سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 5147
تاریخ انتشار: ۲۲ مرداد ۱۳۹۱
تعداد نظرات: ۳ نظر
خانه » آخرین عناوین » شهرستان های دلفان و كوهدشت به هم متصل می شوند
Print This Post
نصرت الله فلاحی روز یكشنبه در گفت و گو با ایرنا گفت : این طرح در جلسه ای با حضور مدیر كل راه و شهرسازی و مسوولان قرارگاه سازندگی خاتم ...

نصرت الله فلاحی روز یكشنبه در گفت و گو با ایرنا گفت : این طرح در جلسه ای با حضور مدیر كل راه و شهرسازی و مسوولان قرارگاه سازندگی خاتم انبیاء مورد بررسی قرار گرفته كه اجرای آن به تصویب رسید .

وی افزود : كل محور ارتباطی نورآباد به كوهدشت 130 كیلومتر است كه از طریق ادامه راه ارتباطی شهر نورآباد دلفان به امامزاده ابراهیم و اتصال به منطقه چم آستان كوهدشت احداث می شود .

وی اظهار داشت : هم اكنون 23 كیلومتر از محور ارتباطی نورآباد به امامزاده ابراهیم آسفالت شده و 30 كیلومتر دیگر نیز توسط قرارگاه سازندگی خاتم انبیاء در دست ساخت است .

فلاحی اضافه كرد : مسیر 22 كیلومتری بابابزرگ تا چم آستان كوهدشت نیز به زودی عملیات اجرایی آن آغاز می شود كه با تكمیل آن كوهدشت به نورآباد متصل می شود .

به گفته وی ، اعتبار مورد نیاز برای 22 كیلومتر بابابزرگ چم آستانه كه توسط قرار گاه سازندگی خاتم انبیاء اجرایی می شود بیش از 10 میلیارد ریال است .

محور ارتباطی كوهدشت به چم آستان به طول 55 كیلومتر هم اكنون آسفالت شده است .

با تكمیل این طرح محور ارتباطی علاوه بر ارتباط دو شهرستان كوهدشت و دلفان تردد زائران از استانهای كرمانشاه و ایلام به امامزاده ابراهیم تسریح می شود .

امامزاده ابراهیم در 53 كیلومتری غرب نورآباد و 75 كیلومتری شرق شهرستان كوهدشت قرار دارد .

 1. نویسنده دیدگاه: فرهادی
  مرداد ۲۶, ۱۳۹۱ در تاریخ ۰۰:۳۳

  باسلام وخسته نباشید ارزوی طوایف ایتیوند اولادقباد نورعلی میربگ شاهیوندچواری وشایدتمام مردم دوشهرستان این جاده است زیرا این دوشهرستان قرابت وفامیلی گسترده ای باهم دارند که احداث این جاده ارزوی دیرینه مردم دلفان وطرهان است امیداست مسولین نظام این کاررا عملی کنند خدا قوت دهد

 2. نویسنده دیدگاه: بی کس
  شهریور ۱۱, ۱۳۹۱ در تاریخ ۱۵:۳۱

  زهی خیال باطل

 3. نویسنده دیدگاه: امیر حسین بخشیان
  شهریور ۲۳, ۱۳۹۱ در تاریخ ۱۹:۱۳

  خدارا شکر که دو شهربا قرابت فرهنگی و هم زبان دلفان وکوهدشت (( ایلاخ و گرمسیر )) به هم وصل می شوند

  به دیار مهرورزی ( دلفان ) خوش آمدی
  هتین خوش هتین و ای دیار
  پات ار سر چم ی ملک یار

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار