سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 51630
تاریخ انتشار: ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » دو تفاوت مسکن مهر با مسکن اجتماعی
Print This Post

یک مقام مسئول در وزارت کار گفت: طرح مسکن اجتماعی در ابعاد محدودتر اجرا می شود و اشتباهات مسکن مهر را نخواهد داشت.

به گزارش سلام دلفان، احمد بیگدلی شاملو مدیرکل دفتر تعاونی های توزیعی وزارت کار درباره ویژگی ها و مزایای مسکن اجتماعی گفت: مسکن اجتماعی از قبل اجرا می شد و اکنون تفاوت آن در چگونگی اجرای آن است. کیفیت در اجرا و ابعاد محدودتر مسکن اجتماعی از ویژگی های اصلی آن محسوب می شود.

مدیرکل دفتر تعاونی های توزیعی وزارت کار اظهارداشت: مسکن اجتماعی به دنبال آن است که مزایای مسکن مهر را داشته باشد ولی عاری از معضلات و مشکلات آن باشد. بیگدلی شاملو در بیان مشکلات مسکن مهر افزود: در مسکن مهر، جامعه هدف متناسب با امکانات اجرایی نبود و دیگر اینکه تکیه آن بر زمین دولتی بود، در حالی که در محدوده شهرها قرار نداشت.

وی تاکید کرد: تعاون هیچگاه از مسکن اجتماعی غافل نبوده و با ویژگی هایی که اکنون مطرح است، با مشارکت وزرات تعاون و سازمان های مربوطه اجرا می شود. مهم ترین ویژگی آن تفاوت در کیفیت اجرا، محل اجرا و مناطقی است که ابعاد محدودتری داشته و در بافت های فرسوده و شهری قرار دارند.

این مقام مسئول در وزارت کار بیان داشت: از دیگر ویژگی های مهم مسکن اجتماعی، متناسب بودن هدف آن با امکانات اجرایی است. بیگدلی با اشاره به اینکه همکاری دستگاه ها با یکدیگر در این زمینه موجب هم افزایی می شود تاکید کرد: مسکن اجتماعی منحصر به تعاون نیست، اما تعاونی ها می توانند آن را ساماندهی کنند و ما از این موضوع استقبال می کنیم.

منبع: مهر

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار