سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 50486
تاریخ انتشار: ۲۵ فروردین ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » جمشيد هاشم پور در بستر بيماري
Print This Post

آنها كه جمشيد هاشم پور را از نزديك ديده‌اند مي‌دانند چه آدم تودار و با اعتماد به نفسي است. همين توداري و به نوعي مأخوذ به حيا بودن باعث شده كمتر او را در برنامه‌هاي سينمايي كه با هدف تجليل از پيشكسوتان برگزار مي‌شود، ببينيم.

به گزارش سلام دلفان، آنها كه جمشيد هاشم پور را از نزديك ديده‌اند مي‌دانند چه آدم تودار و با اعتماد به نفسي است. همين توداري و به نوعي مأخوذ به حيا بودن باعث شده كمتر او را در برنامه‌هاي سينمايي كه با هدف تجليل از پيشكسوتان برگزار مي‌شود، ببينيم.
با اين حال سال گذشته عوامل فيلمي حادثه‌اي با نام «هاري» براي او مراسم بزرگداشتي برپا كردند؛ بزرگداشتي كه مديران سينمايي در آن حضور نداشتند.نارسايي قلبي + شكستگي بيني
تازه‌ترين شنيده‌ها حكايت از آن دارد كه هاشم‌پور چندي قبل به دليل عوارض برآمده از يك بيماري قلبي، دچار ناراحتي شديد شده و همين باعث مي‌شود به يكي از بيمارستان‌هاي فوق تخصصي قلب منتقل و به تشخيص پزشكان در بيمارستان بستري شود. هاشم‌پور كه زماني به «جمشيد آريا» معروف بود، يك هفته‌اي را هم در بيمارستان بستري بوده است و در بازگشت از بيمارستان نيز به دليل زمين‌خوردگي، بيني‌اش مي‌شكند و همين شكستگي بيني مزيد دردش مي‌شود. هاشم‌پور كه آخرين فيلم‌هاي اكران شده‌اش «كلاشينكف» و «روزگاري عشق و خيانت» بوده است، اين روزها در خانه و تحت مراقبت همسرش به سر مي‌برد. وضعيت جسمي هاشم‌پور به مراتب بهتر از زمان بستري بودن در بيمارستان است اما گويا به لحاظ روحي، اوضاع خوبي را سپري نمي‌كند به خصوص كه در سال‌هاي اخير نيز كم‌كارتر از هميشه شده است.

عدم رضايت از يك كمدي عجيب و غريب
هاشم‌پور سال قبل يك كمدي عجيب و غريب هم در جشنواره سي و سوم داشت كه گويا خودش هم از برخوردهاي نه‌چندان محترمانه‌اي كه در پشت صحنه اين فيلم با او شده بود، گلايه داشت!هاشم پور در اين كمدي در نقش پيرمردي آلزايمري بازي مي‌كرد كه با صدايي گرفته مرتب در حال خوردن پاپ كورن است! اين روزهاي هاشم‌پور در كنار همسر و دخترش مريم كه مانند پدر فعاليت هنري دارد، در حالي مي‌گذرد كه او بيش از هر زمان ديگري نياز به آن دارد كه به واسطه سوابق سينمايي پر و پيماني كه دارد، مورد توجه دست‌اندركاران امور قرار گيرد. هاشم‌پور زماني به تنهايي سبب فروش هنگفت آثاري مي‌شد كه در كوران جنگ تحميلي براي مخاطبان، سرگرمي‌ساز بودند. او هيچ‌گاه ادعاي اين را نداشت كه خود را «آقاي بازيگر» يا «پدر بازيگري» قلمداد كند و همواره بي‌حاشيه مسيرش را پيمود.
اميد براي يك بار هم كه شده آدم‌هاي بي‌حاشيه‌اي چون هاشم‌پور نيز مورد توجه مسئولان سينمايي قرار گيرند.

منبع: روزنامه جوان

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار