سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 50849
تاریخ انتشار: ۳۱ فروردین ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » اخبار برتر » امام جمعه نورآباد:مردمی بودن یکی از امتیازات بزرگ نظام اسلامی است
Print This Post

امام جمعه اظهار داشت: مردمی بودن یکی از امتیازات بزرگ نظام جمهوری اسلامی است و مردم به رهبر خود اعتقاد و ایمان دارند چون ولایت فقیه را ادامه ولایت اهل بیت (ع) در زمان غیبت امام عصر(عج) می دانند.

به گزارش سلام دلفان، حجت الاسلام سیدجعفر هاشمی نژاد عصر یکشنبه درجلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان دلفان افزود: اگر دولت و ملت نیز در این نظام همدل و همزبان باشند باعث تولید قدرت و اقتدار کشور می شود.

وی تصریح کرد: اکنون در کشور ایران اسلامی بین مردم و حاکمیت تعامل سازنده وجود دارد.

وی همچنین با بیان اینکه شورای فرهنگ عمومی نقش ویژه ای در بررسی و شناخت مسائل فرهنگی ، ارتقای فرهنگی عمومی و دینی و ایجاد هماهنگی در فعالیت های فرهنگی دستگاهها و سازمانهای مختلف هر منطقه دارد یاد آورشد: این شورا از جمله نهادهای مهم و موثری است که با توجه به حضور افراد حقیقی و حقوقی و صاحب نظران و مسئولان فرهنگی نقش مهمی در سیاست گذاری ، هدایت و نظارت ، تجزیه و تحلیل وضع فرهنگ عمومی جامعه بر عهده دارد.

حجت الاسلام هاشمی نژاد ادامه داد : شورای فرهنگ عمومی می تواند با بررسی آسیب های اجتماعی و فرهنگی هر شهرستان با ارائه راهکارهای مناسب برای رفع این معضلات و انعکاس آن به شورای فرهنگ عمومی اقدام نماید.

خدا کرم غلامی معاون فرماندارشهرستان دلفان نیردر این جلسه گفت : مدیریت اجرایی این شهرستان در جهت ایجاد همدلی وهمزبانی وتحقق شعار سال وفرموده مقام معظم رهبری برنامه هایی را در دست اجرا دارد که از جمله این برنامه ها تشکیل اتاق فکر با حضور اندیشمندان شهرستان از هر طیف وجریان فکری است.

 

منبع: روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان نورآباد

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار