سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 50130
تاریخ انتشار: ۲۰ فروردین ۱۳۹۴
تعداد نظرات: ۳ نظر
خانه » اخبار برتر » اسناد 52 هکتار زمین گاوداری پنج هزار راسی روستای سالیانه واگذارشد
Print This Post

فرماندار شهرستان دلفان از پایان استعلامات قانونی اجرای طرح گاوداری پنج هزار راسی در این شهرستان خبر داد و گفت : با همت مردم جهت اجرای این طرح واگذار گردید.

به گزارش سلام دلفان، علی باقری روز پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: در نشست مسوولان شهرستان دلفان با مدیران شرکت قیام مجری طرح گاوداری پنج هزار راسی کار انتقال و ثبت زمین مورد نظر به پایان رسید .

وی اظهار داشت : این طرح یکی از وعده های دولت تدبیر و امید در لرستان است که به شهرستان دلفان تخصیص یافت .

این مسوول ، با اشاره به نرخ بالای بیکاری در شهرستان دلفان اجرایی شدن این طرح ، یکی از خواسته های مهم مردم این شهرستان عنوان کرد و بیان داشت : اجرای این طرح نقش مهمی در توسعه اقتصاد منطقه و ایجاد اشتغال مستقیم و غیرمستقیم برای تعدادی از بیکاران منطقه بخصوص فارغ التحصیلان بخش کشاورزی را فراهم می کند .

فرماندار شهرستان دلفان ، با قدردانی از استاندار لرستان به سبب توجه ویژه به مناطق محروم خاطر نشان کرد : این طرح اولین طرح بزرگ صنعتی است که پس از سه دهه با تلاش مهندس بازوند ، سردار عبدالهی و دیگر مسئولان به شهرستان دلفان اختصاص یافته است که انتشار خبر آن موجی از شادمانی را در میان مردم دلفان بویژه بیکاران و فارغ التحصیلان بخش کشاورزی ایجاد کرده است .

به گفته باقری، با اجرای این طرح برای 500 نفر به صورت مستقیم و بیش از دو هزار نفر به صورت غیر مستقیم شغل جدید ایجاد می کند و علاوه بر آن نقش مهمی در خرید محصولات کشاورزی چون یونجه ، ذرت دامی ، جو و علوفه دارد که پویایی و رونق و افزایش سرانه درآمد کشاورزان از دیگر مزیت های این طرح بزرگ در منطقه است .

وی گفت: این طرح دارای طرح های فرعی و صنایع تبدیلی است که نقش مهمی در تامین فراوردهای لبنی مورد نیاز استان خواهد داشت .

وی اظهار امیدواری کرد در آینده ای نزدیک عملیات اجرایی این طرح با حضور استاندار لرستان و مدیر عامل بنیاد مستضعفان کشور آغاز می شود که مردم شهرستان دلفان بی صبرانه برای آغاز اجرایی شدن این طرح روز شماری می کنند.

 1. نویسنده دیدگاه: حسن
  فروردین ۲۰, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۰:۵۳

  اقای فرماندار ترا بخدا این همه مانور برای یک گاوداری فکر نکنم لازم باشه

 2. نویسنده دیدگاه: بیطرف
  فروردین ۲۱, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۱:۱۷

  سلام اقای فرماندار عزیز اگر کمی به شهرهای استان توجه داشته باشی شهرستان رومشکان چندین ماهه به شهرستان تبدیل شده در انجا کارخانه ذوب اهن اغاز بکار میکند ولی در شهر شما یک گاوداری که این همه بوق کرنان برا انداختی فکر نکنم که اینقدر مانور نیاز باشد چون کار زیاد مهمی نیست بنده در چند جلسه در خدمت شما واقای سوری بوده ام که تنها دفاع از عملکرد خود را چنین بیان میکنید که این هم انصاف نیست اقا عقب ماندگی دلفان ناشی از قبل بوده .اقا اینجا زیر ساخت ندارد مگر شما یکی از مسئولین ارشد این شهرستان نبودی در زمان شهردار ی چه گلی به سر این شهر زدی واقای سوری شما برای دلفان چی کردی بیان کن تا مردم بداند جالب اگر بیان کنند میگوید چند کنتور گاز دادیم بابا مردم اینها را می دانند این کار نیست وظیفه اداره گازاست یا اگر سئوال کنند فرماندار چکار کردی دقیقا ایستگاه پمپاز افتتاح کردیم بابا این به گذشته مربوطه دست بردارید. نه اقا گاوداری میخواهیم بزنیم اگر نگاه به رومشکان کنی باید بگذاری بروی

 3. نویسنده دیدگاه: فوق لیسانس ژنتیک و اصلاح نژاد دام
  فروردین ۲۵, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۹:۲۰

  ی سوال از فرماندار عزیز
  میشه لطف کنید بگید چطور برا ی گاوداری 5000 راسی 500 نفر مستقیم و 2000 نفر غیرمستقیم میرن سرکار

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار