سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 50534
تاریخ انتشار: ۲۶ فروردین ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » اخبار برتر » برخی رسانه‌ها در استان لرستان کار اقتصادی می‌کنند/ نظارت رسانه‌ها لازمه سلامت اداری/ تحلیل مسائل استان حق خبرنگاران است
Print This Post
رئیس دادگستری لرستان:

رئیس دادگستری لرستان گفت: برخی رسانه‌ها در استان لرستان رسالت اصلی خود را فراموش کرده و به دنبال فعالیت اقتصادی هستند، بنابراین اگر خبرنگاری در راستای اهداف شخصی خود و امتیازگرفتن از مسئولان باشد، قلم او را از وی می‌گیریم.

به گزارش سلام دلفان، جعفر بدری در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در برخی سایت‌ها و مطبوعات استان، مطالبی جهت‌دار درج می‌شود.

وی ضمن هشدار به برخی سایت‌ها و روزنامه‌ها، افزود: اگر روزنامه یا سایتی به‌گونه‌ای عمل کند که عامل ایجاد شرایط بدی در استان شود، مجوز آن لغو و فیلتر یا تعطیل می‌شود چرا‌که این شرایط در استان قابل تحمل نیست.

رئیس کل دادگستری لرستان عنوان کرد: در صورتی‌که رسانه‌های استان مواردی نظیر ترویج فرهنگ غیراسلامی را در فعالیت خود داشته باشند، به شدت برخورد می‌شود.

وی تصریح کرد: برخی رسانه‌ها در استان لرستان رسالت اصلی خود را فراموش کرده و به دنبال فعالیت اقتصادی هستند، بنابراین اگر خبرنگاری در راستای اهداف شخصی خود و امتیازگرفتن از مسئولان باشد، قلم او را از وی می‌گیریم.

بدری بر تحلیل صحیح از سوی خبرنگاران تأکید و بیان کرد: خبرنگاران حق دارند تحلیل صحیح از مسائل داشته باشند چرا‌که رسانه ها و نظارت آن‌ها بر عملکرد نظام اداری یکی از ارکان سلامت اداری است./لرستان خبر

 

 

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار