سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 51029
تاریخ انتشار: ۳ اردیبهشت ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » خط و نشان خونین داعش برای بارزانی+تصاویر
Print This Post

گروه تروریستی داعش ریختن خون نیروهای پیشمرگه را واجب اعلام کرده و به رئیس اقلیم کردستان عراق هشدار داد که عاقبت شومی در انتظارش است.

به گزارش سلام دلفان، گروه تروریستی داعش روز پنج‌شنبه در موصل که آن را ولایت نینوا نامیده یکی از نیروهای کُرد پیشمرگه اقلیم کردستان عراق را اعدام کرد.این گروه تروریستی در ویدئویی ۲۸: ۳ دقیقه‌ای از اعترافات این عضو پیشمرگه به «مسعود بارزانی» رئیس اقلیم کردستان هشدار داد که عاقبت شومی در انتظارش خواهد بود.

در ابتدای این فیلم اسیر کُرد خود را «ابراهیم صلاح محمد حسین» از اهالی منطقه قوشتپه معرفی کرد و افزود: یکی از سربازان پیشمرگه در حکومت اقلیم کردستان بودم که در جنگ حمدانیه در منطقه تل أسود به اسارت نیروهای داعش درآمدم.

وی در ادامه با بیان اینکه تاکنون چند نامه به حکومت کردستان فرستاده و از آنها طلب کمک کرده بودم افزود: نه تنها من بلکه دیگر نیروهای پیشمرگه دربند داعش نامه‌هایی به رهبران کُرد نوشته و کمک خواستند ولی پاسخی از آنها به ما نرسید.

ابراهیم صلاح از حکومت کردستان، خانواده، بستگان و همکاران پیشمرگه خود خواست تا تلاش کنند کُردهای پیشمرگه اسیر داعش را آزاد کنند.

این نیروی پیشمرگه ضمن انتقاد از حکومت کردستان رهبر این اقلیم را به تجاهل زدن متهم کرد و اضافه کرد: حکومت مسعود بارزانی اشتباهاتی مرتکب شد که منجر به اعدام ما گردید.

وی در پایان بار دیگر از ملت کُرد درخواست کرد تا برای آزادی آنها از زندان‌های داعش تلاش کنند.

در ادامه این فیلم جلاد داعش که به زبان کُردی صحبت می‌کرد مقابل دوربین ظاهر شد و خطاب به کُردهای کردستان گفت: ای طاغوتیان کُرد! در کفر خود غرق شده‌اید، شما با کارهایتان باعث کشته شدن مسلمانان و مجاهدین شدید.

جلاد کُرد داعش با بیان اینکه دولت اسلامی ریختن خون نیروهای پیشمرگه را واجب می‌داند خطاب به آنان گفت: عاقبت شما آن چیزی خواهد بود که بر سر این اسیر خواهد آمد.

وی گفت: در زندان دولت اسلامی دهها نفر مانند این شخص هستند که منتظر اعدام هستند و آن روز فرا خواهد رسید.

جلاد تکفیری داعش در ادامه با یک سلاح شکاری سر نیروی پیشمرگه را هدف قرار داده و وی را کشت.

پس از کشته شدن این نیروی پیشمرگه یکی دیگر از همرزمان وی در مقابل دوربین ظاهر شد و خطاب به رئیس اقلیم کردستان عراق گفت: ما را نجات بده مسعود بارزانی، عاقبت من و عاقبت ده‌ها نفر از اسیران کُرد مثل این خواهد بود.

چندی پیش اخباری مبنی بر آزادی ۲۲ پیشمرگه اسیر دست داعش در رسانه های اجتماعی منتشر شد که «جبار یاور» دبیرکل وزارت پیشمرگه اقلیم کردستان عراق تمامی این اخبار را تکذیب کرد.

خانواده و بستگان پیشمرگ‌ه‌های اسیر دست داعش بارها با تجمع اعتراض آمیز در مقابل استانداری کرکوک، خواستار اقدام فوری وزارت پیشمرگه، در جهت مبادله‌ اسرا با داعش و آزادی فرزندان خود شده‌اند.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار