سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 50343
تاریخ انتشار: ۲۳ فروردین ۱۳۹۴
تعداد نظرات: ۹۳ نظر
خانه » اخبار برتر » منطق اسلام منطق گفتگو است و مذکرات هسته ای ایران و 1+5 مبیّن این واقعیت است
Print This Post
گفتگوی سلام دلفان با یوسف میرزائیان درباره بیانیه لوزان

مذاکرات هسته ای در این برهه از زمان توانست حقانیت جمهوری اسلامی را به رخ دنیا بکشد و چهره واقعی مستکبرین عالم را در اذهان انسانهای بیدار و آزاده مشخص نماید.

سرویس سیاسی سلام دلفان- آقای یوسف میرزائیان(مدرس دانشگاه و مشاور دبیرستان های شهرستان دلفان) در گفتگو با سلام دلفان در واکنش به بیانیه سیاسی میان تیم مذاکره کننده ایران و ۱+۵ گفت:
حضرت امام خمینی( ره) انقلاب اسلامی را انقلاب فرهنگی نامیدند و فرمودند که ما باید انقلاب اسلامی را به جهان صادر کنیم . منطق اسلام بر اساس گفتگو و مذاکره می باشد و مذاکرات هسته ای در این برهه از زمان توانست حقانیت جمهوری اسلامی را به رخ دنیا بکشد و چهره واقعی مستکبرین عالم دررأس آنها آمریکای جهانخوار را در اذهان انسانهای بیدار و آزاده مشخص نماید.
پرداختن به مذاکرات هسته ای کاری تخصصی و ویژه است که صاحب نظران این رشته بایددر باره ی آن اظهار نظر نمایند، ولی آنچه دراین مذاکرات عاید ملت ایران شد، حق طلبی، استقلال و آزادی،عدالت خواهی، خودکفایی وتیزهوشی مردان ایرانی درمقابل 1+5 می باشد که البته نشانه هنرمندی و زیرکی تیم مذاکره کننده است.
رهبر معظم انقلاب حضرت آیت الله خامنه ای (مدظله العالی)دررابطه با روند مطلوب مذکرات هسته ای موکدانه براین محور استوار است که نباید هیچ ابهامی در توافق وجود داشته باشد و همچنین غیر قابل تفسیر و تأویل بودن توافقنامه نهایی میان ایران و 1+5 یک اصل و موضوع مهم محسوب می شود.
به هرحال مذاکرات و گفتگوها ره آوردهایی داشته است که باید دلسوزان نظام اسلامی و ملت مقتدر بتوانند در جهت تقویت ایرانی آباد و آزاد و مستقل منشاء اثرباشند و با مدیریت صحیح و اطاعت از منویات رهبری معظم انقلاب نقشه های مغرضانه و شوم دشمنان ایران اسلامی را خنثی و باعث اقتدار دولت و ملت شود، که این مسئله زیرکانه توسط اندیشمندان دانا و توانا رصد شود و در سالی که توسط ولی امر مسلمین به سال دولت و ملت، همدلی و هم زبانی نامگذاری شده برگی زرین دیگری در تاریخ انقلاب اسلامی گردد که همواره شاهد پیروزی های غرور آفرین در عرصه های جهانی و بین الملی باشند. انشاءالله به امید صبح پیروزی که نزدیک است.

 1. نویسنده دیدگاه: نام شما...علی
  فروردین ۲۳, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۹:۲۶

  بیانیه زیبا بود دکتر میرزایی افتخاری برای دلفان است مردم ایتیوند جنوبی و شمالی جهت اطلاع دربین مدیران شهرستان و حتی معاونین این طایفه بزرگ ایتیوندی وجود ندارد چرا. چون اتحادی نیست بیاییدغیرت خود را نشان دهید این همه شهید وایثارگر ایا زمان وحدت فرا نرسیده پیشنهاد می کنم به بزرگان از اقای میرزایی حمایت کنید

 2. نویسنده دیدگاه: امیر
  فروردین ۲۳, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۱:۴۷

  سلام
  دکتر میرزاییان از مردمی ترین افراد شهر هستند کاش مدیران شهرمان نیز همچون این بزرگوار بودند

 3. نویسنده دیدگاه: همکار
  فروردین ۲۳, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۲:۲۷

  نظر شما راخواندم بسیار عالی بود . الحق شایسته ی بیا که مستان سلامت می کنند.

 4. نویسنده دیدگاه: امجدی
  فروردین ۲۳, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۲:۳۶

  بیانیه ی شمارا مطالعه کردم خیلی خوب بود دکتر خوشم به اراده ات می آید و بیان شیرین وجذاب قشر فرهنگی به شما استاد محترم افتخار می کند .

 5. نویسنده دیدگاه: منتخب
  فروردین ۲۳, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۲:۳۸

  سلام اقای میرزایی از اینکه وارد بحث تخصصی هسته ای نشدید ممنونیم.و دیدگاه خودتونو در حد شناختتون از این موضوع بیان کردید ممنونیم.
  اما از اینکه در انتخابات دلفان میخواهید شرکت کنیم نگرانیم انتظار داریم افراد فهیم چون جنابعالی به این درک برسن که دلفان مجددا در معرض شکست قرار گرفته کنار بکشید.
  و عرصه انتخابات واگذار کحید به افردا با تجربه تری مانند رضوانی دکتر بهمانی و دکتر کاظمی.به امید اینکه در ادوار بعدی شما با تجربه بیشتر وارد عرصه بشید.
  ممنونم

 6. نویسنده دیدگاه: شریفی
  فروردین ۲۳, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۲:۴۲

  استاد محترم جناب دکتر میرزائیان از اینکه بیانیه ی زیبایی تنظیم نموده ای بسیار خوشحالم و اگر برای انتخابات هم تشریف بیاوری بسیار مسرورم تو از تبار مردان پاک این سرزمینی و جددر جد شما را می شناسم ای ازتبار پاکی سلسه و دلفان تو را دوست دارد بیا که قند فراوانم آرزوست.

 7. نویسنده دیدگاه: سیامنصوری
  فروردین ۲۳, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۲:۵۴

  بیانیه خیلی خوب بود و درخورتشکر امیدوارم درتمام عرصه زندگی موفق موید باشید.

 8. نویسنده دیدگاه: فتحی
  فروردین ۲۳, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۳:۰۴

  دکترخسته نباشید از درج بیانیه ی شما لذت بردم و از اینکه عده ای تورا دست کم گرفته اند ناراحت نشو زمانی چد شما حاکم و امین طایفه ی اتیوند بوده اند اینها نبوده اند از درج این مطالب که عده ای مغرض می نویسند که با وجود فلان وفلان وفلان بهتر است نیایی ناراحت نباش آنها اگر دلفان را دوست دارند نیایند مگر انتخابات موروثی است که خان ها ببرند و دیگران هیجی خودت را دست کم نگیر و با توکل برخدا با اراده ای پولادین بیا

 9. نویسنده دیدگاه: علیرضا احمدی
  فروردین ۲۳, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۳:۲۰

  دکتر بیانیه جذاب و عالی تهیه کرده ای آفرین به اراده ی محکم و پولادینت شمارا خوب می شناسم و کاش مردم سلسه و دلفان شما را که فردی سخندان و با برنامه از قشر دانشگاه و فرهنگی فرهیخته و مردمی و خنده رو هستید را انتخاب کنند که درصحن مجلس سخنرانیهای کوبنده ای داشته باشی و مظلومیت این دو شهرستان را به گوش مسئولین برسانید.

 10. نویسنده دیدگاه: گودرزی
  فروردین ۲۳, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۳:۳۱

  با تشکر از شما دکتر عزیز و بزرگوار سالها بود که فکر می کردم راستی جوانان باسواد نورآباد کی واردعرصه انتخابات می شوندکه الان با وجود حضور شما به خودم و شهرم افتخار می کنم البته دکتر شما دوبارتجربه حضور درشورای شهر بعنوان کاندید درکارنامه داری و با تجربه ای که بعضی ها که نورآباد نبوده اند واز این شهرسالها ست کوچ کرده اند ادعای آقا بالاسری دارند البته این جز زحمت ودردسر و رنج وعذاب و دوندگی چیزدیگری ندارد که جز شما که فرزند مشکلات و تلاش و کوشش هستی نمی تواند باشد . بیا خوشم آمد از آمدنت عرصه انتخابات با وجود شما گرم می شود. دکتر پشت سرت هستیم بیا

  • نویسنده دیدگاه: محمد رضا
   فروردین ۲۴, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۹:۲۶

   برادر گرامی آقای میرزایی در انتخابات شورا ورود کردند میتونید به سایت ها مراجع کنید و میزان رأی ایشون رو ملاحظه فرمائید۳۳۷۳ رأی

 11. نویسنده دیدگاه: دمیرچی
  فروردین ۲۳, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۳:۴۹

  مژده ای دل که مسیحا نفسی می آید که زانفاس خوشش بوی کسی می آید استادمحترم و فرهیخته سلسه و دلفان سالهاست که انتظار فردی با نجابت و تبار خوبا ن را می کشد که الحق والانصاف شما آنی که در ساده ریستی در سواد وزبانی برا در سخنرانی های زیبا در همنشنی با همه ی افراد جامعه تورا خوش آمد می گویم که قصد حضور داری تو از جنس شهیدانی وشاهد فقر شهر تورا می شناسم که از جنس مرهمی برای درد این دوشهرستان جانا من تورا خوب می شناسم که هم قسم شهدایی برای ایثار توذخیره دعای شهدایی تا تورا می بینم یاد مرادکیانی محمد مرادی مسعود امید ی و عزیزعلی حسینی همکلاسمان می افتم قسم به خون پاک شهدا تونیزشاهد بیکسی شهری و اگرانتخاب شوی چهره شهرعوض میشود . من تورا می شناسم که با شهداء هم ناله ای من تورا می شناسم که بسیجی پاکی و تبارنامه ات اخلاص تورا می شناسم رفیق شبهای بیداری …

 12. نویسنده دیدگاه: جمعی ازفرهنگیان طایفه ایتیوند
  فروردین ۲۴, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۱:۱۷

  با سلام وعرض ادب خدمت فرهنگیان مظلوم ومحبوب دلفان واستان لرستان.
  بنده و جمع کثیری از فرهنگیان طایفه غیور ایتیوند دلفان آمادگی خود را جهت حمایت از دکتر یوسف میرزاییان کلوار اعلام می داریم واز عموم فرهنگیان دلفان استدعا داریم با بررسی در مورد افکار و نظریات بسیار بروز دکتر میرزاییان و حمایت از ایشان تا انتخابات مجلس و روانه کردن به مجلس قدم مثبتی در حمایت از حقوق حقه عامه فرهنگیان کشور برداریم .
  دکتر میرزاییان انصافاً از فرهنگیان غیوری است که بارها با نوشتن مقالات تند وآتشین از حقوق فرهنگیان دفاع نمودند .
  همه فرهنگیان می دانند تا نماینده شجاعی مثل دکتر میرزاییان نداشته باشیم نمی توانیم به حق مسلم خود نمی رسیم .
  در حال حاضر اکثریت فرهنگیان طایفه بزرگ ایتیوند حمایت قاطع خود را از دکتر یوسف میرزاییان اعلام داشته و فرهنگیان دیگر طوایف دلفان نیز همای ما جمایت خود را اعلام داشته اند .
  پس همه با هم یک صدا و یک نظر دکتر میرزاییان را انتخاب نماییم.

 13. نویسنده دیدگاه: مجتبی رضایی
  فروردین ۲۴, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۶:۰۱

  فال چل سرو
  یکه دارکه ول مله دیمه وحکم علی گل کردی خیمه
  جناب دکتر این فال چل سرو تقدیم قدوم مبارکت باد هتی خوش هتی

 14. نویسنده دیدگاه: توکلی
  فروردین ۲۴, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۶:۱۴

  از درج پیام زیبا و بامعنای بدون دخالت نظر تخصصی شما لذت بردم و استاد محترم و بزرگوار خوش سخن تو نماینده ی قشر عظیمی از فرهنگیان سراسر کشور هستی و صدای رسای شما مظلومیت آنها را به گوش مسئولین کشوری خواهد رساند بیا که آمدنت دهن عده ای که دنبال پست هستند را به خاک خواهید مالید تو بردلها نشسته ای و همه ی مردم درپاکیت شک ندارند. مرد اقتصاد مقاومتی شمایی و دراین برهه بداد مردم برس برای آمدنت لحظه شماری می کردم . بیا سالار دلها مرد روزهای سختی بیا ، فدایی ولایت بیا که زمان آمدنت فرا رسیده که زبان برایت مانند شمشیر ازنیام درآید ای ابرمرد برنامه ریزی

 15. نویسنده دیدگاه: علیرضا کیا
  فروردین ۲۴, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۶:۲۹

  استاد محترم جناب دکتر میرزائیان از بیانیه ای که مرا به یاد روزهای اول انقلاب که باهم مثل بچه هایی که به فکر حضرت امام ره بودند افتادم و صحبت حضرت امام ره که فرموده ما نان و پنیر خود را می خوریم و روی پای خود می ایستیم امروز روز پیروزی ایران هسته ای و ایران پیشرفته و ایرانی که حتی دشمنان اورا به رسمیت شناختند و گزینه های روی میز را یواشکی زیر میز بردند معادلاتشان به هم خورد. بیچاره شدند چون شیطان صفتند امام ره فرمود آمریکا هیچ غلطی نمی کند و الحمدالله نکرد. والان هم پشت سر این سید خراسانی ایستاده ایم محکم و پربرجا وتا نابودی دشمنان اسلام یک یا حسین دیگرمانهده است. فاستقم کماامرت

 16. نویسنده دیدگاه: ریویار
  فروردین ۲۴, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۸:۵۰

  برکسی پوشیده وپنهان نیست که یکی از مهم ترین فاکتورها وآیتم های پیشرفت تمدن ومدنیت یک شهردرعرصه های سیاسی واقتصادی وفرهنگی واجتماعی حضورنیروهای متخصص ومتعهدیامدیران دلسوز وشایسته وباسوادوجوان است، متاسفانه دلفان این سرزمین وسیع که قدمت زنده بودنش به درازای تاریخ می باشد سالهاست بستر آزمون وخطای مدیران سیاسی قرارگرفته که تاکنون بارها وبارها سکان هدایت توسعه این کشتی به گل مانده رادردست داشته وبجای تلاش برای بالندگی واحیاو پیشرفت آن چیزجز ورشکستگی وشکستگی عایدآن نشد وبجای التیام وترمیم وجراحی این همه سال عقب ماندگی ، بابی تدبیری ، وندانستن واحیانا نخواستن ، هرروز این زخم کهنه سرباز نمودوحاصل زحمات برخی ازدلسوزین مرفه وبی درد، رکود اخلاق و فرهنگ ، بیکاری وفقر، عدم توازن بین رشدجمعیت و رشد وتوسعه اقتصادی، نبودزیرساخت ها، پایین بودن تامین امکانات اولیه وبالا بودن نرخ بیکاری و..شد، اینک آرام آرام دوباره دلفان این دیارپرمهر این سرزمین بجامانده ازعصر اقتدارونجابت مفرغ در آزمونی دوباره قرارخواهد گرفت ، امیداست این بار ، متفاوت ازهربار بیاندیشیم وباانتخابی شایسته و شاخص بدوراز تعصبات کور و بازی مکارانه جناح بندی فقط وفقط به فکر سربلندی دلفان ومردمان مهرورز ش باشیم ، پیروز وسربلند باد جمهوری اسلامی ایران

 17. نویسنده دیدگاه: 124
  فروردین ۲۴, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۰:۵۵

  به یاری خداوند موفق باشید

 18. نویسنده دیدگاه: 110
  فروردین ۲۴, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۱:۲۷

  درود بر شما استاد گرامی جناب دکتر میرزاییان ،

 19. نویسنده دیدگاه: خدادادی
  فروردین ۲۴, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۳:۳۷

  متشکریم دکتر زیرکانه سخن گفتی

 20. نویسنده دیدگاه: احسان
  فروردین ۲۴, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۳:۴۲

  من این دکتر را در عزاداری‌ها شناختم…

 21. نویسنده دیدگاه: امیررضا
  فروردین ۲۴, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۵:۱۶

  با سلام خدمت دکتر عزیز و بزرگوار و ازاینکه آمادگی خود را جهت شرکت درانتخابات مجلس شورای اسلامی اعلام داشتی ولی دکترجان باید با جوانان در ارتباط باشی که این جوانان سرمایه اصلی این منطقه هستند و مسئله بیکاری هم یکی از دغدغه های آنان است. وقطعا” شما همین دغدغه را دارید و شاید به میدان بیایید. ولی ما جوانان دغدغه کار و شغل و ازدواج داریم . امیدوترم موفق باشید. ان شاء الله

 22. نویسنده دیدگاه: دانش آموز
  فروردین ۲۴, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۵:۳۰

  سرسبزترین بهار تقدیم تو استاد محترم جناب آقای میرزائیان امیدوارم درتمام امورات زندگی موفق و موید باشید . دکتر به حال آینده ی این شهر فکر کنید و برای ما برنامه ریزی دراز مدت کنید پدران ما اکثرا” با وجود 37سال که ازانقلاب گذشته هنوز کارگری می کنند و افرادی که آمدند چه کار مهمی برای این دوشهرستان انجام دادند و چند کارخانه به این دوشهرستان آوردند و چقدر آینده نگری داشتند . دکترجان اینها دغدغه ی ما دانش آموزا ن دبیرستانی است که ما باید مثل پدان به شهرهای دور ونزدیک برویم و کارگری کنیم البته از مسئول سایت دلفان تشکر ویژه می کنم که لااقل به اجازه اظهار نظر می دهند و این کار خوب را انجام دادند که با کانیدای احتمالی سخنی گفته باشیم ولی دکتر ما نیت شما را می دانیم صد درصد خیر است ولی باید برای جوانا ن کارکنید و آینده نگری داشته باشید البته ما دانش آموزان از شما که فردی دلسوز و برنامه ریزی دقیق هستی نهایت کوشش را خواهیم کرد ولی بزرگان هم باید شما را درک کنند که برنامه ای دراز مدت برای بیرون رفت این دو شهرستان انجام دهی. دکتر پاینده باشی

 23. نویسنده دیدگاه: بهاری
  فروردین ۲۴, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۹:۱۳

  دکتر میرزایی عزیز،
  سلام،
  همواره از دغدغه های فرهنگی و دینی تان اطلاع کامل داشته و قلم زیبایتان را ستوده ام.
  اکنون نیز که احساس خطر یا مسئولیت کرده و پای در عرصه ی پر فراز و فرود، پر پیچ و خم، پر آب و تاب، و شاید هم پر مکر و فریب(البته نه از جانب شما) انتخابات گزارده اید، راه را آب زده و باغ را مژده همی دهیم که نگار می رسد و بوی بهار هم.
  اما هرگز از شما استاد فرهیخته و دوست عزیز، انتظار نداشتم که چنین برداشت عامیانه و سطحی و دولت پسند از توافق نامه ی اخیر داشته باشید. شک نکنید که اگر این توافق با این متن به تصویب نهایی برسد چیزی نیست جز همان عهدنامه ی ترکمان چای، که حضرتعالی بیشتر به ماهیت آن آگاهید.
  جهت اثبات ادعا ی خویش، توجه شما را به تفاوت های آشکار و غیر قابل انکار متن فارسی با متن اصلی انگلیسی بیانیه لوزان سوییس جلب میکنم:
  طول مدت توافق:
  متن فارسی: بر اساس راه حل به دست آمده ، دوره زمانی برنامه جامع اقدام مشترک در خصوص برنامه غنی سازی ایران 10 ساله خواهد بود.
  متن انگلیسی: بر اساس راه حل به دست آمده ، دوره زمانی برنامه جامع اقدام مشترک در خصوص برنامه غنی سازی ایران 10تا 15 ساله خواهد بود. برخی بخش ها 20 تا 25 ساله خواهد بود.
  غنی سازی اورانیوم:
  متن فارسی: تعداد بیش از 5000 ماشین سانتریفیوژ در نظنز به تولید مواد غنی شده در سطح 3.67 درصد ادامه خواهند داد.
  متن انگلیسی: از 19 هزار سانتریفیوژ فعلی ایران، تنها 6000 سانتریفیوژ باقی خواهد ماند که 5000 تا در نطنز خواهد بود و به جز نطنز در نقطه ی دیگری غنی سازی صورت نخواهد گرفت.
  ذخیره اورانیم غنی شده:
  متن فارسی: – (اشاره نکرده)
  متن انگلیسی: ذخیره اورانیوم 3.5 تا 5 درصد غنی شده ایران که الان 8 تن است به میزانی که نتواند برای ساخت سلاح هسته ای به کار رود (300 کیلوگرم) کاهش یافته یا به خارج از کشور منتقل می گردد.
  تاسیسات هسته ای فردو:
  متن فارسی: نیمی از تاسیسات فردو با همکاری برخی از کشورهای(1+5) به انجام تحقیقات پیشرفته هسته ای و تولید ایزوتوپ های پایدار که مصارف مهمی در صنعت، کشاورزی و پزشکی دارد، اختصاص پیدا می کند.
  متن انگلیسی:هیچگونه مواد هسته ای مربوط به واکنش شکافت هسته ای در فردو وجود نخواهد داشت.
  راکتور آب سنگین اراک:
  متن فارسی: در باز طراحی راکتور ضمن کاهش میزان تولیدی پلوتونیوم، کارآیی راکتور اراک به میزان قابل توجهی افزایش پیدا خواهد کرد. بازطراحی راکتور اراک در چارچوب یک برنامه زمان بندی مشخص و در قالب یک پروژه بین المللی مشترک تحت مدیریت ایران آغاز و پس از آن بلافاصله ساخت آن شروع و در چارچوب یک برنامه زمان بندی تکمیل خواهد شد. تولید سوخت رآکتور اراک و اعطای گواهی بین المللی سوخت راکتور از جمله موارد این همکاریهای بین المللی خواهد بود. از طرف دیگر، کارخانه تولید آب سنگین نیز مانند قبل به کار خود ادامه خواهد داد.
  متن انگلیسی: یک گروه بین المللی به ایران کمک خواهد کرد تا راکتور اراک را بازطراحی کند به صورتی که دیگر مواد مورد نیاز سلاح هسته ای را تولید نکند.
  پروتکل الحاقی:
  متن فارسی: ایران در جهت شفافیت و اعتماد سازی به صورت داوطلبانه پروتکل الحاقی را به صورت موقت اجرا نموده و در ادامه فرآیند تصویب این پروتکل طبق یک جدول زمانی در چارچوب اختیارات رییس‌جمهور و مجلس شورای اسلامی به تصویب خواهد رسید.
  متن انگلیسی: آژانس به همه تاسیسات هسته ای ایران دسترسی خواهد داشت و ایران پروتکل الحاقی را امضا خواهد کرد که باعث می شود آژانس به صورت تصادفی و غیر محدود به بازرسی از هر تاسیسات مشکوک ایران بپردازد و از فناوری های پیشرفته برای نظارت بر فعالیت های ایران استفاده کند.
  لغو تحریم ها:
  متن فارسی: پس از اجرایی شدن برنامه جامع اقدام مشترک، تمامی قطعنامه های شورای امنیت لغو خواهد شد و همه تحریم‌های اقتصادی و مالی چندجانبه اروپا و یکجانبه امریکا از جمله تحریم های مالی، بانکی، بیمه، سرمایه گذاری و تمامی خدمات مرتبط با آنها در حوزه های مختلف از جمله نفت، گاز، پتروشیمی وخودور سازی فورا لغو خواهند شد. همچنین تحریم ها علیه اشخاص حقیقی و حقوقی، سازمان ها، نهادهای دولتی و خصوصی تحت تحریم های مرتبط هسته ای ایران از جمله؛ بانک مرکزی، سایر موسسات مالی و بانکی، سوئیفت، کشتیرانی و هواپیمایی جمهوری اسلامی، کشتیرانی نفت به‌طور همه‌جانبه فورا برداشته خواهند شد. همچنین کشورهای عضو گروه (1+5) متعهد هستند از وضع تحریم های جدید در موضوع هسته ای خودداری نمایند.
  متن انگلیسی: اگر ایران به تعهداتش عمل کند، فراغتی از تحریم ها خواهد یافت. پس از اینکه آژانس تایید کند که ایران گامهای کلیدی مرتبط با هسته ای را برداشته است تحریم های مرتبط با هسته ای اروپا و آمریکا تعلیق خواهد شد و چنانچه در هر زمانی ایران نتواند به تعهداتش عمل کند تحریم ها به جای خود، باز خواهند گشت. ساختار تحریم های آمریکا برای بخش عمده ای از دوره توافق باقی خواهد ماند، همه ی قطعنامه های قبلی شورای امنیت همزمان با انجام اقدامات ایران در زمینه ی نگرانی های اساسی (PMD(احتمال انحراف نظامی)، غنی سازی، اراک، فردو، شفافیت) برداشته خواهد شد. تحریمهای آمریکا به خاطر نقض حقوق بشر، تروریسم و موشکهای بالستیک ایران همچنان پا برجا خواهد بود.
  پ.ن : بیش از 90 درصد تحریم های آمریکا علیه ایران تنها به خاطر پرونده هسته ای نیست و به بهانه هایی مثل نقض حقوق بشر، حمایت از تروریسم و موشک های بالستیک وضع شده است و نتیجتا باقی خواهند ماند.
  همکاری های بین المللی:
  متن فارسی: همکاری های بین المللی هسته ای با جمهوری اسلامی ایران از جمله با اعضای 1+5 در حوزه ساخت نیروگاه های هسته ای، راکتور تحقیقاتی، گداخت هسته ای، ایزوتوپ های پایدار، ایمنی هسته ای، پزشکی و کشاورزی هسته ای و … امکان پذیر و ارتقاء پیدا خواهند کرد. بر اساس برنامه جامع اقدام مشترک، دسترسی ایران به بازار جهانی، عرصه های تجاری، مالی، دانش فنی و انرژی نیز فراهم خواهد شد.
  متن انگلیسی: – (اشاره نکرده)
  دکتر جان، واقع بین باش.
  به جان ابراهیم، دوستت دارم.

 24. نویسنده دیدگاه: شاکری
  فروردین ۲۴, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۱:۱۳

  نظر شما را خواندم و لذت بردم ان شاءالله موفق باشید .

 25. نویسنده دیدگاه: بازاری
  فروردین ۲۴, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۱:۱۹

  دکتر نظر شما را خواندم و آن را نشانه درایت شما از مسائل روز دانستم و این را بدان محبوبی و امیدوارم مردم سلسه و دلفان به شما رای دهند.

 26. نویسنده دیدگاه: دوستان
  فروردین ۲۴, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۱:۲۹

  دکتر همگی طایفه کاکاوند با برادران ایتیوند از شما حمایت می کنیم

 27. نویسنده دیدگاه: محمد
  فروردین ۲۴, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۲:۱۷

  همش نظر موافق اقاي ميرزايي درج كرديد
  اينم بزنيد
  اقاي. ميرزايي عزيز با وجود دو كانديد هم نظر شما و موافق مواضع دولت شانسي نداريد شما فقط راي كاظمي و بهماني را ميشكنيد. البته بي تعارف نصف اونها راي نداريد ولي كمك ميكنيد رضواني راهي مجلس شه

 28. نویسنده دیدگاه: بصیر
  فروردین ۲۴, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۲:۳۹

  دکتر دیر جنبیدی

 29. نویسنده دیدگاه: اقوام
  فروردین ۲۴, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۲:۴۸

  واقعا دکتر این بار حق شماست ما بشتیبان شماهستیم

 30. نویسنده دیدگاه: سنگ صبور
  فروردین ۲۵, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۶:۴۴

  دکتر با توجه به اینکه دراین دوره جوانان بیدار شده اند و دیگر گول حیله های مکران و دلالان انتخاباتی را نخواهند خورد و جنابعالی که کم حاشیه ترین فرد و دلسوزترین فردی هستی که صاف و بی ریا به صحنه می آیی و شاید عده ای شما را چنین وچنان بنامند و برداشت عجیب و غریبی از بیانیه شما داشته باشند و آنچه من از این بیانیه استنباط می کنم این است که امام ره فرمودند آمریکا جهانخوار است و مقام معظم رهبری هم صراحتا” فرمودند ما به اینها اعتماد نداریم و هرانسان ساده ای هم می داند اینها فریبگر ریاکار دروغگو و ….هستند و حضرتعالی با دقت تمام به آن اشاره کرده اید و اینکه آقای …. یک برداشت فارسی و یک برداشت انگلیسی دارند . نمی دانم ولی اسلام گفتگو را می پسندد و پیامبر بزرگ (ص) هم همین روال را داشتند و تشیییع (تشیع) هم مذهبی عقل گرایی است و امام راحل ره هم انقلاب را انقلاب فرهنگی نامیدند . پس دوستان باید زیرک باشند که بنا به فرمایش مقام معظم رهبری نرمش قهرمانانه باید باشد وگرنه ما هنوز مرگ بر آمریکا و استعمار جز مسائل مذهبی و لازم است ، رامی دانیم.. دوست عزیز نبرد ما با آمریکا بر اساس آیه 120سوره بقره ادامه دارد. یعنی نه مارا قبول دارد و نه مااورا واین اظهر من الشمس است . ولی همین اینکه عده ای نادان ، کج فهم ، ساده ، دگراندیش و… می گفتند که اگر ما با آمریکا رابطه برقرار کنیم همه کارها درست میشه فلان میشه بهمان میشه الان آن افراد هم بیدارشدند که نه بابا امریکا عقرب است. موزی است . اگر مذاکرات هسته ای در این برهه دارای ارزش است از زاویه بیداری و دشمن شناسی و خصوصا” بیداری اسلامی است که توانست مظلومیت ایران را به گوش دنیا برساند که ملت ایران حق طلب، آزادیخواه و فهیم هستند و بس. دوست من برداشت فارسی و انگلیسی چیز دیگری است و اینکه آمریکا زیاده خواه و طرفدار با تمام وجود صهیونیستهاست وبس ماهم با توکل بر خدا و متوسل شدن به معصومین (علیم صلوات الله) که دراین برهه به سلامت بگذریم . لذا امثال دکتر میرزائیان و دیگران بیانیه داده اند و این بیانیه ها همه دردفاع از نظام اسلامی است و همه ی ما هم باید فدای اسلام شویم واین عاقبت بخیری است و برنده دراین انقلاب فقط و فقط شهدا بودند که جان مبارک و عزیز خودرا درطبق اخلاص گذاشتند و با خدای خویش معامله کردند. چه معامله خوبی ! البته اخلاص داشتند و ما هم باید اخلاص داشته باشیم و دراین زمینه باید کارکرد وبس که چشم شهدا به حرکات ماست اگرکوتاهی کنیم به عذاب دنیا و آخرت گرفتار خواهیم شد . نگذاریم انقلاب به دست نامرحمان و نااهلان بیفتد دعای امام ره و شهدای عزیز بدرقه راه ما دردنیا و آخرت خواهدبود. دنیا چه سختی وچه آسانی زودگذراست اما باید مواظب آخرت باشیم که راهی سخت و طولانی وجانفرساست . ان شاءالله پیروز باشید و شامل دعای اهل البیت و امام راحل و شهداء ومومنین ومومنات

 31. نویسنده دیدگاه: صبور
  فروردین ۲۵, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۹:۰۷

  دکتر دوستت داریم

 32. نویسنده دیدگاه: بیگی
  فروردین ۲۵, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۹:۱۶

  دکتر در دل تمام طوایفی و محبوب قلبها هستی

 33. نویسنده دیدگاه: بازاری
  فروردین ۲۵, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۰:۵۹

  موندم با این همه طرفدار شما چرا تو شورا رای نیاوردید ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 34. نویسنده دیدگاه: رضا
  فروردین ۲۵, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۱:۰۱

  آقای میرزاییان از صحبت هایتان به میزان علم و توانایی شما پی بردم.و از احساس مسئوليت شما در قبال مردم سلسله و دلفان خیلی متشکرم. از این روند نمایندگان در مجلس خسته ایم،امیدوارم مردم با هوشیاری کامل شما را.انتخاب کنند و ما نیز در مجلس حرفی برای گفتن داشته باشیم.موفق باشید.

 35. نویسنده دیدگاه: دانشجو
  فروردین ۲۵, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۱:۰۹

  دکتر اکثر فرهنگیان شما رادوست دارند.بیا که دردلها جا گرفتی .

 36. نویسنده دیدگاه: فرهنگی
  فروردین ۲۵, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۴:۵۳

  دکتر میرزائیان مایه افتخار قشرفرهنگی و از محدود افرادی است که خصتهای خوب در وجودش می باشد. استادمیرزائیان دارای برنامه و توان زیادی است که قطعا” گزینه اول قشر فرهنگی می باشد در انتخابات شورا ما ایشان را خوب نشناختیم و لذا زیاد به او تمایل نشان ندادیم . ولی اگرتشریف بیاورند قاطبه فرهنگیان از او حمایت خواهند کرد و زبان گویای فرهنگیان است. ما الان به غیرت و همت وتدین اوپی برده ایم .

 37. نویسنده دیدگاه: ایوت
  فروردین ۲۵, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۵:۰۲

  دگتر میرزائیان از افرادباسواد و خوش ذوق ودارای برنامه هستند و نماینده این دوره فقط ایشان هستند مردم بزرگوار سلسه و دلفان باید ایشان راتنها نگذارند و اورا باتمام وجود حمایت کنند . چون ایشان از قشر تحصیلکرده و متعهد و متخصص می باشندو برای فعالیتهای اقتصادی و دعوت از سرمایه گزاران فردی توانا هستند. امیدوارم جوانان مایه دلگرمی اوشوید. الله یارت بو حق نگهدارت بو

 38. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  فروردین ۲۵, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۵:۱۴

  دکتر از اینکه دوباره به صحنه آمدی نشان از شجاعت تمام شما و عزت نفسی که داری می باشد . جوانان شهر باید از شما دکتر عزیز یاد بگیرند که در مقابل مشکلات مقاوم و صبور باشند و از اینکه دوباره تمثال دوست داشتنی شما رازیارت می کنیم لذت می برم . دکتر در شورا نبودم کمکت کنم و اینکه بعضی نوشتند شما رای کم آوردی تورا خوب نشناخته بودند و چون فرد بزرگی هستی تبلیغات شما کم بود ولی این دفعه غوغا می کنی سالار . بیا که دوستت داریم .

 39. نویسنده دیدگاه: مراد
  فروردین ۲۵, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۹:۴۴

  دکتر بینانیه ی شمادرحد بالایی بود . گزینه ی همه ی اقشاری . در قلب انسانهای آزاده ای بیا که تورا حمایت می کنیم .

 40. نویسنده دیدگاه: هوار
  فروردین ۲۵, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۹:۴۶

  دکتر میرزائیان زلزله محبوب هرچی دله

 41. نویسنده دیدگاه: صادق
  فروردین ۲۵, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۱:۵۷

  دکتر آفرین به همت والایتان مردم شهرستانهای الشتر و نورآباد شما را دوست دارند . افتخار قوم لر خوش هتی

 42. نویسنده دیدگاه: هوشنگ نوری
  فروردین ۲۵, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۲:۰۱

  سر سبز ترین بهار تقدیم تو باد
  استادمحترم جناب آقای دکتر یوسف میرزائیان کلواری حضورتان سبز و ماناباد

 43. نویسنده دیدگاه: فرهنگی
  فروردین ۲۶, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۵:۴۴

  ای استادبزرگوار و خوش سخن دمت گرم قشرفرهنگی تورا از ته دل دوست دارد.از بیانیه متین و زیبایتان لذت بردم . دکتر روستازاده ی پاکی فارغ از پارک وپلاکی

 44. نویسنده دیدگاه: هریسه
  فروردین ۲۶, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۶:۱۲

  درددلم گرانه . کوه بیستونه . آه وناله دری. بوری هریسه. دلگرانم . منمه . ارا اروزگاره. تودرم. توگران. درمان درمان تنی . بوری دکتر . کلکسکم. داری دسم .بوری . کلکسم داری دسم بوری .

 45. نویسنده دیدگاه: هربمینه خیاله
  فروردین ۲۶, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۶:۲۰

  انگلیس روباه مکار . آمریکا شیطان بزرگ. فرانسه هفته بیجار. آلمان نوکر صهیونیست. چین فرصت طلب. روسیه گیه چنگ دار با این وجود ارا مذاکرات هربمینه خیاله

 46. نویسنده دیدگاه: یارکرم
  فروردین ۲۶, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۶:۳۰

  زده ام فالی که فریادرسی می آید.
  دکتر از اینکه ابراز وجود کردی مسروریم و از بیانیه خوبتان هم تشکر می کنم ولی دکتر دشمنی که من می شناسم که 37سال توطئه کرده براحتی به ما امتیاز نمی ده . فقط مقاومت . مقاومت . مقاومت .

 47. نویسنده دیدگاه: گل هیرو
  فروردین ۲۶, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۶:۴۴

  من ودل ساکن کوهی بودیم . دکتر مرامت بیسته . لااقل می تونیم با هات شوخی کنیم . بخندیم . دیکران باید با هزار گیلو عسل نمیشه خوردشان . درسته

 48. نویسنده دیدگاه: بی پلامار
  فروردین ۲۶, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۶:۵۳

  بی پلامارل همیشه دس ا دامان تو بینه
  پیکرن غرق هری بی مزانستم تونمای
  شعر تقدیم به امام زمان (عج) امیدوارم به دعای عزیزدل فاطمه (س) موفق باشید . همینکه همت بلندی داری دکتر تورا دوست داریم و امیدوایم بتوانی به مردم کمک کنی . شهرم روستایی است درسیمای شهر . با گذشت 37سال از انقلاب همه جا ی این کشور پیشرفت کرد الی نورآباد . چرا چون برنامه ریز نداشتیم . راستی اگر هر چهارسال یک کارخانه تولیدی ایجاد می کردند الان 9کارخانه داشتیم . دکتر برنامه یعنی این . آنهایی که آمدند فردا در محضر پروردگار باید پاسخ دهند.
  دکتر دردم گرانه . دکتر دس ننر دلم .

 49. نویسنده دیدگاه: اکبری
  فروردین ۲۶, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۵:۲۲

  باتشکر از پیام خوب و موضع درستت . استاد محترم تشکر

 50. نویسنده دیدگاه: همشهری
  فروردین ۲۶, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۵:۲۴

  نورآبا د نیاز به شخصیتی بزرگ مثل شما دارد. دانشجویان شهرستان قطعا” به شما کمک خواهندکرد.

 51. نویسنده دیدگاه: دانش آموز
  فروردین ۲۶, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۵:۲۸

  برنامه ریزی های شما برای ما باعث پیشرفت و کسب معدل عالی شد . دکتر میرزائیان قطعا” ما از شما تشکر می کنیم موفق باشی

 52. نویسنده دیدگاه: روستایی
  فروردین ۲۶, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۵:۳۱

  دکتر مایه ی افتخار لرستانی و وجود شما برای شهرستان نشانه بالندگی و عزت جوانان است .

 53. نویسنده دیدگاه: درراه مانده
  فروردین ۲۶, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۵:۴۱

  اگر این سایت سلام دلفان نبود ما چکار می کردیم لااقل درددلی با شما می کنیم. البته !

 54. نویسنده دیدگاه: زرشک
  فروردین ۲۶, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۵:۴۳

  می دانم ولی نمی گویم؟

 55. نویسنده دیدگاه: راننده تاکسی
  فروردین ۲۶, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۵:۴۵

  راستش را بگویم استاد مردم غیر قابل یش بینی هستند . هرروز ازیکی تعریف می کنندو یک روز ارشما!

 56. نویسنده دیدگاه: راستگو
  فروردین ۲۶, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۸:۱۲

  با سلام و عرض خسته نباشی و تشکر از حضور احتمالی دکتر میرزائیان در صحنه انتخابات مجلس امیدوارم شهر نوراباد و کاندیدای احتمالی به اجماعی برسند و بتوانند درشهرستان حرفی برای گفتن داشته باشند .

 57. نویسنده دیدگاه: قوچی
  فروردین ۲۶, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۸:۳۱

  فال چل سرو
  خانم گجره دم چو نوتم
  کشیشی نکیش یه سه مه حاتم
  دکتر میرزائیان 100/

 58. نویسنده دیدگاه: فرهنگی
  فروردین ۲۶, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۸:۴۷

  این دفعه فرهنگیان باید همت کنند و بهترین گزینه هم دکتر یوسف میرزائیان هستند چون درد ما را می داند و سخنگویی توانا هستند و قطعا” ما فرهنگیان از او حمایت خواهیم کرد و بهتر است دوستان دیگر به سود ایشان کنار بکشند.

 59. نویسنده دیدگاه: ماترابردی
  فروردین ۲۶, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۸:۴۹

  مات منمه و حیران
  بیچاره و سرگردان
  ای آشفته بازاره
  کی بوه وه کاندیمان

 60. نویسنده دیدگاه: شاهمرادی
  فروردین ۲۶, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۱:۴۹

  جناب اقای دکتر میرزایی ما شما راانتخاب کردیم واین راهم می دانیم که انتخابمان درست است ا مردم باید از روی شخصیت رای بدهند

 61. نویسنده دیدگاه: علی رضا
  فروردین ۲۶, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۲:۰۲

  ما باید انتخابی عادلانه داشته باشیم بیاید دست به دست هم دهیم و استان خود راباد کنیم

 62. نویسنده دیدگاه: کباب
  فروردین ۲۷, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۶:۲۵

  دلم برای شما کاندیدای احتمالی کباب است . البته سیخ کباب

 63. نویسنده دیدگاه: صبور
  فروردین ۲۷, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۶:۳۴

  آمریکا ام الفساد قرن است .

 64. نویسنده دیدگاه: شهمراد
  فروردین ۲۷, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۶:۴۰

  باسلام دکتر جان نوشته تان زیبا بود مردم استان ما باید به فردی مثل شما افتخار کنند وبه شما رای دهند

 65. نویسنده دیدگاه: 121
  فروردین ۲۷, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۶:۴۶

  دکتر سلام

 66. نویسنده دیدگاه: بیدار
  فروردین ۲۷, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۶:۴۹

  بازهم مجلس و دغدغه ها . بازهم مردم وعده وعیدها. بازهم مجلس شب نخوابیها. بازهم مجلس رودرباسیها. بازهم مجلس دیدن فامیلها بازهم مجلس دویدن کندیدها بازهم …

 67. نویسنده دیدگاه: آخ جون
  فروردین ۲۷, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۶:۵۵

  راستی اگرتدبیر سلام دلفان نبود که هرموقع خواستی حال و هوایی عوض کنی سری به این سلام دلفان بزنی و گپ وگفتی با این کاندیدای احتمالی بکنی . ولی یک پیشنهاد دارم وآن اینکه هرزگاهی ازاین برنامه ها داشته باشید که ما لااقل اظهار نظری بکنیم .

 68. نویسنده دیدگاه: فرخفور
  فروردین ۲۷, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۷:۲۱

  دکترجان ماهمه بشتیبان شما هستیم

 69. نویسنده دیدگاه: دبیر حیدری
  فروردین ۲۷, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۷:۳۰

  من که فقط به دکتر رای می دم انتخابتون عجولانه نباشه کمی فکر کنید ببینید کی از همه انصاف تر واقعا کی

 70. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  فروردین ۲۷, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۷:۳۷

  نمی دونم نظر همه راخوندم فکر می کنم شمااز همه بهترید دکتر امید به خا شما می برید

 71. نویسنده دیدگاه: دانشجو 52
  فروردین ۲۷, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۷:۴۴

  استاد مهربان ودلسوز من بیانیه شما زیبا بود باید بگویم که شهر ما به فردی مثل شما احتیاج دارد انسان راباید از روی ایمان وشرافت شناخت که استاد ما هر دو انهارا دارد

 72. نویسنده دیدگاه: نور آبادی
  فروردین ۲۷, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۷:۵۷

  جناب آقای میر زائیان انسانی مهربان متدین صادق وبا سواد می دانم وآرزوی توفیق برای ایشان دارم.

 73. نویسنده دیدگاه: سحر
  فروردین ۲۷, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۸:۱۰

  انتخاب شما آرزوی ماست

 74. نویسنده دیدگاه: محمدم
  فروردین ۲۷, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۳:۰۵

  سلام دکتر بیانیه شما زیبا بود انقدر که تحت تاثیر حرف شما قرار گرفتم

 75. نویسنده دیدگاه: دور اندیش
  فروردین ۲۷, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۳:۳۵

  با سلام دکتر عزیز بنده بار ها با شما و اقای دکتر بهمانی و رضوانی برخورد داشتم و همو میشناسیم و فرهنگی هستم.اما انتظار داریم مردم با تشویق های دروغ دلفان رو به سمت باخت مجذ نبرن.شما بسیار باسود و دوست داشتنی هستید اما جمع کثیر فرهنگیان روی اقاق بهمانی توافق کردند و با وجود احمد کاظمی عده ای هم برای دکتر کاظمی و یه عده رضوانی این رقابت احتمالی با این وظعیت باز هم شکست میخوره.انشالا در ادوار دیگه جا برای شما دوست عزیز باز شه و همگی حمایتتون کنیم.برای بنده فرقی بین دکتر بهمانی شما و اقای رضوانی نیست اما شرایط فعلی به نفع شما نیست.با تشکر همکار شما

 76. نویسنده دیدگاه: صبح
  فروردین ۲۷, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۵:۵۶

  صبح خیزی و سلامت باشی
  که از دعای سحر خیزان است
  دکتر از حرف و حدیث افرادی که تورا دلسرد می کنند نترس با تمام قدرت بیا که پشت سر شماهستیم.

 77. نویسنده دیدگاه: گلزار
  فروردین ۲۷, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۵:۵۸

  دکتر بیانیه ی شما زیبا بود و از شما استاد محترم حمایت می کنیم.

 78. نویسنده دیدگاه: صدیقی
  فروردین ۲۷, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۶:۰۵

  استاد محترم دکتر میرزائیان از اینکه بیانیه ی خوبی نوشته ای تشکر می کنم و ماشما رادوست داریم.

 79. نویسنده دیدگاه: صابری
  فروردین ۲۷, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۱:۲۸

  دکتر میرزائیان محبوب قلبها

 80. نویسنده دیدگاه: راستگو
  فروردین ۲۷, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۱:۳۱

  دکتر جان امید وارم موفق شوید

 81. نویسنده دیدگاه: سوزایا
  فروردین ۲۸, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۶:۳۱

  دکتر راستی درد دلم گرانه:
  با وجود37 سال از انقلاب تمام کشور به جایی رسیدند الی این دوشهرستان اگر هر 4سال یک کارخانه می ساختند ما الان 9کارخانه داشتیم دکتر دردم گرانه!دکتر

 82. نویسنده دیدگاه: گلاره
  فروردین ۲۸, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۶:۴۳

  نمی دانم چه بنویسم و از کجا شروع کنم . دوستان بوستان نگذارید افرادی مثل استاد میرزائیان که حقیقتا” فردی دانا – کاری – توانمند و متعهد – علاقه به کار وفعالیت که حتی خارج از کشور هم رفته و تجربه دارند دلسرد شوند . بعدا” پشیمان می شوید.

 83. نویسنده دیدگاه: ای کاش
  فروردین ۲۸, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۹:۱۹

  ای کاش میشد مردم دررای گیری برای مجلس رای و حدت داشته باشند بیابد به یک نفر رای دهیم به دکتر یوسف میرزاییان

 84. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  فروردین ۲۸, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۹:۲۹

  دکتر یا علی بگو همه پشتتیم

 85. نویسنده دیدگاه: محمد م
  فروردین ۲۸, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۹:۳۴

  سلام دکتر ماباید به خود افتخار کنیم که فردی مثل شما برای مجلس نوشته ومی خواهد شهر خود رااباد کند

 86. نویسنده دیدگاه: مرادی
  فروردین ۲۸, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۱:۲۶

  دکتر ضمن سلام و آرزوی موفقیت برای شما و تشکر از همت والایتان امیدوارم شاهد تغییر نورآباد و الشتر به سمت انتخابی درست که باعث پیشرفت و توسعه سلسه و دلفان باشیم .

 87. نویسنده دیدگاه: فلاحت پیشه
  فروردین ۲۸, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۱:۳۵

  ازدرج بیانیه و حمایت از نظام اسلامی که حاصل جانفشانی انسانهای بزرگ و مردان حقیقت طلب بوده است تشکر می کنم . دردلها جاداری

 88. نویسنده دیدگاه: نستوه
  فروردین ۲۸, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۱:۴۰

  ما آمریکا را زیر پا می گذاریم .

 89. نویسنده دیدگاه: صفری
  فروردین ۲۸, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۱:۴۲

  به جان دکتر نگرانم

 90. نویسنده دیدگاه: طاهری
  فروردین ۲۸, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۱:۴۷

  یوسف گم گشته بازآید به کنعان غم مخور
  کلبه ی احزان شود روزی گلستان غم مخور
  دکتر یوسف از شما حمایت می کنیم.

 91. نویسنده دیدگاه: علی
  فروردین ۳۰, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۰:۳۷

  بوی بهبود ز اوضاع جهان میشنوم شادی آورد گل و باد صبا شاد آمد
  ای عروس هنر از بخت شکایت منما حجله حسن بیارای که داماد آمد
  دلفریبان نباتی همه زیور بستند دلبر ماست که با حسن خداداد آمد
  زیر بارند درختان که تعلق دارند ای خوشا سرو که از بار غم آزاد آمد
  دکتر پاینده ای حتما نماینده ای

 92. نویسنده دیدگاه: فرهنگی
  اردیبهشت ۶, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۰:۴۷

  دکتر عزیز شما اول رای شورا رو کسب کن بعد از کسب رای شورا انشاالله برای مجلس اقدام کن

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار