سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 5159
تاریخ انتشار: ۲۵ مرداد ۱۳۹۱
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » 267 روستای دلفان از نعمت آب آشامیدنی بهره‌مند شده‌اند
Print This Post
به گزارش سلام دلفان به نقل از  فارس، علی فاضلی عصر امروز در جمع خبرنگاران در دلفان با بیان اینکه در سال جاری 28 روستای این شهرستان از نعمت آب آشامیدنی ...

به گزارش سلام دلفان به نقل از  فارس، علی فاضلی عصر امروز در جمع خبرنگاران در دلفان با بیان اینکه در سال جاری 28 روستای این شهرستان از نعمت آب آشامیدنی سالم و بهداشتی بهره‌مند شده‌اند، گفت: این تعداد روستا با اعتبار 42 میلیارد ریال در قالب چهار مجتمع روستایی از نعمت آب آشامیدنی سالم بهره‌مند شده‌اند.

وی افزود: با به بهره‌برداری رسیدن این طرح‌ها تعداد روستاهایی که از نعمت آب آشامیدنی بهره‌مند شده‌اند به 267 روستا رسیده است.

رئیس امور آب و فاضلاب روستایی شهرستان دلفان گفت: از این تعداد 165 روستا زیر پوشش آب و فاضلاب روستایی و مابقی به صورت خودگردان اداره می‌شوند.

فاضلی به پروژه‌های در دست اجرا این شهرستان اشاره کرد و اظهار داشت: هم‌اکنون مجتمع‌های میرزاآباد در سه فاز، هزارخانی، پیردوستی، علی میرزایی، زلیوا و ده فیروزوند در دست ساخت است که با بهره‌برداری از آنها بسیاری از مشکلات کمبود آب آشامیدنی در بسیاری روستاهای دلفان حل می‌شود.

وی یکی از مشکلات آب‌رسانی به روستاهای دلفان را تعداد زیاد روستاها و پراکندگی آنان عنوان کرد و بیان داشت: شهرستان دلفان دارای 420 روستا است که بسیاری از روستاها زیر 20 خانوار جمعیت دارند و در مناطق سخت گذر واقع شده‌اند که آب‌رسانی به این مناطق را مشکل کرده است.

رئیس امور آب و فاضلاب روستایی شهرستان دلفان گفت: متأسفانه به دلیل وجود معارض دو مجتمع در دست اقدام ما عملیات ساخت آن متوقف شده که امیدواریم با همکاری مسئولان شهرستان شاهد حل معضلات اجرایی این طرح باشیم.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار