سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 5161
تاریخ انتشار: ۲۵ مرداد ۱۳۹۱
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » سالانه 200 هزار تن محصولات کشاورزی در دلفان تولید می‌شود
Print This Post
به گزارش سلام دلفان به نقل از فارس، جواد احمدپور صبح امروز در جمع خبرنگاران در دلفان از تصویب 494 طرح کشاورزی در کارگروه توسعه کشاورزی در این شهرستان خبر ...

به گزارش سلام دلفان به نقل از فارس، جواد احمدپور صبح امروز در جمع خبرنگاران در دلفان از تصویب 494 طرح کشاورزی در کارگروه توسعه کشاورزی در این شهرستان خبر داد و گفت: 240 میلیارد ریال در قالب طرح مهر کشاورزی به صورت تسهیلات کم‌بهره به کشاورزان دلفان پرداخت می‌شود.

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان دلفان افزود: با بهره‌برداری از این تعداد طرح زمینه اشتغال 500 نفر فراهم می‌شود.

وی اظهار داشت: این طرح‌ها در زمینه توسعه باغات، دامداری و دامپروری، صنایع تبدیلی کشاورزی، خدمات دامپزشکی، ادوات و ابزارآلات کشاورزی، صنایع بسته‌بندی، شیلات، زراعت، استفاده بهینه از آب و ایجاد زیر ساخت‌های بخش کشاورزی به فارغ‌التحصیلان و متقاضیان این بخش به صورت تسهیلات پرداخت می‌شود.

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان دلفان گفت: تاکنون بانک‌های عامل تسهیلات 49 طرح را با اعتبار 11 میلیارد و 520 میلیون ریال پرداخت کرده‌اند.

احمدپور میزان اعتبار سهمیه شهرستان دلفان از محل اعتبارات صندوق مهر 300 میلیارد ریال عنوان کرد و اظهار داشت: با جذب و توزیع این میزان اعتبارات تخصیص یافته افزایش می‌یابد.

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان دلفان گفت: در شهرستان دلفان 16 هزار بهره‌بردار کشاورزی وجود دارد که سالانه 200 هزار تن انواع محصولات کشاورزی تولید می‌کنند.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار