سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 50273
تاریخ انتشار: ۲۲ فروردین ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » خبرهای خوش وزیر کار برای افزایش حقوق بازنشستگان
Print This Post

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: پیشنهاد جدیدی برای حقوق بازنشستگان به زودی برای تصویب به هیئت وزیران ارائه می‌شود.

به گزارش سلام دلفان،‌ علی ربیعی در حاشیه بازدید از مرکز آموزش و توانبخشی حرفه ای معلولان کوروس گفت: پیشنهاد افزایش حقوق بازنشستگان به زودی برای تصویب به هیئت وزیران ارائه می شود.

ربیعی افزود: سازمان تأمین اجتماعی این پیشنهاد را به وزارت تعاون ارسال کرد که اینجانب آن را به زودی در جلسه هیئت وزیران برای تصمیم گیری و تصویب، ارائه خواهم کرد.

وی گفت: مقدار افزایش حقوق بازنشستگان هنوز مشخص نیست اما به نظر می رسد این افزایش با توجه به میزان تورم تصویب شود.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، اشتغال زنان در قالب تعاونی و کار خانگی را از برنامه های جدی این وزارتخانه دانست و افزود: با همکاری سازمان فنی و حرفه ای موضوع مهارت آموزی به زنان سرپرست خانوار در بخش های اشتغال و تولید پیگیری می شود.

ربیعی، آموزش سیار سازمان فنی و حرفه ای در روستاها، شهرها، شهرهای کوچک و حاشیه شهرهای بزرگ، استقرار صندوق کارآفرینی امید برای اعطای تسهیلات ویژه و ساماندهی بازاریابی برای فروش و حتی صادرات محصولات زنان سرپرست خانوار را از مهمترین این اقدامات برشمرد.

وی از تصویب مدل مهارت آموزی و اشتغال زنان سرپرست خانوار در شورای عالی اشتغال خبر داد و گفت: پارسال با مشارکت سازمان فنی و حرفه ای، بهزیستی، صندوق کارآفرینی امید و وزارت تعاون این مدل کلید خورد.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، فقدان طراحی و نبود بازاریابی را دو مشکل اساسی در زمینه اشتغال زنان دانست و افزود: تسهیلات به افرادی که مهارت نداشتند پرداخت می شد اما در حال حاضر این افراد پس از شناسایی و فراگیری مهارت وارد عرصه تولید و درآمدزایی می شوند.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار