سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 5043
تاریخ انتشار: ۱۹ مرداد ۱۳۹۱
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » اجرای 30 مراسم معنوی قرآنی در شبکه بهداشت و درمان دلفان
Print This Post
به گزارش سلام دلفان به نقل از فارس،یوسف‌رضا جهانیان امروز در گفت‌وگو با خبرنگار دلفان با اشاره به اینکه یکی از وظایف امور فرهنگی این شبکه ترویج فرهنگ قرآنی در ...

به گزارش سلام دلفان به نقل از فارس،یوسف‌رضا جهانیان امروز در گفت‌وگو با خبرنگار دلفان با اشاره به اینکه یکی از وظایف امور فرهنگی این شبکه ترویج فرهنگ قرآنی در بین کارکنان است، گفت: هم‌چنین در این برنامه معنوی هر روز با طرح سئوالات قرآنی از حاضرین، به برندگان به قید قرعه جوایز نفیسی اهدا می‌شود.

وی افزود: طرح ضیافت اندیشه در عین حال که یک فضای دوستانه و صمیمانه را در بین کارکنان ایجاد می‌کند، یک فضای دل‌نشین و معنوی به وجود می‌آورد و فرصت مناسبی برای نزدیکی هر چه بیشتر با خداوند است.

رئیس شبکه بهداشت و درمان دلفان اظهار داشت: این طرح شامل دو بخش عمده آموزشی و فرهنگی است که پرداختن به تهذیب نفس و استفاده از فضای معنوی ماه مبارک رمضان و هم‌چنین استفاده از روحانیون و مداحان اهل‌بیت از جمله این بخش‌ها محسوب می‌شود.

جهانیان خاطرنشان کرد: اهداف کلی این طرح آشنایی با معارف دینی، اجتماعی، فرهنگ قرآنی و ارتقا و دانش‌افزایی سطح قرآنی و معارف در بین کارکنان است.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار