سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 50728
تاریخ انتشار: ۲۹ فروردین ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » تغییرات اساسی در “ماه عسل” از سال آینده
Print This Post

مدیر شبکه سه عنوان کرد: تغییرات اساسی در ماه عسل نیاز به فکر و برنامه ریزی دارد. اینکه “ماه عسل” به عنوان یک برنامه گفتگو محور شرایط خاص دارد و باید از فضای معنوی حداکثر استفاده را بکنیم هنوز به جمع بندی نرسیدیم.

به گزارش سلام دلفان، مدیر شبکه سه سیما درخصوص برنامه ماه عسل و پخش آن در ماه رمضان عنوان کرد: “ماه عسل” برنامه‌ای اثر گذار و پر بیننده‌ی سیما در حوزه‌ی معارف و رویکرد اجتماعی است؛بنابراین با بررسی موضوعات و ساختار آن با یک تغییرات جزئی، در ایام ماه رمضان از همین شبکه به روی آنتن می‌رود.

“میر حسینی” با اشاره به مدیریت خود اظهار داشت: از آنجا که به تازگی مسئولیت مدیریت شبکه سه را به عهده گرفته‌ام بنابراین تغییر کارهای شاخص همچون “ماه عسل” زمان مناسب و کافی می‌طلبد.

وی تصریح کرد: برنامه “ماه عسل” به مانند سالهای گذشته اما با فکرهای جدید به مانند لحظه تحویل سال جذاب و پر مفید در ایام ماه رمضان به روی آنتن خواهد رفت.

مدیر شبکه سه درخصوص تغییرات اساسی در “ماه عسل” از سال آینده عنوان کرد: تغییرات اساسی در ماه عسل نیاز به فکر و برنامه ریزی دارد اینکه “ماه عسل” به عنوان یک برنامه گفتگو محور شرایط خاص دارد و باید از فضای معنوی حداکثر استفاده را بکنیم برای تغییر در ساختار، اسم و رویکرد این برنامه در سال آینده هنوز به جمع بندی نرسیدیم و حتی با “احسان علیخانی” در این باره در حال بررسی هستیم تا “ماه عسل” بهتری در سالهای آتی داشته باشیم.
منبع: جام جم آنلاین

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار