- سلام دلفان | اخبار شهرستان دلفان| نخستین سایت خبری تحلیلی در دلفان - http://salamdelfan.ir -

واکنش تازه وزیر ارشاد به مدیر توهین کننده به علما در لرستان/ «عزل» در انتظار مدیر ارشاد لرستان

مدیر+ارشاد+لرستان [1]
به گزارش سلام دلفان، عصر روز سه‌شنبه اول اریبهشت علی جنتی(وزیر فرهنگ وارشاد

اسلامی) به همراه حسین انتظامی(معاون امور مطبوعاتی) و حجت‌الله ایوبی(رییس سازمان
سینمایی) برای پاسخگویی به سوالات نمایندگان مجلس به کمیسیون فرهنگی رفتند.

سیدعلی طاهری(سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس) ، پیرامون سوالاتی که نمایندگان مجلس از علی جنتی سوال کردند به خبرنگاران پاسخ هایی داد و از جمله سوال نمایندگان لرستان را چنین تشریح کرد : سوال مشترک آقامحمدی(نماینده خرم آباد)، کائیدی(نماینده پل دختر) و بیرانوند درباره برگزاری همایشی در استان لرستان و در شهرستان کوهدشت مطرح شد. در این همایش که درباره وحدت اصلاح‌طلبان برگزار شده بود؛ مدیرکل وزارت ارشاد صحبت‌های سیاسی شدیدی کرده بود که درست نبود. وزیر اعلام کرد به محض انتشار این سخنان در رسانه‌ها مدیرکل را احضار کرده و تذکر جدی داده است که اگر بار دیگر چنین رفتاری انجام دهد؛ عزل می‌شود.

پس از پاسخ های وزیر مقرر شد تا ارائه نظر به مدت یک ماه مراعا بماند و پس از مشاهده پیگیری های وزارت ارشاد در خصوص این موضوع نماینده سوال کننده نظر خود را اعلام کند.

به گزارش لرستان خبر، حجت الاسلام حنان مدیر ارشاد لرستان آذرماه 93 در اقدامی غیر قانونی در همایش اصلاح طلبان در کوهدشت شرکت و سخنرانی کردند.

** حمله مدیر ارشاد لرستان به آیت الله علم الهدی و مجلس [2]

مدیر ارشاد لرستان در این همایش با بکار بردن الفاظی زشت و افراطی به نیروهای انقلابی و علما نظیر آیت الله علم الهدی و حجت الاسلام پناهایان توهین کرد که با واکنش گسترده مردم استان لرستان و سراسر کشور همراه بود و مردم خواهان برکناری این مدیر توهین کننده به علما بودند که تاکنون این امر محقق نشده و همچمنان مردم منتظر برکناری مدیر ارشاد لرستان هستند.

منبع: لرستان خبر
ا