسنده دیدگاه: رضا
  فروردین ۲۴, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۲:۵۱

  سلام بر همگی نکته مهمی که جناب رضوانی بیان نمودند توجه به اقتصاد مقاومتی که از مطالبات مقام معظم رهبری است لذا به بهانه مذاکرات این مهم فراموش نشه یا علی سید علی

 123. نویسنده دیدگاه: shaps
  فروردین ۲۴, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۳:۰۱

  احسنت حاجی جون

 124. نویسنده دیدگاه: فراهانى
  فروردین ۲۴, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۳:۰۶

  باسلام بانظرشماکاملاموافقم که نظرخودراشفاف دراختيارساىت سلام دلفان قرارداديد

 125. نویسنده دیدگاه: آینده نگر
  فروردین ۲۴, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۳:۱۶

  الحق مع العلی والعلی مع الحق
  ولایت فقیه استمرارحرکت انبیااست
  پیروی از ولایت پیروی از علی وپیروی از رسالت است
  ایران مرکز ثقل تشیع ومردمانش مریدان علی وولایت اند اگرخارج از این دایره خطی ترسیم شود همانا که باشکست مواجه است
  پیروان رهبری دوستداران رضوانی

 126. نویسنده دیدگاه: وطن دوست
  فروردین ۲۵, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۶:۲۶

  مطمئن باشیداگرسنداراک وفردوونطنز راهم به نام امریکابزنیم بازهم انهابهانه ای دیگربرای دشمنی وخصومت وتهدید وتحریم میتراشندانها درپی غلبه بر دین ما هستند،جنگ انها جنگ نفت نیست انها به جنگ اعتقادی آمده اند انها برخلاف طاهربه اعتقادات دینی وتااش برای رسیدن به موعود مدنظرشان می جنگندوبراساس تفکرات دینی خود در پی غلبه یهود بر خاورمیانه هستند/خام انها نشویم ،از انرژی هسته ای که صرف نظر کنیم که هیچ حتی تمام انرژی فسیلی خود راهم به انها بدهیم باز انها دست از مبارزه با ما برنمیدارن پس چه بهتر ثابت قدم باشیم ودر پی کسب اقتدار
  سوره مبارکه بقره آیه 120
  وَلَن تَرْضَى عَنكَ الْيَهُودُ وَلاَ النَّصَارَى حَتَّى تَتَّبِعَ مِلَّتَهُمْ قُلْ إِنَّ هُدَى اللّهِ هُوَ الْهُدَى وَلَئِنِ اتَّبَعْتَ أَهْوَاءهُم بَعْدَ الَّذِي جَاءكَ مِنَ الْعِلْمِ مَا لَكَ مِنَ اللّهِ مِن وَلِيٍّ وَلاَ نَصِيرٍ
  (اى پيامبر!) هرگز يهود و نصارى از تو راضى نخواهند شد تا (آنكه تسليم خواسته آنان شوى و) از آئين آنان پيروى كنى. بگو: هدايت تنها هدايت الهى است، و اگر از هوى و هوسهاى آنها پيروى كنى، بعد از آنكه علم (وحى الهى) نزد تو آمد، هيچ سرور و ياورى از ناحيه خداوند براى تو نخواهد بود.

 127. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  فروردین ۲۵, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۷:۵۸

  لطفا این کامنت ها رایک باردیگر بخوانید!!کارش ایران چهار نفرمثل آقای رضوانی داشت!!!!!!!!!!!!!ماالشتری ها هم نیازمند رضوانی هستیم!!!!!!
  مطمئن باش جامعه به شخصی مثل تونیاز دارد!!!!!!!!!!!!بإسلام بر بزرگ مرد دلفان(جناب آقای أمین رضوانی)
  إستاد گرانقدر تحلیل شما بسیار جالب و درک شما اجلاس لوزان بسیار جامع و کامل می باشد.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 128. نویسنده دیدگاه: فاطمه
  فروردین ۲۵, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۸:۳۴

  سلام حاج آقا باشما هم فکریم انشا الله بحث مذاکرات به نفع ملت شر یف ایران به اتمام برسد وعزت وغرور ملی ایران اسلامی خدشه دار نشود

 129. نویسنده دیدگاه: دلفانی دلسوز
  فروردین ۲۵, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۱:۲۷

  در مدت نمایندگی شیخ محمدی امین رضوانی نماینده غیر مستقیم مجلس بود ومدتی هم در استانداری خوب است مروری داشته باشیم بر عملکرد این آقایان طی 4 دوره نمایندگی مجلس یعنی 16 سال وبی خود وبی جهت احساساتی نشویم واز تجربه وعقل بهره بگیریم و از عملکرد مثبت دفاع کنیم وخود را مدیون مردم نکنیم که هم در این دنیا وهم در سرای آخرت باید جواب گو باشیم وبه خاطر دنیای دیگران ورفاه وامتیازات دیگران خود را جهنمی نکنیم اگر خدا را در نظر داشته باشیم ورضایت مندی او برای ما ملاک باشد بی شک پیروزیم.

 130. نویسنده دیدگاه: حسنوند
  فروردین ۲۵, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۱:۴۰

  باسلام خدمت ولاىتمدار هميشه در, صحنه جناب اقاى رضوانى وقدردانى از نقد قاطع وجسورانه شما از توافقات لوزان که نشىت گرفته ازبينش, سياسى بالاى شما وديدگاه واقع بينانه شما ازبحث هسته اى که نمايان کننده غيرقابل اعتماد بودن امريکا وانگيزه غير واقعى امرىکا وحامىانش, ازانرژى صلح اميز هسته اى است اى کاش, مردم ومسىولين فريب شيطان, بزرگ رانخورند وازروشنفکرانى چون شما درعرصه سياسى کشوراستفاده کنند وازان بهره مند شوند همانطورى که سناتور دلفان از ان بى بهره نبوده وتاکيدايشان برحمايت مردم دلفان از شما درنبود سناتور انتخابي بسيار شايسته وبجا باتشکر از مديرسايت وزين دلفان دراگاه ساختن مردم از وجود, چنين روشنفکرانى

 131. نویسنده دیدگاه: سلطان پناهی
  فروردین ۲۵, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۲:۰۰

  قطعا دغدغه مهندس رضوانی از بی اعتمادی طرف مقابل دغدغه مردم میباشد و کاملا بجا و در قاعده اصول اعتقادی ما ایرانیهاست جناب رضوانی از رزمندگان و دلسوزان نظام میباشد وبنده یقین دارم که ایشان آنچه خیر وصلاح دین و دنیای مردم است را سر لوحه کارش قرار میدهد چون ایشان شناخته شده است ودر مواقع سخت وحساس عمر خویش را در سنگرهای مختلف وقف نظام کردند

 132. نویسنده دیدگاه: امیر
  فروردین ۲۵, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۲:۱۷

  جناب رضوانی از این که همانند برخی اصولگرایان که بسته به شرایط روز واقتضای منافع، عمل نمی کنید وبر مواضعتان استوارید،شمارا قابل تحسین می دانم،چون داریم افرادی که از منهی الیه سمت چپ به منهی الیه سمت راست گردش کرده واخیرا با چرخشی 90 درجه در حال رایزنی با لیست اصلاحاتند،که این اصلا زیبنده مردی ومردانگی نیست ونشات از پایبندی به اعتقاد است
  در خصوص بیانیه لوزان هم چه نیک اشارت فرمودید و با مطالعه وآگاهی اظهار نظر نموده اید،الان هم دم خروس طرف مقابل آشکار شده وهم قسم های حضرت عباسشان که همه را تو روز روشن انکار کردند. بعد از موضع گیری صریح ومنطقی ومستدل مقام معظم رهبری،اوباما اعلام کرد اصلا ما چنین قراری نداشتیم که دفعتا رفع تحریم کنیم این امر بسته به راستی آزمائی است که ممکن است 15سال نیز طول بکشد پس قرار ایشان مرحله ای بوده نه دفعتا

 133. نویسنده دیدگاه: فتحی
  فروردین ۲۶, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۴:۱۰

  سلام
  بر مرد عرصه های فرهنگی در انجمنهای اسلامی دانش اموزی ودانشگاهی ،رزمنده دلاور واحدتخریب لشگرشش ویژه پاسداران،معاون گردان پارتیزانی در جنگهای نامنظم،عضوبسیجی بسیج دانشجویی وگردانهای عاشورا،معلم دلسوز ،کارشناس موفق تکنولوژی اموزشی،نماد واقعی مردمسلمان عادل در هیأت رسیدگی به تخلفات آموزش وپرورش که اعتدال را عملی کردی نه چون بعضی ها
  فقط شعاراعتدال سر دادند، دبیر کمیسیون کارگری استان،دبیر کمیسیون دانشجویی استان،عضوفعال شورای تحول اداری استان ،عضو فعال مجمع بررسی وتحلیل سیاسی سپاه ومدیرکل موفق ،سالم ،امانتدار وباتجربه سیاسی وامور انتخابات استان
  درود بر تو که پرافتخار ترین عنوانی که زیبنده توست این است(سربازجان بر کف آقا سیدعلی)7

 134. نویسنده دیدگاه: اسکندری
  فروردین ۲۷, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۲:۴۲

  حاج امین رضوانی:::::::خدایی آدم مدیری است
  بی هیچ تعصبی بگویم ایشان هم خودش توان فردی ونفوذخانوادگی دارد هم ازپشتیبانی پدرخانمش برای حل مشکلات منطقه میتواندبهره ببرد
  به امیدتوفیقش

 135. نویسنده دیدگاه: شیبانی
  فروردین ۲۸, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۴:۳۹

  با عرض سلام
  احسنت تحلیل بسیار عالی و بی نظیری بود با این درایت
  درایت ان شالله شما را در قامت نمایندگی و دفاع از حقوق مردم مظلوم دلفان ببینیم.

 136. نویسنده دیدگاه: نورمحمدی
  فروردین ۳۰, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۰:۱۳

  رضوانی عزیز مطالب ارائه شده شماوتحلیلهای زیبایتان را قبلاًهم در سایت روزنامه جوان انلاین خوانده بودم شما استادمسلم ودارای بنیه علمی قوی مبتنی بر تجربیات مدیریتی هستید که ان شاالله سلسله ودلفان به شکلی دیگر ازوجودشمابهره مند ودر موقعیتهای بالاترتصمیم سازی نظام وجودتان راببینیم

 137. نویسنده دیدگاه: شریفی
  اردیبهشت ۲, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۷:۰۰

  درودبرامین رضوانی پیرو راستین وبی کلک خط ولایت

 138. نویسنده دیدگاه: نورابادی دل سوخته
  اردیبهشت ۳, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۱:۴۴

  حاج امین تورا به روح حاج شیخ حیدر قسمت میدهیم اگرمحمدی نیامد اجازه کسی غیر از خودت در گروه وپیروان محمدی ادعای کاندیداتوری کند /فقط توشایسته ای تجربه،تقوا،تعهد به خط رهبری،سابقه اجرایی پاک و کارنامه درخشان وضریب نفوذ خانوادگی وسیع دلایلی است که بچه مذهبی های شهر به تو دل بسته اند

 139. نویسنده دیدگاه: دوستدار رهبری
  اردیبهشت ۴, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۳:۲۴

  جانی دارم ناقابل که به خداوندی خداقسم میخورم بااشتاق تمام در راه سلامتی رهبرم تقدیم میکنم
  حاج امین رضوانی سرباز سیدعلی
  تا پیروزی تو یعنی پیروزی خط ولایتمداران باتوپیمان بسته بر سر پیمان می مانیم

 140. نویسنده دیدگاه: فرهنگی
  اردیبهشت ۵, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۶:۵۳

  باسلام واحترام اگر حاج آقا در انتاتخابات شرکت نکردند اجازه ندهید یه کوهدشتی که چند سال پیش به واسطه زحمات بی دریغ حاج آقا در لرستان پست گرفتند جایگزین ایشان شوند شما داماد بزرگوارشون پسر ارشدشون حاج حسین میتونید جایگزین ایشان شوید بعضی ها هستند هیچ فامیلی با ایشان ندارند میگن ما با حاج آقا فامیل هستیم به جای ایشون انتخاب بشیم فعلا شما وپسرهاش زنده اید

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار