سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 50283
تاریخ انتشار: ۲۲ فروردین ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » تکلیف کسر خدمت تأهل با 21ماه شدن سربازی
Print This Post

در پی انتشار خبر ۲۱ ماهه شدن خدمت سربازی در سال ۹۴ برخی از مخاطبان پیگیر وضعیت کسر خدمت‌های مربوط به تأهل بودند که جانشین اداره منابع انسانی ستاد کل نیروهای مسلح توضیحاتی را در این خصوص ارائه کرد.

به گزارش سلام دلفان، سردار موسی کمالی در پاسخ به سوالی درخصوص اینکه آیا کسر خدمت‌های مربوط به همسر نیز در زمان ۲۱ ماهه شدن سربازی قابل استفاده است یا خیر، اظهار کرد: با توجه به اینکه سربازی ۲۱ ماه شده است هیچ‌گونه کسر خدمتی به سبب داشتن همسر و متأهل بودن به مشمولان و سربازان داده نخواهد شد.

وی ادامه داد: آن زمان با توجه به اینکه بنا بود طول خدمت سربازی ۲۴ ماه شود تصمیم بر این شد تا مشمولان متأهل از ابتدای سال ۹۴، ۲۱ ماه خدمت کنند اما در حال حاضر با توجه به تصمیمی که برای ۲۱ ماهه شدن سربازی در سال جدید گرفته شد این موضوع نیز منتفی و کسر خدمت تأهل به مشمولان داده نخواهد شد.

جانشین اداره منابع انسانی ستاد کل نیروهای مسلح ادامه داد: اما به ازای داشتن هر فرزند دو ماه کسر خدمت به مشمولان تعلق می‌گیرد و سقفی نیز برای کسر خدمت اعطایی به مشمولان دارای فرزند وجود نخواهد داشت.

کمالی با تاکید بر اینکه در سال ۹۴ طول مدت سربازی ۲۱ ماه خواهد بود، خاطرنشان کرد: سربازان شاغل در دستگاه‌های دولتی به جز آن دسته از افرادی که در یگان‌های حفاظتی مشغول به خدمتند ۲۴ ماه خواهد بود.
منبع: ایسنا

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار