سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 50255
تاریخ انتشار: ۲۲ فروردین ۱۳۹۴
تعداد نظرات: ۸۷ نظر
خانه » اخبار برتر » مذاکرات هسته ای می تواند از نکات خوب و برجسته تاریخ انقلاب اسلامی به حساب بیاید
Print This Post
گفتگوی سلام دلفان با رسول بهمانی درباره بیانیه لوزان

هیات مذاکره کننده ایرانی فرصت تفوق طلبی را ازطرف های آمریکایی و اروپایی(1+5) گرفتند واجازه ندادند از یک جایگاه برتر و از موضع قدرت در برابر دیپلمات های کشورمان ظاهر شوند

سرویس سیاسی سلام دلفان– آقای رسول بهمانی (رئیس سابق دانشگاه پیام نور دلفان)در گفتگو با سلام دلفان در واکنش به بیانیه سیاسی میان تیم مذاکره کننده ایران و ۱+۵ گفت:

مذاکرات هسته ای می تواند از نکات خوب و برجسته تاریخ انقلاب اسلامی به حساب بیاید، زیرا طی سه دهه اخیر دولت های غربی اعم از اروپا و آمریکا و اقمار آنها با یک هجمه وسیع تبلیغاتی ایران را به عنوان کشوری جنگ طلب و حامی تروریست معرفی کرده بودند. در چنین شرایطی معرفی جایگاه رفیع صلح و دوستی در فرهنگ غنی ایرانی – اسلامی و به تبع در جمهوری اسلامی به جهانیان یک ضرورت اجتناب ناپذیر بود، هیات مذاکره کننده ایرانی با روشنی قانونمند و منطقی و با استفاده از یک ادبیات و اخلاق سیاسی قابل هضم از منظر جهانی این مهم را به انجام رساند و با زدودن غبار تبلیغات کینه توزانه به غربی ها چهره واقعی جمهوری اسلامی را معرفی کرد، علاوه بر این فرصت تفوق طلبی را ازطرف های آمریکایی و اروپایی(1+5) گرفتند واجازه ندادند ازیک جایگاه برتر و ازموضع قدرت در برابر دیپلمات های کشورمان ظاهر شوند .البته باید اذعان داشت که این موقعیت واین جایگاه جهانی یک روزه و صرفا” در رابطه با جریان مذاکره بدست نیامده است، بلکه از تبعات انقلاب اسلامی است که طی یک فرآیند پیچیده در طول سه دهه با تحمل فشارهای استخوان شکن بین المللی بدست آمده است.لذا با توجه به اینکه سفرای هرکشور معرف جنبه های مختلف فرهنگی، سیاسی، علمی و حتی اخلاقی کشور خود می باشند ، هیات مذاکره کننده ایرانی توانستند نقش یک نماینده یک کشور متمدن، باثبات، صلح طلب و با فرهنگ در عرصه بین المللی ایفا نمایند با هنرمندی و تیزهوشی در جریان گفتگو ها، استعدادها، توانمندی ها و شایستگی مردم ایران را برای دست یابی به اهداف بلند علمی و سیاسی به جهانیان نشان بدهند و این دست آورد بزرگی است که شاید با صرف هزینه های گزاف نمیتوانست بدست آورد.

نکته مهم دیگری که می تواند از تبعات اجتماعی این موضوع به حساب بیایید، این است که حسن انجام این کار آن هم در آغاز سال همدلی و همزبانی باعث همدلی و هم زبانی نهادهای تاثیر گذار و تصمیم ساز جامعه مانند نهاد رهبری،نهاد ریاست جمهوری، مردم و مجلس گردید و در صورت نهادینه شدن زمینه ای خواهد بود برای دست یابی به اهداف و پیشرفت های بعدی.

به این ترتیب بنده در این نوشتار صرفا” نظر خود را درباره جنبه اجتماعی و فرهنگی موضوع بیان کردم، اظهار نظر در باب اینکه مادر چه سطحی از دانش هسته ای قرار داریم، بعد از توافق باید به چه سطحی از این دانش قانع باشیم و برای استفاده صلح آمیز به چه سطحی از آن نیاز داریم ، مسائلی فوق تخصصی است ، لذا باید به اهل خودش واگذار شود.

به هر حال گفتگوها  و مذاکرات این دستاوردها را داشته است، در مورد توافق هم باید خوشبین باشیم زیرا همانگونه که بارها از مقام معظم رهبری، ریاست جمهوری و سایر مسئولین شنیده ایم ، توافقی صورت نخواهد گرفت مگر اینکه حقوق همه جانبه کشور در آن لحاظ شود. درپایان توصیه می کنم روح علمی و حقیقت جوی خود را فدای اغراض شخصی نکنیم و مصالح ملی را به خاطر تعصبات حزبی و جناحی زیر پا نگذاریم.

 

 1. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  فروردین ۲۲, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۱:۲۱

  استاد گرامی وخوش فکر وخوش ذوق به میدان انتخا بات مجلس خوش آمدید از دیگران کم تر نیستی.

 2. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  فروردین ۲۲, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۳:۵۷

  چقدر خوش تيپه

 3. نویسنده دیدگاه: م ف / تهران/د م
  فروردین ۲۲, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۴:۴۳

  با سلام خدمت دست اندرکاران سایت وزین سلام دلفان
  چند نکته راجع به آقای بهمانی عرض می نمایم.
  ا. ایشان در حوزة دانش فلسفی و تاریخی بحق صاحب نظرند.
  2. در مدت 5 سال ریاست بر دانشگاه پیام نور بدون داشتن نگاه صرف سیاسی منشا تحولاتی از جمله اخذ زمین برای ساختمان جدید، جذب هیات علمی، استخدام کارکنان و سامان دادن دانشگاه با درایت شدند هرچند سنگ اندازی های فراوانی شد.
  3. اگر مجال برای ورود چنین نخبگانی در سطح دلفان شود رجا واثق دارم تحول عظیمی صورت خواهد گرفت.
  4. بنا به این مصرع معروف عیب می جمله بگفتی هنرش نیز بگو من ابتدا هنرش را گفتم ولی عیب آقای بهمانی در تعامل زیاد در هنگام تصمیم گیری و عجول نبود در لحظات تصمیم های تاریخی است. هر چند مورد از محاسنات ایشان نخواهد کاست شاید هم دلیلی فلسفی خود ایشان براین خصیصه داشته باشد که فرای عقل و ذهن ماست

  • نویسنده دیدگاه: نام شما...
   فروردین ۲۲, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۵:۱۶

   تنها کسی که میتواند نورآباد را از این بن بست خارج کند آقای بهمانیست

  • نویسنده دیدگاه: م ر/از خرم آباد
   فروردین ۲۲, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۷:۲۰

   تحلیل منطقی استاد عبدالرسول بهمانی را درمورد بیانیه لوزان سوییس خواندم بهر ه مند شدم، هیچ شک وشبهه ای در معلومات وسواد این استاد مردمی نیست. ایشان بحق ازمفاخرفرهنگی و از اساتید اندیشمند استان هستند.

 4. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  فروردین ۲۲, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۵:۰۸

  به نظربنده آقای بهمانی از نظرسواد وبینش وآگاهی بالایی که دارند(خیلیها هستند که لقب دکترباخود به یدک میکشندولی سوادشان درحددیپلم به پایین است)یک سر وگردن بالاتراز دیگران هم هستند.انشااله با برنامه ریزی صحیح ومدون وتبلیغاتی که درشان این استادبزرگواراست مردم شریف نورآباد بیشترباایشان آشناگردند.

 5. نویسنده دیدگاه: حسین ازخرم آباد
  فروردین ۲۲, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۶:۲۴

  از تحلیل منطقی استاد اندیشمند عبدالرسول بهمانی که بحق از مفاخر فرهنگی استان لرستان هستند بسیار بهره بردم ،خداوند به ایشان درتمامی عرصه های خدمتگزاری به مردم توفیق عنایت فرماید،درضمن ورود استاد مردمی را به انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی به فال نیک می گیریم.

 6. نویسنده دیدگاه: س / ازخرم آباد
  فروردین ۲۲, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۷:۳۳

  با تشکراز دست اندرکاران سایت ارزشی سلام دلفان درانعکاس مسائل مهم جامعه
  موضعگیری و اظهار نظر استاد فرهیخته بهمانی در باره بیانیه لوزان این نکته را اثبات می کند که ایشان چگونه مستدل و با برهان مسائل را تجزیه وتحلیل می کند. موفقیت ایشان رادرتمامی مراحل زندگی از درگاه خداوندسبحان خواهانم .

 7. نویسنده دیدگاه: ببراتی
  فروردین ۲۲, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۷:۵۸

  سلام
  استاد گرامی و خوش فکر جناب آقای بهمانی از نکته نظر جنابعالی در خصوص بیانیه لوزان جویا شدم
  خیلی خوشحالم که خطه فرهنگ خیز لرستان بخصوص سلسله از دانشمندی مانند جنابعالی بهره میبرد امیدوارم قدم شماورود باشد
  طرفدار شما دکتر براتی

  • نویسنده دیدگاه: علوی
   فروردین ۲۵, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۸:۲۹

   باسلام و ادب
   براتی جان ایشان نورآبادی است نه سلسله ! صرفا جهت اطلاع

 8. نویسنده دیدگاه: ایوب
  فروردین ۲۲, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۹:۱۳

  سلام خدمت دست اندرکاران سایت سلام دلفان و مردم شریف این شهرستان. از ابتکار جالبتون تشکر میکنم اما دوستان به نظر میرسد با این اوضاع که همه تحصیلکردگان شهرمان بازهم به نظر میرسد در حال احساس تکلیف برای ورود به صحنه انتخابات هستند خطر بزرگ شکست دیگری در انتخابات دلفان را تهدید میکند.پس از گذشته درس گرفته و هوشیار باشیم لطفا.

 9. نویسنده دیدگاه: جواد
  فروردین ۲۲, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۰:۰۶

  یا سلام خدمت دکتر بهمانی و همه دوستان.
  تحلیل‌های اجتماعی، فرهنگی و علمی زیادی بعد از مذاکرات هسته ای لوزان در سرتاسر ایران و جهان، توسط رجال سیاسی ، دینی و علمی حول این رویداد بزرگ صورت گرفت. اینجانب اکثریت قریب به اتفاق تحلیل‌ها را مطالعه و بررسی کردم. تحلیل جناب دکتر متفاوت، غنی‌تر و با نثری زیباتر و ناسخ‌تر از اکثر سیاسیون(حتی استاد عزیزمان دکتر زیبا کلام) انجام شد. بنده به عنوان یک جوان دلفانی به حضور چنین فیلسوفی در این خاک افتخار می‌کنم و امیدوارم که افکار روشن ایشان باعث سربلندی نورآباد عزیزمان باشد.

 10. نویسنده دیدگاه: محمد
  فروردین ۲۲, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۰:۱۱

  به هر حال موضع گیری در باره مذاکرات هسته ای کاری تخصصی و نیازمند دانش بالای دیپلماسی است و نباید بحث و جدل در این باره را به سطح عمومی جامعه کشاند.
  هرچند همه مردم حق دارند که در باره مذاکرات هسته ای اظهار نظرکنند اما چه بسا موج سواری بر دیدگاه های عامیانه وسطحی در نهایت به ضرر کشور تمام شود.
  شایسته است در این برهه حساس، مذاکره و چانه زنی را به سربازان عرصه دیپلماسی واگذاریم و قاطعانه از آنان پشتیبانی کنیم نه اینکه با طرح مسائلی سطحی و شبهه افکنی های بی مورد و مغرضانه موضع آنان را در مذاکرات هسته ای تضعیف کنیم.
  چه خوب گفتند جناب بهمانی که بحث در باره موضوعات هسته ای از جنبه فنی را باید به اهلش سپرد و پشت سر مقام معظم رهبری یک صدا و مصمم به پیش رفت.
  بی شک آثار مثبت مذاکرات هسته ای و رفع تحریمها را در آینده ای نه چندان دور خواهیم دید و رشد علمی و پیشرفت اقتصادی ایران اسلامی دشمنان کینه توز بین المللی و منطقه ای را به خاک مذلت خواهد نشاند. انشاء اله

 11. نویسنده دیدگاه: طرفدار پیشرفت دلفان
  فروردین ۲۲, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۰:۱۶

  چرا از آقای علی رستمیان مصاحبه نگرفتید؟؟؟؟؟؟؟؟
  امسالم با خود خواهی نورآبادی ها و عدم ائتلاف به نفع یک نفر از دلفان، الشتر میبره

  • نویسنده دیدگاه: سلام دلفان
   فروردین ۲۳, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۲:۰۹

   آقایان علی رستمیان،علی طاهری نیا و حجت الاسلام احد عبداللهی در ابتدا نسبت به اعلام نظر در مورد بیانیه لوزان موافقت نمودند ولی بعد از چندین بار تماس نظر خود را اعلام ننمودند، آقای سوری هم پس از چندین بار تماس جوابگو نبودند

 12. نویسنده دیدگاه: رهگذر/ازنورآباد
  فروردین ۲۲, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۱:۳۳

  با قدردانی از مسئولان سایت مردمی سلام دلفان:
  اظهارات آقایان بهمانی، کاظمی راد،نوربخش ،رضوانی،چراغی وغلامی را درمورد بیانیه لوزان سوییس به دقت بررسی ومرور شد اما انصافا وفارغ از تعصبات وغرض های سیاسی بیان جناب آقای استاد رسول بهمانی دراین مورد منطقی تر بود،خداوند ایشان ودیگر خادمان را برای خدمت به مردم دلفان عزیز را برای خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی موفق بدارد.

 13. نویسنده دیدگاه: محمد مهدي
  فروردین ۲۲, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۱:۴۵

  .
  صحبت هاي دیروز رهبرمان را كه شنيديد؟؟
  “آنچه تا كنون اتفاق افتاده نه اصل توافق، نه مذاكره منتهي به توافق و نه محتواي توافق را تضمين نميكند و حتي اين موضوع را هم تضمين نميكند كه اين مذاكرات به توافق منتهي شود، بنابراين تبريك گفتن معنايي ندارد.”
  .
  حالا شما به وزير امورخارجه تبريك بگوييد…!!!
  وزيرتان به شما!!!
  به مردم تبريك بگوييد!!!
  دوستانتان، مردم را سر كار بگذارند و به خيابان بكشانند!!!!
  نمايندگان شما(فرمانداران) در شهرها، با پول بيت المال، شهر را سراسر، عكس شما كنند و به مردم تبريك بگويند!!!
  هعي خودتان خطاب به خودتان تبريك بگوييد!!!
  بلاخره شانتاژ خبري بايد كرد، وقتي كه دستاورد خاصي در يَد دولت نيست!!!!
  .
  امروز باز هم رهبري فرمودند: “من به مذاكره با امريكا خوشبين نيستم، اما در اين مورد حمايت كردم و حمايت خواهم كرد” /
  – رهبري براي شما خيلي مايه گذاشتند، قدر بدانيد…
  .
  آقاي روحاني ديديد ك، امروز رهبرمان باز هم بر اين نكته تاكيد كردند كه مذاكره با امريكا فــقط بر سر موضوع هسته اي است نه هيچ موضوع ديگري!
  قابل توجه شما كه چند روز پيش فرموديد: “ما نه فقط در موضوع هسته اي بلكه درموضوعات ديگر خواهان پايان تنش با كشورهايي هستيم كه با آنها تنش و خصومت داشته ايم”!!!!!!!
  .
  -آقاي روحاني انقدر امريكا و سه كشور اروپايي را “جامعه جهاني” نناميد، ديديد كه امروز رهبر از اين موضع گيري گلايه كردند..!!!
  .
  آقاي روحاني، لغو همه ي تحريم ها بايد در روز توافق انجام شود،آقا فرمودند: “اگر قرار باشد لغو تحريم ها به يك فرآيند جديد مرتبط شود، اساس مذاكرات بي معنا خواهد بود، زيرا هدف از مذاكرات برداشته شدن تحريم هاست”
  -به نظرم منظور رهبر، بند (لغو تحريم ها منوط به راستي آزمايي آژانس) است، نظر شما چيست؟؟!!!
  .
  آقاي روحاني، رهبر امروز فرمودند”مطلقا نبايد اجازه داده شود كه به بهانه نظارت، به حريم امنيتي و دفاعي كشور نفوذ كنند”
  “هيچگونه شيوه نظارت غيرمتعارف مورد قبول نيست” -به نظرم منظور رهبر، بند (پذيرش پروتكل الحاقي و دسترسي هاي فراتر از آن و استفاده از تكنولوژي هاي جديد) در نظارت بر ايران است، نظر شما چيست؟؟
  .

 14. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  فروردین ۲۲, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۲:۲۴

  جواد
  دوست عزیز، جناب آقای محمد مهدی که شعار معابانه دارید صحبت می‌کنید، آیا کشورهای دنیا همگی ایران را تحریم نکرده اند؟ آیا اتمام این تحریم همگانی با اتمام تحریم ها از جانب آمریکا پایان نمی یابد؟
  پس باید منطقا پذیرفت که جامعه جهانی از آمریکا خط می گیرد و خود مستقل نیست. پس چنین سطحی بحث نکنید. به پیج دکتر سیروس و آقای نوربخش سر زدم ولی این سوال رو از این دو عزیز نپرسیده بودید. در حالی که این دو عزیز نیز تبریک گفته بودند. جای بسی تامل و تعجب دارد؟؟؟؟؟؟؟؟

 15. نویسنده دیدگاه: کدخدا می گه
  فروردین ۲۲, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۳:۵۶

  به نظر من پیروزی دیپلماسی ایران در مذاکرات هسته ای را باید انقلاب سوم نامید و از حسن نظر جناب بهمانی به مذکرات هسته ای که نشان از افق دید استاد دارد و اینچنین به مسئله هسته ا ی که کار تخصصی خاصی است نظر داشته سپاس گرازم . بسیار عالی بود متشکرم .

 16. نویسنده دیدگاه: اﺑﺮاﻫﻴﻤﻲ اﺯ ﺳﻨﻨﺪﺝ
  فروردین ۲۳, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۰:۰۷

  ﺑﺎﺳﻼﻡ اﺳﺘﺎﺩ اﺭﺟﻤﻨﺪ اﻣﻴﺪ ﻛﻪ اﺯ ﺗﻮاﻧﺎﻳﻲ ﻫﺎﻱ ﺷﺎﻳﺴﺘﻪ اﻳﻲ ﻛﻪ ﺩاﺭﻳﺪ ﺑﺮاﻱ ﺧﺪﻣﺖ ﺑﻪ ﺯاﺩﮔﺎﻫﺖ اﺳﺘﻔﺎﺩﻩ ﻛﻨﻴﺪ.و ﺑﺎ ﺩﻋﺎﻱ ﺧﻴﺮ ﺑﺮاﻱ ﻣﻮﻓﻘﻴﺖ و ﻋﺰﺕ اﻳﺮاﻥ ﻋﺰﻳﺰ

 17. نویسنده دیدگاه: دانشجو
  فروردین ۲۳, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۰:۱۱

  استاد عزیز از حضور شما در انتخابات دوره دهم بسیار خوش حالیم و به خود میبالیم.
  و بی شک انتخاب شما به عنوان نماینده دلفان دلیل بر رشد فرهنگی جامعه سلسله و دلفان است.
  جمعی از دانشجویان پیام نور دلفان

 18. نویسنده دیدگاه: ابراهیمیamir
  فروردین ۲۳, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۰:۱۴

  با سلام از نقطه نظرات حکیمانه جناب اقای بهمانی ممنون و سپاسگزاریم . بحق ایشان از افراد باسواد و صاحب اندیشه در استان لرستان هستن.

 19. نویسنده دیدگاه: علی -ا/ از نورآباد لرستان
  فروردین ۲۳, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۰:۴۵

  درپاسخ به محمد مهدی عزیز
  دوست گرامی شما که از پروتکل الحاقی سخن گفته اید آیا می دانید که این پروتکل مشتمل برچند ماده است؟؟
  حالا به فرض اینکه جواب این سوال را پاسخ دادید بهتراست که بدانید ماده 7 این پروتکل درمورد دسترسی های کنترل شده برطبق این پروتکل جهت پیشگیری از انتشار اطلاعات حساس رعایت مقررات ایمنی یا حفاظت فیزیکی یا حفظ اطلاعات حساس اختصاصی یا تجاری بحث می کند.
  درضمن فرمایشات حکیمانه رهبر معظم انقلاب اسلامی برای همه فصل الخطاب خواهد بود وحرف اول وآخر وتصمیمات مقتضی را در خصوص مذاکرات هسته ای با کشورهای 5 + 1 معظم له ، اتخاذ خواهند فرمود.

 20. نویسنده دیدگاه: توحيد
  فروردین ۲۳, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۱:۳۳

  با وجود اقاي كاظمي و تشابه فكري شانسي نداريد
  اميدوارم خودتان را وارد بازي باخت باخت ننماييد

 21. نویسنده دیدگاه: سلطانی
  فروردین ۲۳, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۳:۲۸

  جناب بهمانی بدون شک عنصر مفیدی خواهند بود در این عرصه. ..با آرزوی موفقیت روز افزون برای شما سرور گرامی
  امید که در پناه حق و تلاشهای بی وقفه شما استاد گرانقدر بستر پیشرفت فراهم خواهد شد

 22. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  فروردین ۲۳, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۵:۳۲

  اقای توحید ظاهرا شما این پیج رو با شو تبلیغاتی اشتباه گرفتید.قرار بود درمورد دیدگاه این اساتید نظر بدیم نه تبلیغات انتخاباتی کنیم.
  البته اقدکتر بهمانی قبلا امتحان خودشونو پس دادن و به نظرم بهترین گزینه برای پیشرفت دلفان هستند.
  رامین محمدی.

 23. نویسنده دیدگاه: امیر
  فروردین ۲۳, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۰:۵۳

  آقای بهمانی فردی با سواد متین وبا اصالت می باشد بی تردید نسبت به دیگران نه تنها کمتر نیست بلکه استوانه ای از تجر بیات ممتد در طول حداقل 4 دهه با خود دارند که در مجلس مثمر ثمر خواهد بود.

 24. نویسنده دیدگاه: دلواپس
  فروردین ۲۳, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۳:۰۶

  با سلام و احترام
  آقای بهمانی عزیز با تمام احترامی که برای حضرتعالی قایل هستم امام باید به عرض برسانم که :
  1-این مذاکرات از نکات خوب و برجسته تاریخ انقلاب اسلامی به حساب نمی آید اما در تاریخ ما ثبت شد همانند قرارداد ترکمنچایی.
  2-چهره واقعی انقلاب اسلامی را حضرت امام ره به تمام دنیا معرفی نمود و الگویی شد که بیداری اسلامی از آن منبعث گردید نیازی نیست آقای ظریف چهره اسلامی این انقلاب را معرفی کند با دست دادن به آقای کری
  3- اهداف بلند علمی و سیاسی با اکسید کردن اورانیوم های غنی شده بیست درصد و تعطیلی مراکز هسته ای محقق نخواهد شد.
  4- سفرای کشور ما با گفتن اینکه آمریکا میتواند با یک موشک همه ای ما را نابود کند طرف مقابل را در جایگاه رفیع قرار داد نه اینکه : اجازه ندادند ازیک جایگاه برتر و ازموضع قدرت در برابر دیپلمات های کشورمان ظاهر شوند.
  5- این دست آورد بزرگ!!!!!؟؟؟با پایمال شدن خون شهدای هسته ای به وجود آمده آیا این شهیدان سرمایه مملکت نیستند؟؟؟
  6- با این نظر شما موافق هستم که دانش هسته ای مسائلی فوق تخصصی است ،لذا باید به اهل خودش واگذار شود نه به افرادی که همه مراکز هسته ای را تعطیل نمودند .
  7- حضرت آقا فرمودند که : بنده به این مذاکرات خوش بین نیستم پس نیازی نیست که پا را فراتر بگذاریم و بگوییم که باید خوش بین باشیم.
  8- و در پایان به حضرتعالی توصیه می کنم روح علمی و حقیقت جوی خود را در مراکز آموزشی همچون دانشگاه در عرصه حضور بگذارید و وارد سیاست نشوید همان گونه که شما شخصیتی فرهنگی و اجتماعی هستید.

 25. نویسنده دیدگاه: مستعار
  فروردین ۲۳, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۴:۴۷

  با سلام خدمت جتاب اقای دکتر بهمانی استاد گران قدر و عالم.
  بی شک گفته های دوست عزیزمون دلواپسو تایید میکنم و میگم که دکتر یک چهره کاملا شناخته شده فرهنگی و فرهیخته و از چهره های ماندگار استان هستند.ولی نمیدونم چرا دوستمون فرمودند که دکتر کاندید نشه با سابقه علمی سیاسی خانوادگی و تعهد جناب دکتر بنظرم موثرترین چهره برای پیشرفت شهرستان هستند.دکتر عزیز حمایتت میکنیم

 26. نویسنده دیدگاه: یزدان ازکوهدشت
  فروردین ۲۳, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۸:۴۸

  باعرض سلام خدمت استاد وفیلسوف گرانقدر جناب آقای بهمانی
  جنابعالی با سابقه درخشانی که درامرفرهنگی این دیار دارید حتما در عرصه سیاسی هم میتوانید موفق شوید پیروزیتان را درامرخدمت به مردم ازخداوندمنان خواستارم

 27. نویسنده دیدگاه: مانى(mehdi)
  فروردین ۲۳, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۰:۳۵

  درود بر مرد دگرانديش ديار مهرگان،آيا وقت آن نرسيده با تدبير و اميد به آينده،فرصت را در اختيار كسانى قرار دهيم كه با علم وآگاهى خود،و جدا از تعصبات كوركورانه خونى تازه به رگهاى كهن ديارمان(دلفان)تزريق نمايند تا بل باز شود اين در گمشده بر ديوار؟خواهشأ باهم اندكى تأمل كنيم دوستان…

 28. نویسنده دیدگاه: فرهنگی
  فروردین ۲۳, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۰:۴۸

  با سلام خدمت دکتر بهمانی استاد عزیز پیشینه علمی و سیاسی جنابعالی برای عموم مردم اهل فکر و ادب و سیاست ثابت شده میباشد و یقینن حضور شما در عرصه انتخاباتباعث ایجاد تغیر و تحولات فرهنگی و سیاسی میشود حمایت از شما دلیل بر دید درست انتخاباتی میباشد

 29. نویسنده دیدگاه: پیشرفت
  فروردین ۲۳, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۰:۵۲

  با سلام دکتز عزیز حضور شما در مجلس به نظر بنده برای نه تنها دلفان بلکه جهت رشد استان نیاز مند است
  از این جهت که روابط قوی و بیان برا و تفکر و تامل و بینش سیاسی بالاتون میتونید بعد از دوران نمایندگی در همچنان در راس مملکت به امید حق تعالی بمانید و این استان را دچار تحولات علمی و فرهنگی و سیاسی کنید.
  به امید موفقیت اندیشمند محبوب دیار لک نشینان

 30. نویسنده دیدگاه: بهنام
  فروردین ۲۳, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۰:۵۶

  با عرض ادب خدمت دکتر صاحب نظر در عرصه علم و فرهنگ
  با شناختی که از خانواده شما دارم و پشتیبان های سیاسی شما و از همه مهم تر برنامه هاتون و ترز بیان و تحلیلی مشکلات برای عموم مردم را در شما میبینم امید برد در شما بیشتر از دیگر رقیبان شما میباشد

 31. نویسنده دیدگاه: سردار خاتم
  فروردین ۲۳, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۱:۵۲

  باسلام
  از حضور استاد گرامی در صحنه ی دهمین دوره انتخابات مجلس بسیار خرسند، امید است مردم فهیم دلفان تعصبات قومی را کنار گداشته و انتخابی شایسته در این دوره داشته باشند…..

 32. نویسنده دیدگاه: مهدي
  فروردین ۲۳, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۳:۱۹

  سلام بر همه دلفاني ها
  سايت سلام دلفان به محلي برأي جولان خوانين تبديل شده از مسئول محترم سايت خواهشمندم كه در اين خصوص تامل بفرمايند

 33. نویسنده دیدگاه: درود دلفان
  فروردین ۲۴, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۱:۳۱

  با همه احترام ویژه ای که برای سایت وزین سلام دلفان دارم خواهشمندم کسانی که دوره نهم باعث علم شدن چراغی شدند وایشان را فریفتند تا در مقابل محمدی علم شود باید به مردم شناسانده شوند.

 34. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  فروردین ۲۴, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۱:۴۵

  با سلام خدمت استاد عزیز.
  خطاب به دوست عزیز جناب مهدی که فرمودند خوانین.از نظر بنده اصلت یقینن چیز بدی نیست به نظرم جناب دکتر از خانواده های اصیل و معتبر در سطح استان هستن که در طول ادوار تاریخ به نیکی از پدر و پدر بزرگشون یاد شده ضمن اینکه پدر بزرگ ایشون احمد خان ملقب به نظام لشکر در صد سال گذشته که لرستان به تعداد انگشتان دست باسواد نداشته سواد داشتن و از پدر و پدر بزرگشون در کتاب های تاریخی به نیکی نام برده شده.

 35. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  فروردین ۲۴, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۲:۰۰

  باسلام.
  اصالت که از آن به اسم خان یاد میشود جرم نیست که نتوان به اسم آن جولان داد.
  همان گونه که پیغمبر ص. فرمودند در امر. ازدواج به اصالت باید توجه داشت بنظر من در انتخابهای بزرگ به اصالت نیز باید توجه داشت.
  بانشکر رضایی

 36. نویسنده دیدگاه: فرهنگی
  فروردین ۲۴, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۲:۱۳

  با سلام خدمت دکتر بهمانی .
  بنظرم دکتر بخاطر اصالتی که داشتن به دور از هر گونه کینه باند بازی درطول 5سال ریاست خود در دانشگاه فقط جنبه پیشرفت شهرستان را در نظر داشتن که توانستن کارنامه زرینی از خود بجا بگذارند.

 37. نویسنده دیدگاه: سیاسیون
  فروردین ۲۴, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۲:۲۲

  سلام دکتر عزیز دوستت داریم.
  مستعار درود دلفان من دور نهم عضو ستاد اقای چراغیان بودم و برای اقای چراغی تلاش میکردم و از ایشون به خاطر سخنرانی های قوی که داشتند حمایت کردیم و اقای بهمانی یاد نداریم از چراغیان حمایت کرده باشه چون خودم یاد دارم که در ستاد ایشان زمزمه این رو میشنیدم که بهمانی از هیچ کاندیدی حمایت نمیکنه.
  درضمنحاج اقا محمدی خودشون اقای غلامی رو علم کردن بعدشم مگه انتخابات مختص شخص خواصی هست؟

 38. نویسنده دیدگاه: نامدارخان
  فروردین ۲۴, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۲:۲۳

  ازخداندان …خان و…خان کسی حتی در دوران حکومت خوانین هیچی ندیده بفرماییدکدوم ملک وعمارت وآبادی وکدوم سرمایه ودارایی وکدوم سفره ومهمونداری
  والله ما از اقوام اینهاییم واز نزدیک خبر داریم …..

 39. نویسنده دیدگاه: بهیار عباسی گراوند
  فروردین ۲۴, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۱:۳۶

  باعرض سلام خدمت جناب بهمانی استاد بزگوار جنابعالی خیلی زودتر باید به این عرصه وارد میشدید انشاءالله افراد با اصالت و مردم دار وتوانمند و صاحب اندیشه مثل جناب بهمانی در این دوره مردم بهشون اعتماد بکنن با آرزوی توفیق برای ایشان

 40. نویسنده دیدگاه: محمد
  فروردین ۲۴, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۵:۱۸

  با عرض سلام و احترام خدمت جناب آقای بهمانی و همه هم استانی های خوب و مهربان و مهمان نواز و عزیزم
  با شناختی که بنده از ایشون و تواناییهاشون دارم امیدوارم انشاالله بتونن منشا اثر و مفید برای مردم عزیزو دوست داشتنی دلفان باشند
  ایشون و خانوادشون مردمانی صاحب اندیشه و خرد و توانمند هستند به امید خدا خواهند توانست خدمتی شایسته به مردم شهر و دیار و کشورشون بکنند

 41. نویسنده دیدگاه: یک بنده خدا
  فروردین ۲۴, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۵:۲۰

  جناب بهمانی عزیز از خانواده ای بسیار اصیل و با فرهنگ و صاحب فکر و ایده هستند
  انشالله در این عرصه بسیار حساس و مهم هم چون گذشته موفق و پیروز باشند

 42. نویسنده دیدگاه: فهیمه ابراهیمی
  فروردین ۲۴, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۵:۵۳

  با عرض سلام اقای دکتر بهمانی تصمیمات برای حضور در انتخابات بجا و شایسته است امیدواریم مردم فهیم دلفان قدر افراد تحصیل کرده و روشنفکری همچون جنابعالی را بدانند و با انتخاب شما زمینه ساز پیشرفت شهرستان خود شوند

 43. نویسنده دیدگاه: مسعود پارسا
  فروردین ۲۴, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۷:۴۰

  باتشکر از تحلیل زیبای استاد بهمانی
  توی این مقطع از زمان واقعا به افرادی مثل آقای بهمانی که میخواهند و میتوانند به توسعه و صلح دوستی کشور کمک کنند،واقعا نیاز هست.باشد به امید پیروزی
  اندکی صبر سحر….

 44. نویسنده دیدگاه: سپهر
  فروردین ۲۴, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۸:۴۴

  سلام آقای بهمانی خوش اومدی انشالله موفق وپیروز باشی

 45. نویسنده دیدگاه: فهیمه ابراهیمی
  فروردین ۲۴, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۰:۱۵

  با عرض سلام اقای دکتر بهمانی تصمیمتان برای حضور در انتخابات بجا و شایسته است امیدواریم که مردم فهیم دلفان قدر افراد تحصیل کرده و روشنفکری چون شمارا بدانند و با انتخاب جنابعالی زمینه ساز پیشرفت شهرستان خود شوند

 46. نویسنده دیدگاه: فاعزه ابراهیمی از کوهدشت
  فروردین ۲۵, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۰:۵۳

  با سلام جناب اقای دکتر بهمانی. بی شک شما شایستگی نمایندگی مردم دلفان را دارید با آزوی موفقیت برای شما

 47. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  فروردین ۲۵, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۲:۰۶

  با سلام خدمت تمام دوستان بنده کامنتارو خوندم خواهشا از اب گل الود ماهی نگیرید به شخصه به یاد دارم دکتر بهمانی از اعضای حمایت کننده اقای چراغیان نبودند

 48. نویسنده دیدگاه: فهیمه از کوهدشت
  فروردین ۲۵, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۲:۱۶

  دلواپس جان یعنی مذاکرات هسته ای بد است ؟ دست دادن به اقای کری چهره انقلاب رو خراب میکنه ؟ افکارتونو انعطاف پذیر کنید متنتون ادمو خفه میکنه

 49. نویسنده دیدگاه: دانشجو
  فروردین ۲۵, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۱:۲۶

  اقای بهمانی سخنتان را خواندم خوب بود اما به نظر من باید بیشتر روی روابط اجتماعیتان کار کنید مردم کسی را میخواهند که در مجلس برایشان حرفی بزند،کاری کند.نامزدهای دیگری هستند که ازاین لحاظ از شما قویتر هستند باز بیشتر کنید.

 50. نویسنده دیدگاه: از متن مردم
  فروردین ۲۵, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۳:۳۰

  با سلام خدمت دوستان عزیز و دکتر بهمانی.
  با سپاس از دست اندرکاران سایت مربوطه.
  نظر خودمو درمورد دکتر بدونه هیچ گونه تعصب و طرفداری میخوام بگم.من سخنرانی های ایشون به یاد دارم در جلسات مختلف ایشون بیان بسیار شیواایی دارن و توانستن با علم به صحبت هاشون و اعتماد به نفس بالاشون همیشه از حق خودشون و مردم دفاع کنند زمانی که پستی در اختیارشون بوده.
  به یاد داریم دوران ریاستشون چگونه برای این شهر نیرو و بودجه و رشته های دانشگاهی جذب کنند

 51. نویسنده دیدگاه: امیری
  فروردین ۲۵, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۳:۳۶

  سلام.
  بنده به تصدیق صحبت های دوستمون که فرمودند دکتر از حق و حقوق شهرش دفاع کردند میخوام بگم زمانی که اقای احمدی نژاد به دلفان اومدند و گفتن نوراباد خودش دانشگاه هست دانشگاه میخواد چکار.
  اقای بهمانی خیلی کوبنده و بدور از هرگونه ترس به اقای ریس جمهور گفتند شما الان دارید با 2 هزار دانشجو تحصیل کرده صحبت میکنید نباید با یه لبخند مسیر صحبت هاتونو عوض کنید و تونستن از ایشون بودجه برای ساخت دانشگاه پیام نور بگیرند.بی شک جناب دکتر یک مهر قوی برای احقاق حق در مجلس هستند

 52. نویسنده دیدگاه: دلفانی
  فروردین ۲۵, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۳:۴۴

  سلتم
  سلام دکتر عزیز بنده این کامنتو برای همه کاندیدا ها گذاشتم.اینکه میدونم شما یقینن از رجال فرهنگی سیاسی هستید که در سطح استان صاحب نام هستید و امیدورام بتونید با منطق و با استدلال درست با بقیه کاندید ها به نتیجه درست برسید و باعث پیروزی دلفان و پیشرفته این شهر بشیید

 53. نویسنده دیدگاه: راضیه ابراهیمی
  فروردین ۲۵, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۴:۰۵

  بخت خواب الود ما بیدار خواهد شد مگر
  زان که زد بر دیده ابی روی رخشان شما

 54. نویسنده دیدگاه: محمدی
  فروردین ۲۵, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۹:۰۶

  به نظرم دکتر تشریف ببرن کوهدشت ابراهیمیها خیلی قبولش دارن

 55. نویسنده دیدگاه: دوستی
  فروردین ۲۵, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۰:۵۴

  ضمن عرض سلام وآرزوی توفیق برای استاد فرهیخته ،جناب آقای بهمانی،حضور ایشان را در عرصه ی انتخابات به فال نیک می گیریم و امیدواریم با انتخاب ایشان،شاهد پیشرفت و سربلندی دلفان عزیز باشیم.
  ان شاءالله.

 56. نویسنده دیدگاه: فهیمه ابراهیمی
  فروردین ۲۵, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۲:۴۳

  بله ما خیلی اقای دکتر بهمانی رو قبول داریم ولی مردم نور اباد بیشتر به ایشون نیاز دارن

 57. نویسنده دیدگاه: فاعزه ابراهیمی
  فروردین ۲۵, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۳:۵۱

  مردم کوهدشت اگه خوش شانس باشن دکتر بهمانی نمایندشون میشه

 58. نویسنده دیدگاه: دوست
  فروردین ۲۶, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۲:۵۹

  سلام
  بالاخره اين نوشتار است يا گفتار لطفا يك بار ديگر متن را بخوانيد

 59. نویسنده دیدگاه: کریمی a
  فروردین ۲۶, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۶:۲۳

  سلام به همه دوستان و به خصوص دکتر بهمانی.
  دوست عزیز که فرمودید دکتر برن کوهدشت کاندید شن ایشون فعالیت سیاسیشون تو کوهدشت کمتر از نوراباد نبوده و شناخت زیادی رو ایشون هست به خصوص که همسر ایشون از خانواده های مطرح کوهدشت هستند و اگر انتخابات استانی بشه بی شک دکتر بهمانی نفر اول هستند با ارای بسیار بالایی.

  • نویسنده دیدگاه: ؟؟
   فروردین ۲۶, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۹:۳۴

   با سلام خدمت دوست عزیز آقای کریمی، خدمت شما باید عرض کنم ک استان لرستان شهرهای دیگه ام داره فقط نورآباد و کوهدشت نیست

 60. نویسنده دیدگاه: ناشناس
  فروردین ۲۶, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۷:۴۸

  الحق حضور ایشان(که فردی تحصیل کرده و با سواد هستن)
  در عرصه انتخابات مجلس(که سال هاست تشنه حضور چنین رجالی است)
  نوید بخش بهاری سیاسی در این مطقه می باشد
  دکـــــــنر خوش هاتی

 61. نویسنده دیدگاه: سربلند
  فروردین ۲۷, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۱:۲۱

  واقعا استان لرستان جز کوهدشت و خرم اباد شهرای دیگه هم داره ؟؟ یعنی اینا شهرن ؟

 62. نویسنده دیدگاه: کریمیa
  فروردین ۲۷, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۹:۳۴

  دوست عزیز درسته لرستان فقط دلفان و کوهدشت نیست اما کافیه اقای بهمانی تو دو شهر استان رای داشته باشه.چون بقیه کاندید های شهرمون از این ویژگی برخوردار نیستن.در ضمن دکتر در خرم اباد و بخش چگنی هم نفوذ بالایی دارن

 63. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  فروردین ۲۸, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۲:۱۸

  با سلام
  دیدگاه کاندیدهای احتمالی انتخابات مجلس شورای اسلامی رابه دقت بررسی کردم.دراین میان بیانات دکتر بهمانی منطقی ترو به واقعیت نزدیکتر هست.
  قابل ذکراست که سابقه ی درخشان دکتر بهمانی در مدیریت دانشگاه پیام نور میتواند ملاکی عقلانی برای انتخاب ایشان باشد.به امید خدا مردم سلسله ودلفان با انتخاب آقای بهمانی پله های پیشرفت را یکی پس از دیگری طی خواهند کرد.استاد عزیز باتوکل به خدا وبا اقتدار ادامه بده موفق خواهی شد انشاالله

 64. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  فروردین ۲۸, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۵:۴۵

  با سلام. جناب آقای دکتر بهمانی لبیک

 65. نویسنده دیدگاه: ناجی
  فروردین ۳۰, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۰:۲۵

  باسلام
  دکتر بهمانی بی شک یکی از مفاخر شهرستان دلفان هست.امید است مردم فهیم شهرمون قدر این سخنور توانا و کاردان را بدانند وبا انتخاب ایشان موجبات پیشرفت دلفان عزیز را فراهم کنند.

 66. نویسنده دیدگاه: بهادر
  فروردین ۳۰, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۳:۵۱

  سلام به همه.باور کنید تا یک ماه پیش خبر نداشتم که آقای بهمانی اهل نورآباد باشه.ولی طبق تحقیقاتی که کردم خودشمیربگه.خواهر زاده ی طایفه ی نور علی هست.خانمشون هم با طایفه ی کولیوند فامیلی نزدیکی دارن.
  میگن با طایفه ی محترم اتیوند هم فامیلی نسبی داره.

 67. نویسنده دیدگاه: فقط، !؟!
  اردیبهشت ۱, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۰:۱۳

  با سلام. جناب آقای دکتر بهمانی روابط عمومی خیلی خیلی ضعیفی داری
  با این شرایطی که داری وارد کارزار نشو

 68. نویسنده دیدگاه: رهگذر
  اردیبهشت ۱, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۰:۳۳

  سلام.آقا بهادر منظور شمارو از این کامنت نگرفتم.
  تحقیقات یک ماهه ی شما چه نتیجه ای برات داشت.
  من نتیجه گیری خودمو میگم.به نظر من با وجود اینکه آقای بهمانی به همه ی طوایف رابطه ی فامیلی دارد اما این ملاکی نیست که به اون تکیه کرد.این تحقیقات نشون میده که آقای بهمانی روابط اجتماعیش بسیارضعیفه واجتماع براش مهم نیست.آقای بهمانی وارد صحنه بشه

 69. نویسنده دیدگاه: ع.ا
  اردیبهشت ۱, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۴:۰۳

  سلام.
  آقای بهمانی تبریک میگم،با استانی شدن انتخابات شانس شما از نسبت به بقیه ی رقبا بیشتره.با توکل بخدا فعالیتت رو بیشتر کن که پتانسیل بالایب در این راستا داری

 70. نویسنده دیدگاه: راننده
  اردیبهشت ۱, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۸:۲۴

  آقای رهگذر تحلیل بنده از کامنت آقا بهادر کاملا برعکس تحلیل شماست.بنظربنده آقای بهمانی هم روابط اجتماعیش قویه هم امکان رای آوریش نسبت به بقه خیلی بیشتره.با استانی شدن خیلی وضعیتش بهتر میشه

 71. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  اردیبهشت ۱, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۳:۲۸

  با استانی شدن انتخابات دکتر بهمانی یک سر و گردن بالاتر از سایرین خواهد بود. ایشان در چگنی وکوهدشت بشدت نفوذ دارن همچنین در خرم آباد بیرانوند و پاپی و بالا گریوه3

 72. نویسنده دیدگاه: 567
  اردیبهشت ۲, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۳:۰۷

  زیاد به خرم آباد وچگنی ننازید.وضعیت آقای بهمانی تو دلفان خیلی ضعیفه.از3هزار بالاتر نمیره.دراین صورت اگه همه ی شهرهای دیگر استان بهش رای بدن بازم فایده نداره

 73. نویسنده دیدگاه: داریوش
  اردیبهشت ۲, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۲:۵۹

  سلام دوستان اقای 67اقای بهمانی با فعالیت کمتر از یک سال تونستن خودشونو جز دو کاندید اول شهرستان جا کنن به علت شناخت که رو خودش دارن مردم و نفوذ خانوادگیش.و الانم با استانی شدن یقینن ایشون برنده میدان هستن5

 74. نویسنده دیدگاه: بهادر
  اردیبهشت ۲, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۳:۰۶

  آقای567بنظر بنده تحلیل شما از روی غرض وترس از استانی شدن هستش.آقآی بهمانی در همه ی طوایف نورآبآد رای دارن و بسیار شناخته شده هستن

 75. نویسنده دیدگاه: 3432
  اردیبهشت ۴, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۲:۲۶

  سلام.بیشک با استانی شدن انتخابات دکتر بهمانی شانس اول دلفان خواهد بود.دکتر تا اخرین نفس باهاتیم

 76. نویسنده دیدگاه: همشهری
  اردیبهشت ۵, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۱:۱۱

  سلام خدمت دکتر بهمانی و تمام دوستان عزیز.
  تحلیل بنده از استانی شدن انتخابات برای چند کاندید مشخص اینه.دکتر بروجردی دکتر بهمانی امامی یا قبادی از کوهدشت و کاییدی پلدختر برنده حوضه های خودشون هستند به صرف داشتن نفوذ سیاسی و قومی خیشاوندی در چند شهر استان

 77. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  اردیبهشت ۵, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۱:۱۳

  با تحلیل دوستمون همشهری موافقم دکتر بهمانی در چگنی خرم اباد و کوهدشت کمتر از نوراباد نفوذ ندارن و شانس اول در شرایط استانی هستن

 78. نویسنده دیدگاه: فعال سیاسی
  اردیبهشت ۵, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۱:۵۷

  تحلیل بنده از استانی شدن انتخابات اینه که کاندیدهای الشتری شانسی برای برنده شدن ندارن چون الشتری ها بجز خرم اباد راهی به دیگر شهرها ندارن اما نوراباد میتواند به ارای کوهدشت خرم اباد چگنی
  تکیه کند.در میان کاندیدهای دلفان اقای بهمانی شانس بیشتری خواهد داشت.

 79. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  اردیبهشت ۶, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۶:۴۰

  باسلام. با استانی شدن انتخابات دکتر بهمانی در وضعیت بسیار خوبی قرار میگیرد این را همه دانند بواسطه نفوذ خانوادگیشان. دکتر جان تلاشت را بیشتر کن. پیروز باشی و برقرار وسربلند

 80. نویسنده دیدگاه: غضنفری
  اردیبهشت ۷, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۲:۵۱

  دکتر جان سلام.خوش حالیم که انتخابات استانی شده و بنده به عنوان عضوی کوچک از خویشان جنابعالی میتونیم در حوزه کوهدشت با تمام وجود از شما حمایت کنیم خدارو شکر

 81. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  اردیبهشت ۷, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۳:۰۳

  فقط حال کردم یه پست بذارم.اقا خداوکیل بی طرف دارم میگم به جان عزیزم من خودم دیدم بهمانی خرم اباد سخنرانی کردند تو جمعیت زیادی جلو ستاد رحیمی و چه استقبالی شده من رای بده نیستم ولی بهمانی به گمانم رای استانی زیادی داره

 82. نویسنده دیدگاه: بازوند
  اردیبهشت ۷, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۳:۰۷

  اقای بهمانی یکی از عوامل موثر در تاسیس دانشگاه پیام نور مرکز استان بودن و اکثر دانشجو ها ایشونو خوب میشناسن و با ایشون در ارتباط هستند 16هزار دانشجو پیام نور خرم اباد یقینن از بین کاندید های دلفان شناخت بیشتری روی اقای بهمانی دارن.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار