سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 51237
تاریخ انتشار: ۶ اردیبهشت ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » چرا استاندار قم اتهام ساخت‌ مجتمع تجاری آسمان‌را تکذیب نمی‌کند؟
Print This Post

اگر صالحی‌منش با ساخت این برج و اتهامات وارده ارتباطی ندارد، چرا به تکذیب این موضوع و شفاف‌سازی آن جهت تنویر افکارعمومی نمی‌پردازد؟

استاندار قم چرا اتهام ساخت‌و‌ساز مجتمع تجاری را تکذیب نمی‌کند// آماده انتشاربه گزارش سلام دلفاندر بهترین و گران‌ترین خیابان شهر قم، شاهد برافراشته شدن مجتمع تجاری 21 طبقه ای با عنوان «آسمان»‌ هستیم. در روزهای اخیر برخی رسانه‌ها، مالکیت و اجرای ساخت و ساز آن را به استاندار قم  یعنی جناب “حجت الاسلام والمسلمین محمد صادق صالحی‌منش”نسبت می‌دهند

استاندار قم چرا اتهام ساخت‌و‌ساز مجتمع تجاری را تکذیب نمی‌کند// آماده انتشاراین رسانه ها همچنین مدعی شده اند مساله تنها به ساخت و ساز برج تجاری محدود نمی‌شود و مدارک تأمل برانگیزی از تقسیط و پرداخت عوارض شهرداری قم و ارتباط و تعامل استاندار با شورای این شهر در دست است که قرار است در آینده منتشر شود.

در این میان، موضوع قابل تامل سکوت استاندار در قبال این مساله است که باعث طرح این سوال شده که اگر صالحی منش با ساخت این برج و اتهامات وارده ارتباطی ندارد، چرا به تکذیب این موضوع و شفاف‌سازی آن جهت تنویر افکارعمومی نمی‌پردازد،حال آنکه ایشان  بواسطه کارگزار بودن در نظام اسلامی، باید فورا خود را از این اتهامات مبرا سازد.

از سوی دیگر، با فرض اینکه این خبر صحت داشته باشد، باید به این سؤال پاسخ داده شود که ساخت و ساز مجتمع 21 طبقه در قم، بواسطه رانت مقام دولتی بوده یا خیر؟

آیا مشغول شدن به ساخت‌ و‌ ساز در کسوت روحانیت و همچنین در مقام کارگزار نظام، با اصول انقلاب اسلامی تطبیق دارد؟

آیا استاندار قم، پس از اجرای وظایف دولتی خود، آن قدر وقت کافی دارد تا به روند ساخت‌وساز برج رسیدگی کند؟

سوال دیگر درباره نحوه تامین هزینه ساخت و ساز چنین برجی است که از کجا آمده است؟ آیا هزینه آن از محل درآمد خود استاندار بوده یا  از محل دیگری کسب درآمد شده و سپس در برج‌سازی سرمایه‌گذاری صورت گرفته است؟

آیا هزینه برج بواسطه جایگاه استاندار در شهر و با استفاده از وام‌های دولتی تأمین می‌شود و اگر این چنین است، آیا این مصداق سوء استفاده از جایگاه دولتی نیست؟

لزوم پاسخگویی استاندار محترم به این سئوالات و ده ها سوال دیگر، کمترین انتظاری است که افکار عمومی به ویژه مردم شهر قم منتظر ارائه پاسخ های مناسب و قانع کننده ای درباره آن هستند و انتظار می‌رود جناب صالحی مش هر چه زودتر به این ابهامات و اتهامات وارده پاسخ دهند.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار