سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 50874
تاریخ انتشار: ۳۱ فروردین ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » امروز، آخرین مهلت اظهار مالیات ارزش افزوده
Print This Post

معاون مالیات بر ارزش افزوده سازمان امور مالیاتی کشور گفت: امروز دوشنبه ۳۱ فروردین، آخرین مهلت ارائه اظهارنامه مالیات بر ارزش افزوده دوره سه ماهه زمستان ۹۳ است.

به گزارش سلام دلفان، علیرضا طاری بخش افزود:‌ طبق قانون ، مودیان حداکثر 15 روز پس از پایان هر فصل مهلت دارند اظهارنامه مالیاتی را ارائه کنند.

وی گفت:‌ با توجه به تعطیلات نوروز مقرر شد مؤدیانی که موفق به تسلیم اظهارنامه دوره زمستان سال 1393 در مهلت قانونی نشده اند ، چنانچه حداکثر تا 31 فروردین برای تسلیم اظهارنامه و پرداخت مالیات اقدام کنند از تسهیلات بخشودگی جرایم مقرر در قانون برخوردار خواهند شد.

معاون مالیات بر ارزش افزوده سازمان امور مالیاتی کشور گفت : مودیانی که در زمان مقرر از ارائه اظهارنامه خودداری کنند ، مشمول جریمه می شوند و جریمه معادل 50 درصد مالیات اظهارنامه از این موارد است.

طاری بخش با اشاره به اینکه در مالیات مستقیم و هم در مالیات بر ارزش افزوده ، اگر مودیان در موعد مقرر اظهارنامه را تسلیم نکنند، جریمه می شوند، گفت: در مالیات بر ارزش افزوده نیز جرائم مختلفی برای موضوع های مختلف مانند ارائه نکردن دفاتر یا اظهارنامه در نظر گرفته شده است.

معاون مالیات بر ارزش افزوده سازمان امور مالیاتی کشور افزود : مودیان مالیاتی اگر در زمان مقرر از ارائه اظهارنامه خودداری کنند ، مشمول جریمه 50 درصد مالیات تعیین شده ، می شوند اما کسانی که اظهارنامه بدهند ، می توانند از بخشودگی استفاده کنند.
منبع: تسنیم

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار