سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 50668
تاریخ انتشار: ۲۰ فروردین ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » اخبار برتر » مذاکرات هسته ای حقانیت ملت ایران را به دنیا ثابت کرد
Print This Post

امام جمعه نورآباد اظهار داشت : مذاکرات هسته ای در چند سال گذشته حقانیت ملت ایران را به دنیا ثابت کرد .

حجت الاسلام سید جعفر هاشمی نژاد اظهار داشت: ملت ایران در مقابل تحریم های ظالمانه غربی ها جانانه ایستادند و رهنمودهای مقام معظم رهبری موجب شد که ملت ایران سرفرازانه به موفقیت دست یابند .

وی اظهار داشت : برای دشمنان ثابت شد که تحریم ها و فشارها نمی توانند ملت ایران را از حقوق مسلم خود محروم کنند و موضع گیریها و هشدارهای مقام معظم رهبری نیز عامل مهمی در جهت موفقیت ملت ایران در مذاکرات هسته ای بود.

امام جمعه نورآباد بیان داشت : مذاکرات فشرده و پی در پی نمایندگان جمهوری اسلامی ایران با کشورهای غربی نشانگر این است که امروز ایران اسلامی در عرصه جهانی حرف های بسیاری برای گفتن دارد.

حجت الاسلام هاشمی نژاد افزود: بومی سازی دانش هسته ای به دست دانشمندان کشور، تلاش وپافشاری تیم مذاکره کننده هسته ای بر خواسته های مقام معظم رهبری و مردم از دیگر عوامل دستیابی ایران به این موفقیت بوده است

وی ، در خصوص نامگذاری امسال از سوی مقام معظم رهبری افزود: امسال باید با کار و تلاش مضاعف و توجه به تولید داخلی زمینه تحقق خواسته مقام معظم رهبری را فراهم کنیم و دولت و ملت دست دردست یکدیگر عمران و آبادانی کشور را رقم بزنند./ایرنا

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار