سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 51448
تاریخ انتشار: ۹ اردیبهشت ۱۳۹۴
تعداد نظرات: یک نظر
خانه » اخبار برتر » جریمه 6 میلیونی سه نانوایی متخلف در نورآباد
Print This Post

طی تماس‌های اعتراض‌آمیز برخی از مردم مبنی بر تخلف برخی نانوایی‌ها فرماندار و جمعی از مسئولین مربوطه به صورت سرزده از 6 نانوایی شهر نورآبادبازدید کردند.

 به گزارش سلام دلفان، طی تماس‌های اعتراض‌آمیز برخی از مردم مبنی بر تخلف برخی نانوایی‌ها فرماندار و جمعی از مسئولین مربوطه به صورت سرزده از 6 نانوایی شهر نورآبادبازدید کردند.

فرمانداردلفان در این بازدید ضمن گفت‌و‌گو با مردم در زمینه کیفیت نان، از نانوایی‌ها خواست تا با تجدید نظر در روش‌های پخت خود کیفیت را برای مردم افزایش دهند.

باقری از تشدید نظارت بر نانوایی‌ها خبر داد و ابراز داشت: با توجه به قیمت های جدید نان ، مردم حق دارند که نان با کیفیت مطلوب طلب کنند. نان نقش اساسی در سبد خانوار داشته و یکی از اولیه‌ترین حقوق شهروندی مردم دسترسی و استفاده از نان مرغوب است.

وی افزود: در این زمینه از صاحبان نانوایی می‌خواهیم که با بکارگیری اصول و روش‌های مناسب و نیز توجه به وزن مورد تصویب، فرآیند تهیه نان را اصلاح کرده و نانی با کیفیت و مناسب را به دست مردم برسانند.

فرماندار همچنین از بازدیدهای مستمر و برخورد با نانوایی‌های متخلف که حقوق مردم را تضییع می‌کنند خبر داد.

طی بازدید بعمل آمده از 6 نانوایی، سه واحد از آنها متخلف شناخته شده و با مبلغی افزون بر 6 میلیون ریال جریمه شدند، که اغلب این جریمه ها بابت عدم رعایت بهداشت و ارائه نان بی کیفیت و سبک بود.222منبع: دلفان امروز

  1. نویسنده دیدگاه: علی
    اردیبهشت ۹, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۰:۱۳

    با سلام خدمت فرماندار عزیز لطفا به نانوایی های سطح شر سر بزنید و کسایی که جوهرقند برای شفافیت نان و پخت آن داخل خمیرآرد میریزن رسیدگی کنید مطمئن باشید برخورد نشه در آینده ای نزدیک شهرستان همه سرطان معده میگیرن

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار