سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 50322
تاریخ انتشار: ۲۳ فروردین ۱۳۹۴
تعداد نظرات: یک نظر
خانه » اخبار برتر » در پی آغاز دور جدید بارش ها ، فاضلاب شهر نورآباد مهمان خانه های برخی از مردم شهر شد
Print This Post

بهرامی رییس آب و فاضلاب دلفان: سیستم شبکه آب و فاضلاب شهر نورآباد پاسخگوی نیاز مردم این شهر نیست

به گزارش سلام دلفان به نقل از نسیم دلفان، شهر نورآباد با بیش از ۶۵ هزار نفر جمعیت ، متاسفانه از نظر شبکه آب و فاضلاب به هیچ عنوان حال و روز خوبی ندارد.

سیستم انتقال شبکه آب و فاضلاب این شهر در مواقع بحرانی مانند بارش های سیل آسا جوابگو نبوده و مردم را با مشکلات عدیده ای مواجه می نماید.

خصوصأ مناطق پایین دست که در واقع مسیر تمامی سیلاب ها نهایتأ به این نقطه از شهر ختم می گردد.

روز گذشته در پی بارش باران ، اهالی منطقه بهارستان (حوالی میدان فردوسی) با وضعیتی نگران کننده ای مواجه شدند و زندگی عادی مردم این نقطه از شهر به ویژه کوچه مجاور کشتارگاه با مشکلاتی مواجه گردید.
سیل باعث شد فاضلاب این منطقه با شدت بسیار زیادی وارد منازل اهالی شود به گونه ای که حتی اتاق ها و آشپزخانه های آنان نیز مملو از آب و لجن شود.

با مشاهده این وضعیت ساکنین محل طی تماس تلفنی با خبرنگار نسیم دلفان خواستار رسیدگی مسئولین شدند.

پس از پیگیری های ما فرماندار دلفان معاون خود را مأمور رسیدگی به این وضعیت کرد.

طولی نکشید که غلامی معاون فرمانداری دلفان و همچنین مهندس بهرامی رییس آب و فاضلاب شهرستان با تجهیزات مورد نیاز در محل حضور یافته و ساماندهی وضعیت پیش آمده را آغاز کردند.

مهندس بهرامی گفت : سیستم شبکه انتقال آب و فاضلاب شهر نورآباد قدیمی بوده و پاسخگوی نیاز امروز شهرستان نیست.

وی افزود ، بارها و بارها وضعیت موجود شبکه فاضلاب این شهر را به صورت مکتوب و همچنین حضوری پیگیری کردیم ، تغییر این وضعیت نیاز به اعتبار کافی دارد که امیدواریم با تخصیص اعتبار بتوانیم شبکه فاضلاب قدیمی این شهر را همانند خیابان امام (ره) ساماندهی کنیم.

بهرامی اضافه کرد ، در پی این حادثه خساراتی به منازل برخی از اهالی وارد شد و کارشناسان ما گزارش مکتوبی را همراه با فیلم و عکس تهیه کرده اند که بزودی جهت جبران خسارت به بیمه ارسال خواهد شد.

غلامی معاون فرماندار دلفان نیز ضمن بازدید از منازل مورد حادثه و گفتگو با اهالی ، از رییس شبکه آب و فاضلاب خواست با امکانات موجود سعی کنند در کوتاه ترین زمان ممکن وضعیت پیش آمده را ساماندهی کرده و چاره ای برای حل این مشکل بیاندیشند.

امیدواریم مهندس بهرامی همچنان که دلسوزانه مشکلات اکثر نقاط شهر را مورد پیگیری قرار داده است مشکل اهالی بهارستان را نیز با تدبیر و چاره اندیشی درست و اصولی مرتفع نماید.

  1. نویسنده دیدگاه: همشهری
    فروردین ۲۸, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۳:۳۶

    چرا به فکر مردم نیستید(مسئولین نورآبادی )

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار