سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 50573
تاریخ انتشار: ۲۶ فروردین ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » بازیگر نقش رهبر معظم انقلاب هنوز قطعی نشده
Print This Post

کارگردان «معمای شاه» درباره انتخاب علی مهران به عنوان بازیگر نقش مقام معظم رهبری در این سریال گفت: آقای مهران یکی از گزینه‌ها برای این نقش بوده اما هنوز هیچ قطعیتی درباره انتخاب او صورت نگرفته و به صورت «قطعی» مقابل دوربین نرفته است.

به گزارش سلام دلفان، مراحل فیلم‌برداری سریال «معمای شاه» همچنان ادامه دارد و نقش شخصیت‌های مهم انقلاب در حال فیلم‌برداری است.

امروز صبح خبر بازی علی مهران، بازیگر جوان تئاتر و تلویزیون، به عنوان محتمل‌ترین گزینه بازی در نقش مقام معظم رهبری، منتشر شد. محمدرضا ورزی درباره این خبر توضیحاتی داده است.

محمدرضا ورزی کارگردان «معمای شاه» درباره انتخاب علی‌ مهران، در این سریال تلویزیونی که احتمالاً یکی از پرمخاطب‌ترین سریال‌های تاریخی تلویزیون ایران خواهد شد، گفت: غیر از آقای علی مهران تعداد دیگری گزینه هم مورد بررسی قرار گرفته و هنوز حضور علیرضا مهران برای بازی در نقش آیت الله العظمی خامنه ای به صورت قطعی، تأیید نشده است. بازیگران انتخابی تست گریم، بازی و … می‌شوند و پس از طی مراحل مذاکره، تحقیق و بررسی تصویربرداری اصلی سکانس‌های مربوط به حضور رهبر معظم انقلاب در داستان روایی فیلم آغاز می‌شود.

بازیگر نقش رهبر معظم انقلاب هنوز قطعی نشده

وی اضافه کرد: چند گزینه دیگر هم برای این نقش همچنان مورد بررسی است و برای واگذاری این نقش همچنان تست شبیه‌سازی چهره‌‌ در حال بررسی و اجراست. بعد از انجام این تست‌، نتایج امر به مسئولان مربوطه ارجاع شده و پس از دریافت تأییدات لازم فیلمبرداری به صورت قطعی آغاز می‌شود و هنوز هیچ کسی به صورت «قطعی» مقابل دوربین نرفته است و ایفای این نقش تنها پس از تایید نهایی صورت می‌گیرد.

منبع: تسنیم

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار