سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 50878
تاریخ انتشار: ۳۱ فروردین ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » گزارش رحمانی‌فضلی از پول‌های کثیف به مجلس
Print This Post

سخنگوی هیأت رئیسه اعلام کرد: هفته آینده وزرای کشور و بهداشت برای ارائه گزارشی درباره پول‌های کثیف و عملکرد وزارت بهداشت در صحن علنی مجلس حاضر می‌شوند.

به گزارش سلام دلفان، بهروز نعمتی نماینده مردم اسدآباد و سخنگوی هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس، با اشاره به جلسه صبح امروز این هیأت، اظهار داشت: در این جلسه ابتدا آقای فرهنگی عضو هیأت رئیسه گزارشی درباره طرح‌ها و لوایح و لزوم اولویت‌بندی قوانینی که معطل مانده‌اند و یا مدت‌دار هستند، ارائه کرد.

وی افزود: مقرر شد در بررسی طرح‌ها و لوایح تقدم و تأخیری با هماهنگی نمایندگان مجلس به وجود بیاید تا انشاءالله بتوانیم هر چه سریعتر طرح‌ها و لوایح معطل‌مانده را بررسی کنیم.

سخنگوی هیأت رئیسه مجلس بر همین اساس یادآور شد: با توجه به گزارش آقای رحمانی‌فضلی وزیر کشور درباره ورود پول‌های کثیف به انتخابات در جلسه هیأت رئیسه مقرر شد در یکی از نشست‌های علنی هفته آینده مجلس وزیر کشور حضور یافته و درباره ورود پول‌های کثیف به انتخابات گزارشی به نمایندگان مجلس ارائه دهد.

نعمتی در پایان خاطرنشان کرد: با توجه به مشکلات پیش آمده در صنف پرستاران و پزشکان و همچنین فاصله طبقاتی بین پرستاران، همچنین مقرر شد آقای هاشمی وزیر بهداشت و درمان نیز برای ارائه گزارشی از مجموعه فعالیت‌های وزارت بهداشت در این زمینه در یکی از جلسات علنی هفته آینده پارلمان حضور یابد.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار