سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 50949
تاریخ انتشار: ۱ اردیبهشت ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » پرداخت هزینه به زائرانی که عمره‌شان لغو شد
Print This Post

مشاور عالی رئیس سازمان حج و زیارت درباره چگونگی دریافت هزینه مابه‌التفاوت زائرانی که سفر آنان به دلیل تعلیق اعزام‌های عمره لغو شده توضیح داد.

به گزارش سلام دلفان، ناصر خدرنژاد اظهار کرد: زائرانی که به دلیل تعلیق اعزام های عمره از بیست و چهارم فروردین ماه تا زمان ادامه روند تعلیق اعزام های عمره، سفرشان لغو می شود، می توانند با مراجعه به دفاتر خدمات زیارتی که مراحل ثبت نام نهایی خود را در آنجا انجام داده اند، نسبت به طی مراحل دریافت هزینه مابه التفاوت واریزی سفر عمره اقدام کنند و تشرف این گروه از زائران عزیز به عمره در آینده حسب فراخوان مجدد امکان پذیر خواهد بود.

وی ادامه داد: پس از دستور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی مبنی بر تعلیق سفر عمره، بیست و چهارم فروردین ماه، آخرین کاروان های زائران ایرانی به عمره اعزام شدند که این گروه از زائران به مکه مکرمه رهسپار شدند.

خدرنژاد بیان کرد: آخرین گروه از زائران اعزامی پس از پنج روز اقامت در مدینه منوره عصر یکشنبه پس از محرم شدن در مسجد شجره، راهی مکه مکرمه شدند و پس از انجام مناسک عمره و اقامت پنج روزه در مکه به ایران بازمی گردند و از سوم اردیبهشت ماه، سرزمین وحی از حضور زائران ایرانی خالی می شود./مهر

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار