سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 51327
تاریخ انتشار: ۷ اردیبهشت ۱۳۹۴
تعداد نظرات: یک نظر
خانه » اخبار برتر » مبارزه با موادمخدر عزم ملی و مشارکت همگانی را می طلبد
Print This Post
رییس شورای مبارزه با مواد مخدر شهرستان دلفان:

فرماندار شهرستان دلفان مبارزه با مواد مخدر را نیازمند عزم ملی و مشارکت همگانی دانست و گفت:برای پیشگیری از اعتیاد هماهنگی دستگاههای اجرایی ضروری است.

به گزارش سلام دلفان، علی باقری یکشنبه شب در کارگروه پیشگیری از موادمخدر این شهرستان با تاکید بر آموزش همگانی در جهت مبارزه با مواد مخدر در سطح مدارس و دانشگاهها ، ورزش را یکی از موضوعات اساسی در زمینه جذب جوانان و نوجوانان و دوری از مواد مخدر عنوان کرد و گفت:توسعه ورزش و زیرساخت های ورزشی و همچنین تشویق جوانان به ورزش بهترین راه مقابله با گسترش اعتیاد و ریشه کن کردن آن در جامعه است.

وی با بیان اینکه ورزش نقش مهمی در سلامت جسم، روح و روان انسانها دارد بر لزوم افزایش فعالیت های ورزشی در سطح این شهرستان در راستای مبارزه با اعتیاد و کاهش آسیب های اجتماعی تاکید کرد.

رییس شورای مبارزه با مواد مخدر شهرستان دلفان اظهار داشت : در یک سال گذشته 114 کیلوگرم انواع مواد مخدر در این شهرستان کشف و ضبط شد.

وی ساماندهی کمپ های اعتیاد را در شهرستان دلفان مورد تاکید قرار داد و افزود : مراکز ترک اعتیاد بایستی براساس دستورالعمل های سازمان بهزیستی و چارچوب های علمی فعالیت کنند.

 

منبع: ایرنا

  1. نویسنده دیدگاه: مسلم
    اردیبهشت ۸, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۰:۵۳

    با سلام خدمت جناب آقای فرماندار عزیز بنده طرحی دارم که ممکن است در مبارزه با واد موخدر تاثیر گزار باشد اگر مایلند تا خدمت برسم و ارائه دهم . باتشکر

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار