سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 51719
تاریخ انتشار: ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » باسابقه‌ترين مديران لرستان چه كساني هستند؟/ ركورد مديريت در استان 17 سال است
Print This Post

شايد جالب باشد بدانيد كه ظرف يك دهه اخير، چه كساني بيش‌ترين سابقه مديريت در نهادهاي استان لرستان را داشته و دارند و همچنين چه كساني كوتاه‌ترين دوران حضور در عرصه‌هاي اجرايي استان را سپري كرده‌اند؟!

به گزارش سلام دلفان، با نگاهي به تاريخ انتصاب مديران دستگاه‌هاي مختلف كه هنوز بر صندلي مديريت تكيه زده‌اند، در مي‌يابيم كه باسابقه‌ترين مديران استان چه كساني هستند؟/ ركورد مديريت در لرستان 17 سال استعلي‌رضا كاكاوند مديرعامل شركت آب و فاضلاب روستايي لرستان با 6 سال سابقه در رده‌ي اول قرار دارد و بعد از وي، فرهاد خاكي‌پور مدير كل بنياد مسكن لرستان با با 5 سال و 8 ماه سابقه، سيد محمد بحريني‌بروجني مدير عامل شركت توزيع برق لرستان با 5 سال و 7 ماه و شهرام ملكي مدير كل راه و شهرسازي لرستان با 5 سال و 4 ماه سابقه مديريت تا اردي‌بهشت 1394 در رده‌هاي دوم تا چهارم قرار دارند.

از بين دستگاه‌هاي با خدمات خاص نيز رضت آريايي‌فر مدیر کل مدیریت بحران استانداری و ستاد حوادث غیر مترقبه لرستان با حدود 9 سال سابقه، فرشاد بهاروند مدير عامل شركت غله منطقه 12 (لرستان) با بيش از 7 سال سابقه و اميرحسين تروند مدير كل انتقال خون استان با حدود 6 سال، در رده‌‌هاي اول تا سوم قرار دارند.
اما در بين مديراني كه در اين يك دهه از همه سابقه‌ي مديريت بيش‌تري داشته‌اند و اكنون از منصب خود كنار رفته‌اند، عزيز شلال‌نژاد مدير كل سابق ثبت احوال لرستان با بيش از 8 سال و 8 ماه مديريت ركورددار است. حسين اسدي‌پور مدير كل سابق نوسازي، توسعه و تجهيز مدارس لرستان با 8 سال و 4 ماه، فتاح كمري مدير كل سابق صدا و سيماي مركز لرستان با 8 سال و يك ماه، جواد گودرزي مدير كل سابق دامپزشكي لرستان با 7 سال و 7 ماه و حجت‌الله بيرانوند رئيس سابق صنعت، معدن و تجارت لرستان با 7 سال و 5 ماه بيش از سايرين مديريت كرده‌اند.
از بين فرماندهان نظامي و انتظامي نيز در يك دهه اخير، سردار محمد شاهرخي فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان با 9 سال و 11 ماه سابقه فرماندهي در لرستان بيش‌ترين سابقه را دارد. (از مرداد 83 تا خرداد 93) البته قبل از وي سردار روح‌الله نوري با حدود 15 سال سابقه (1362 تا 1377) بيش‌ترين سابقه‌ي فرماندهي در سپاه استان را دارد.
در كل بيش‌ترين سابقه‌ي مديريت در استان لرستان مربوط به “روح‌الله مهربان” مدير کل سابق امور مالياتي لرستان است كه بيش از 16 سال عهده‌دار اين مسووليت بود! البته مهربان در زمينه‌ي مديريت پيوسته و بدون فاصله اين ركورد در اختيار دارد و گر نه ركورد بيش‌ترين زمان مديريت مربوط به “سيد مصطفي كريمي” مدير كل اسبق تربيت بدني لرستان است كه طي 2 مقطع زماني 16 سال و 6 ماه (تقريباً 17 سال) مدير كل تربيت‌بدني لرستان بود. وي كلاً بيش از 30 سال به عنوان مدير در ادارات مختلف حضور داشت. كريمي كه سال 1358 به عنوان دبير ورزش در آموزش و پرورش لرستان استخدام شده بود، از آذر 1359 سرپرست اداره كل تربيت‌بدني لرستان (ورزش و جوانان كنوني) شد و پس از 4 سال حكم سرپرستي وي به مدير كلي تغيير يافت. وي تا سال 1373 مدير كل لرستان بود و از اين سال پست مديريت او در لرستان با غلام‌عباس سعيدي مدير كل تربيت‌بدني همدان معاوضه شد. وي از خرداد 1381 تا پايان سال 1383 نيز براي بار دوم مدير كل تربيت‌بدني لرستان بود.
بعد از اين دو نيز محمدرضا افشاريان بيش از 12 سال سابقه‌ي مديريت مخابرات استان لرستان را در كارنامه دارد.
آن ‌طرف قضيه، كم‌ترين سابقه‌ي مديريت در لرستان مربوط به منوچهر فراقي فرماندار ويژه بروجرد است كه فقط 5 ماه در اين منصب حضور داشت. بعد از وي مجيد كيان‌پور با 8 ماه سابقه معاونت عمراني استانداري، عبدالرضا مهاجري‌نژاد با 10 ماه مدير كلي ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري لرستان و محمد مهرابي نيز با حدود 10 ماه سابقه به عنوان شهردار خرم‌آباد در رده‌هاي دوم تا پنجم كم‌ترين سابقه مسووليت ظرف سال‌هاي اخير قرار مي‌گيرند. سيد حجت‌الله كلانتري مدير كل سابق آموزش و پرورش لرستان است نيز كم‌تر از يك سال و 3 ماه مديريت كرد و از اين نظر در رده‌ي پنجم قرار مي‌گيرد.
منبع: یافته

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار