سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 51338
تاریخ انتشار: ۷ اردیبهشت ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » عارف: با روحانی درباره انتخابات مذاکره کردم
Print This Post

رئیس بنیاد امید ایرانیان در پاسخ به سؤالی درباره دیدار انتخاباتی‌اش با رئیس‌جمهور گفت: وقتی با بزرگان می‌نشینیم در مورد موضوعات مختلف از جمله مسئله انتخابات صحبت می‌کنیم.

به گزارش سلام دلفان، محمدرضا عارف رئیس بنیاد امید ایرانیان در گفت‌وگو با خبرگزاری تسنیم، در پاسخ به این سؤال “آیا اخیراً درباره انتخابات مجلس با آقای روحانی مذاکره داشته‌اید؟” گفت: وقتی با بزرگان می‌نشینیم در مورد موضوعات مختلف از جمله مسئله انتخابات صحبت می‌کنیم. امسال مهمترین مسئله انتخابات است و قاعدتاً با هرکدام از بزرگان و عزیزان بنشینیم بحث انتخابات هم می‌شود.

وی افزود: معمولاً برای عید نوروز با بزرگان دیدار داریم و دیدار با حجت‌الاسلام روحانی نیز به‌مناسبت عید نوروز بود.

به گزارش تسنیم، روز گذشته خبرهایی مبنی بر دیدار محمدرضا عارف و حجت‌الاسلام حسن روحانی در پاستور از سوی یکی از روزنامه‌های اصلاح‌طلب مطرح شد، دیداری که رسانه‌های اصلاح‌طلب از آن به‌عنوان دیدار نوروزی یاد می‌کنند ولی یکی از مهمترین رئوس این دیدار را بحث‌های انتخابات مجلس شورای اسلامی عنوان کرده‌اند.

این روزنامه اصلاح‌طلب درباره مباحث انتخاباتی مطرح شده بین حجت‌الاسلام روحانی و محمدرضا عارف نیز نوشته: “دو طرف در بخش دیگری از این دیدار موضوع انتخابات مجلس را مورد بحث و بررسی قرار دادند”.

در ادامه گزارش این رسانه اصلاح‌طلب آمده: “عارف ضمن بیان برخی اقدامات جهت برگزاری هرچه بهتر انتخابات و حضور پرشور مردم تأکید خود را بر انجام اقداماتی قرار داد که در نهایت افزایش نرخ مشارکت مردم در انتخابات را در پی داشته باشد. روحانی هم جدیت دولت در خصوص برگزاری انتخابات سالم و پرشور مطابق با خواست عمومی جامعه و تشکیل مجلسی بر مبنای رأی مردم و پیشبرد اهداف عالیه نظام را مورد اشاره قرار داد و اطمینان داد دولت در راه استیفای حق‌الناس از ابزارهای قانونی استفاده خواهد کرد. روحانی همچنین بر لزوم حضور همه سلیقه‌های درون نظام در انتخابات تأکید کرده و آن را یکی از پیش‌زمینه‌های تحقق افزایش نرخ مشارکت در انتخابات دانست”.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار