سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 51312
تاریخ انتشار: ۷ اردیبهشت ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » تکذیب برخورد فیزیکی بین وزیر کشور و نمایندگان
Print This Post

قائم مقام و سخنگوی وزارت کشور گفت: هیچگونه درگیری و ضرب و شتمی بین وزیر کشور و برخی نمایندگان مجلس هنگام خروج وی از مجلس رخ نداده بود، نه درگیری فیزیکی بود و نه درگیری لفظی بلکه در یک فضای آرام ایشان مجلس را ترک کردند.

به گزارش سلام دلفان، حسینعلی امیری قائم مقام و سخنگوی وزارت کشور در گفت‌و‌گو با تسنیم، با مثبت ارزیابی کردن حضور رحمانی‌فضلی وزیر کشور در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی، گفت: وزیر کشور همیشه بر تعامل با مجلس و نمایندگان مجلس تاکید داشته و امروز نیز به دعوت مجلس برای توضیح درباره تاثیر منفی پولهایی که منشا غیرقانونی در اقتصاد کشور دارند حضور یافتند و توضیحات لازم را در این زمینه دادند.

وی افزود: آقای دکتر رحمانی هم وزیرکشور هستند، هم متولی برگزاری انتخابات و هم دبیرستاد مبارزه با مواد مخدر؛ لذا در جلسه‌ای که اخیراً که با فرماندهان پلیس مواد مخدر داشته‌اند،‌ به آن عزیزان هشدار پیشگیرانه داده بودند که این هشدار ایشان را رسانه‌ها به شکل‌های مختلفی تعبیر کرده بودند.

قائم مقام وزیر کشور در پاسخ به این سوال که آیا هنگام خروج رحمانی‌فضلی از مجلس درگیری فیزیکی و ضرب و شتمی بین وی و برخی از نمایندگان مجلس بوجود آمده است، گفت: خیر هیچگونه درگیری نبوده است، درگیری فیزیکی هم نبود و ایشان در یک فضای آرام مجلس را ترک کردند.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار