سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 51532
تاریخ انتشار: ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۴
تعداد نظرات: ۴ نظر
خانه » اخبار برتر » با جدیت پیگیر جبران خسارات وارد شده به کشاورزان دلفان هستیم /پیام تبریک ظریف به وزیر خارجه جدید عربستان نگرانمان کرد
Print This Post
نماینده دلفان و سلسله در مجلس:

نماینده مردم دلفان و سلسله در مجلس شورای اسلامی خواستار جبران سریع خسارت سرمازدگی به محصولات باغداران و کشاورزان دلفانی شد.

حجت اله سوری نماینده مردم دلفان و سلسله در مجلس شورای اسلامی در مورد خسارت وارده شده به کشاورزان دلفانی به علت سرمازدگی اشاره گفت: ما به جد پیگیر جبران خسارات وارد شده به کشاورزان زحمت کش شهرستان هستیم.

وی افزود: این سرما خسارت زیانباری را متوجه کشاورزان و باغداران منطقه کرده که تنها در سطح شهرستان دلفان بنا بر گزارشات اولیه افزون بر 90 میلیارد تومان به کشاورزان و باغداران منطقه خسارت وارد شده است.

وی گفت:به دنبال همین مسئله جلسه ای جهت بررسی و ارائه راهکار در سازمان جهاد کشاورزی استان برگزار خواهد شد.

سوری اظهار داشت:امیدوارم پس از کارشناسی ها و تعیین میزان خسارات وارده بتوان از طریق وزارت جهاد کشاورزی و یا محل اعتبارات مديريت بحران حداقل بخشی از خسارات وارد شده را جبران کرد و انتظار داریم دولت نسبت به جبران خسارت کسانی که بیمه محصولات کشاورزی نداشته‌اند و همچنین استمهال وام‌های آنها اقدام عاجل به عمل آورد.

حجت اله سوری درخصوص پیام تبریک محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه کشورمان به وزیر امور خارجه جدید عربستان گفت: ما هم از این رفتار نگران هستیم و پیام تبریک ظریف به وزیر امور خارجه جدید کشورعربستان را در شان کشور اسلامی خود نمی دانیم.

وی گفت: عربستان کشوری است که در حال جنگ غیر مستقیم با ماست. ما امیدواریم مسئولین کشورمان در انجام وظایف دیپلماتیک خود بهتر عمل کنند.

سوری افزود: در این شرایط کنونی ارسال پیام تبریک درست نبود و ما انتظار رفتار درایت مندانه ای را از سوی دولتمردان خود داریم.

عضو کمیسیون سیاسی مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: در خصوص اهانت افسران پلیس عربستان به دو زائر ایرانی نیز هیچ پیام رسمی مبنی بر عذرخواهی رسمی از سوی این کشور اعلام نشده است و هنوز از ایجاد پرونده ای مبنی بر مجازات این افراد و محاکمه آن ها خبری نیست.

منبع: دلفان امروز

 1. نویسنده دیدگاه: افغانی
  اردیبهشت ۱۴, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۱:۳۷

  به به بازم بوی کباب شنیدی استاد

 2. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  اردیبهشت ۱۵, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۰:۱۶

  شمابهتر است برای کشاورزان مظلومتر از اهل یمن نگران باشید

 3. نویسنده دیدگاه: محمد
  اردیبهشت ۱۷, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۲:۵۲

  شما بهتره به فکر استخدام الشتریها در دلفان باشی عقلت به کارهای ظریف قد نمیدهد

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار