سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 51778
تاریخ انتشار: ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۴
تعداد نظرات: ۱۶ نظر
خانه » اخبار برتر » در همایش اصلاح‌طلبان لرستان چه گذشت؟/ از حمله به شورای نگهبان تا تخریب سپاه پاسداران
Print This Post

 
همایش اصلاح طلبان و کارگزاران لرستان در حالی تحت عنوان «همدلی و همزبانی کلید سازندگی» برگزار شد که هیچ نشانه ای از همدلی و هم زمانی برای سازندگی لرستان در آن نبود بلکه به عکس همایشی بود برای تفرقه و شکاف و البته تخریب نهادهای انقلابی و ستون های نظام

به گزارش سلام دلفان به نقل از لرستان خبر، همایش اصلاح طلبان و کارگزاران لرستان تحت عنوان «همدلی و همزبانی کلید سازندگی» در حالی عصر پنجشنبه 18 اردیبهشت ماه جاری با حضور مدیران دولتی استان و اصلاح طلبان و عدم استقبال مردم برگزار شد که  حسین مرعشی فتنه گر سال 88 و سید عیسی موسوی نژاد نماینده تندرو خرم آباد در مجلس ششم سخنرانان این مراسم بودند.

این مراسم در حالی تحت عنوان «همدلی و همزبانی کلید سازندگی» برگزار شد که هیچ نشانه ای از همدلی و هم زمانی برای سازندگی لرستان در آن نبود بلکه به عکس با حضور مدیران و مشاوران استانداری لرستان  همایشی بود برای تفرقه و شکاف و البته تخریب نهادهای انقلابی و ستون های نظام.

مرعشی فتنه گر سال 88 و سخنگو و عضو شورای مرکزی کارگزاران در این مراسم بار دیگر به شورای نگهبان و آیت الله جنتی حمله کرده و  همانند سال 88 و 92 بازی تخریب شورای نگهبان به بهانه رد صلاحیت افراد فتنه گر و ضد انقلاب را کلید زد.

این فتنه گر که در سال 88 با همکاری هم فکران و هم طیفان خود با حمایت کامل سرویس های جاسوسی غرب تمام تلاش خود را برای سرنگونی و براندازی حکومت اسلامی به کار بسته بودند و سیلی مردم مانع از تحقق این خواسته شوم جماعت وطن فروش غرب زده شده بود حرف از دفاع از نظام می زد!

وی در این مراسم سعی زیادی کرد با تمام وجود به تخریب شورای نگهبان و شخص آیت الله جنتی بپردازد و از الان بازی جدید تائید و رد صلاحیت را برای انتخابات مجلس 94 را آغاز کند و صلاحیت شورای نگهبان را زیر سوال ببرد.

مرعشی در این همایش از جلسات مستمر هاشمی و خاتمی و بازسازی حزب کارگزاران برای انتخابات مجلس صجبت کرد و می گفت راه نجات کشور در دست فتنه گران است.

سخنران دیگر مراسم سید عیسی موسوی نژاد نماینده تندرو خرم آباد در مجلس ششم بود که وی وظیفه حمله به ستون دیگر از انقلاب را در پازل فتنه گران و اصلاح طلبان داشت و در این همایش با مظلوم نمایی عنوان می کرد که اصلاح طلبان صاحبان اصلی مملکت و گفتمان امام راحل هستند و لی عنوان نکرد همکاری با آمریکا و اسرائیل برای براندازی حکومت اسلامی در فتنه ها 78 و 88 هم در راستای دفاع از حکومت اسلامی بود!!!

این نماینده افراطی اصلاح طلبان به مظلوم نمایی بسنده نکرد و حمله به سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و تهمت و تخریب به این نهاد مقدس که از ثمرات انقلاب است را با شوق و شور دنبال می کرد.

وی در صحبت های خود با عنوان کردن «تقلب» در انتخابات سعی بر احیای این دروغ شد و جالب اینجاست که حاضران اندک در جلسه نیز وی را به شدت تشویق می کردند.

نکته مهم اینجاست که در این همایش و همایش های مشابه که در سطح کشور برگزار می شود  اصلاح طلبان، کارگزاران و فتنه گران دنبال تخریب و حمله به شورای نگهبان هستند که جایگاه این نهاد ارزشمند را زیر سئوال ببرند و از سوی دیگر دوباره «تقلب» را در جامعه القا کنند. و دلیل این کار آن ها نیز مشخص است.

مهم ترین دلیل تخریب شورای نگهبان توسط فتنه گران و اصلاح طلبان پرونده سیاه این افراد و احزاب است که در سال های گذشته به ویژه 78 و 88 با همکاری با دشمنان این نظام و مردم سعی بر براندازی انقلاب اسلامی داشتند و می دانند که این افراد جایگاهی در نظام ندارند.

در این مراسم که با تخریب بیش از حد نهادهای انقلابی نظام جمهوری اسلامی ایران همراه بود بهرام رشیدی نیا مدیرکل روابط عمومی استانداری لرستان، حسین سلاحورزی رئیس اتاق بازرگانی خرم آباد، شجاع دریکوند مشاور استاندار لرستان و  چند نفر دیگر از مدیران استانداری و دولتی استان لرستان حضور داشتند.

******متن صحبت های حسین مرعشی فتنه گر 88 در همایش اصلاح طلبان لرستان در  زیر آمده است:

مدیران ادارات استان در جمع اعضای شورای اصلاح طلبان

در این همایش دبیر و اعضای حزب کارگزاران و شورای اصلاح طلبان لرستان معرفی شدند و حسین سلاحورزی رئیس اتاق بازرگانی لرستان به عنوان دبیر اول حزب کارگزاران در استان حمیدرضا حنان مدیر ارشاد لرستان، مهرداد فتحی بیرانوند مدیر کل محیط زیست لرستان، مهرداد غضنفری مدیر کل جهاد کشاورزی لرستان، بهرام رشیدی نیا مدیر روابط عمومی استانداری لرستان، کیانوش رستمی مدیر مسئول سیمره، احمد رضا سپهوند، رضا آزاد پور،  احسان ناصر، سید علی نادر دهقانی، بهروز نصیری، دکتر فروزان ادیب  فر، بهزاد مومنی فر، مرتضی هادی پور، علاالدین شیخی و سمیه قربانیبه عنوان اعضای شورای اصلاح طلب ها معرفی شدند.

سید عیسی موسوی نژاد نماینده سابق اصلاح طلب لرستان در مجلس شورای اسلامی در این جلسهبا زنده کردن گفتمان تقلب اظهار داشت: درسال هفتاد و شش و در انتخابات ریاست‌جمهوری در دو استان تقلب شد؛ یکی استان لرستان و یکی هم استان کردستان و الان می‌بینیم که آقای رحیمی که آن موقع استاندار کردستان بود در زندان است».

وی در بخش دیگری از سخنان خود به سپاه پاسداران حمله ور شد.

حسین مرعشی سخنگو حزب کارگزاران و فعال فتنه 88 در این همایش اظهارداشت: خداوند را باید به خاطر نعمت های فراوانی که به ملت ما عطا کرده است باید سپاس گزار باشیم و از جمله نعمت موفقیت مردم کشور در انتخابات گذشته و تغییری که در سیاست های کشور به وجود آمد.

وی افزود: کشور را از مسیر پر مخاطره قبلی به مسیری که به آینده آن می‌توان امید داشت امنیت، صلح، آرامش و سازندگی ایران یک بار دیگر امیدوار شد.

سخنگوی حزب کارگزاران با اشاره به اینکه سال 92 سال سال تلخی ها و شیرینی هایی بود، بیان کرد: مهمتر از همه سالی بود که یک بار دیگر ملت ما به طور عام و اصلاح طلبان به طور خاص معنای سیاست ورزی حرفه ای و ثمرات سیاست ورزی حرفه ای را چیدند و محصول آن را به چشم دیدیم .

همایش کارکزاران لرستان

شورای نگهبان به جای عدالت سلیقه سیاسی خود را اعمال می کند

وی عنوان کرد: من به عنوان یک عضو کوچک از خانواده بزرگ انقلاب اسلامی  متاسفم که جمعی از دوستان انقلابی و قابل احترام ما با تکیه زدن بر نهاد های مهمی چون شورای نگهبان به جای اینکه عدالت را محور کار خود قرار دهند و به عنوان یک داور بی طرف حافظ  قوانین و مقررات باشند سلیقه های سیاسی خود را با نام های مقدس ارزشی اعمال می‌کنند و تلاش می‌کنند با حذف، متهم و زمین گیر کردن رقیب، مسیری را برای خود باز کنند که البته تا امروز هم موفقیتی نداشته اند.

 مرعشی تصریح کرد: نه در دوم خرداد 76 توانسته اند چیزی را به مردم تحمیل کنند و نه در سال 92 تلاشهایشان ثمری داشته است.

وی خاطر نشان کرد: آقای حسین شریعتمداری که از ذخایر بی نظیر کشور در روزنامه کیهان هستند ، نوشت که آقای خاتمی می داند تأیید صلاحیت نمی شود با وجود اینکه رأی دارد در صحنه نمی ماند و نمی خواهد باشد آقای هاشمی رفسنجانی میداند که رأی ندارد با وجود اینکه تأیید صلاحیت می شود نمی ماند ولی آقای هاشمی آمد و هنوز نیامده رأیش در آینه افکار مردم ظاهر شد.

سخنگوی حزب کارگزاران گفت: وزیر وقت اطلاعات دولت آقای  احمدی نژاد را به جلسه شورای نگهبان کشاند و گزارشی داد که شما یا باید هاشمی بالای 30 میلیون رأی را تحمل کنید یا باید منتظر حوادثی از نوع 88 باشید یا همین الان با قاطعیت آقای هاشمی را رد صلاحیت کنید و این رد صلاحیت اتفاق افتاد ولی آقای جلیلی رئیس جمهور ایران نشد.

همایش کارکزاران لرستان

سخنگوی حزب کارگزاران خاطر نشان کرد: ولی به صحنه ایران نگاه کنید ببینید که ما را خداوند چگونه از بحران های مختلف  پی در پی نجات داده است، امروز  شش قدرت برتر دنیا رو به روی ما می نشینند و علاقه مند به حل مسائل خود با ایران هستند فکر می‌کنید این دست آورد کمی است تمام فشار های لابی ارتجاع عراق در منطقه و لابی اسرائیل نتوانست دنیا را از رفتن به سمت یک توافق عادلانه با ایران منصرف کند.

همایش کارکزاران لرستان

اصلاح طلبان و کارگزاران در سال 84 اشتباه کردند

وی بیان کرد: اخیرا به مناسبت کتاب آن 23  نفر فکر می کنم این آرامش، امنیت و موفقیت های ما مال آن بچه های  16، 17 ساله است که انواع سختی ها و ملالت ها را در زندان های عراق تحمل کردند و تسلیم نشدند ما بیمه شدیم با این انسان های بزرگ بیمه شده ایم و راهنمایی شدیم توسط خداوند برای اینکه کشورمان را از بحران ها، درگیری و تنش جدید نجات دهیم.

مرعشی خاطر نشان کرد: البته هر جا هم که اشتباهاتی کرده ایم متناسب با آن اشتباه توبیخ  شده ایم و خداوند به کسی امتیاز خاص نمی دهد و سنت های الهی  پابرجا و مستحکم است.

وی افزود: اگر ما در سال 92 وحدت کرده ایم و گوش داده ایم و همت و گذشت کرده و راه را درست تشخیص داده و حرکت کرده ایم همین که در سال 84 اشتباه کردیم آن همه خسارت کشور ما متحمل شد، ما امروز در مقطع و موضعی هستیم که هم تجربه سال 84 در دسترس داریم و هم تجربه 92 را داریم.

سخنگوی حزب کارگزاران گفت: چند ماه دیگر انتخابات است و ما می خواهیم تسلیم خودخواهی‌های فردی، حزبی، گروهی شویم یا می‌خواهیم با دلسوزی نسبت به این مردم گرفتار را در دست بگیریم.

همایش کارکزاران لرستان

مهرعلیزاده، معین و کروبی به هاشمی رحم نکردند

وی گفت: به صحنه 84 نگاه کنیم در جناح اصول گرا آقای قالیباف به لاریجانی رحم نکرد و آقای رضایی به آن دو رحم نکرد و هیچ کدام به دیگری رحم نکردند و در جبهه اصلاح طلبان آقای مهر علیزاده به آقای معین رحم نکرد و آقای معین به آقای کروبی رحم نکرد  و هر سه اینها به آقای هاشمی رحم نکردند و اگر  شما به جای خداوند بودید جز این تصمیم می گرفتید که هر دو را سر جای خود بنشانید اینقدر اختلاف در کار مملکت باشد.

مرعشی عنوان کرد: دوره هشت سال گذشته یکی از پرخسارت ترین دوران تاریخ ایران بود هم در عرصه سیاست بین المللی و هم سیاست داخلی و هم در بروکراسی و دیوان سالاری ایران و هم در اقتصاد لطمه  سنگینی خوردیم و این تجربه در اختیار ما است.

این فعال فتنه 88 بیان کرد: کسی که یک کاری را دو بار تجربه کنند ندامت او حلال است و ما در آستانه انتخابات هستیم دوباره چه می خواهیم با همدیگر، مملکت و مردم بکنیم آیا می خواهیم مانند سال 92 وحدت کنیم و عاقلانه برخورد کنیم و به حداقل‌ها  رضایت دهیم و انتخاب نسبی درست بیندیشیم و یا هر کسی از هر زاویه ای که بلند می  شود، می خواهد میدان را به دست بگیرد.

با محوریت«هاشمی»و«خاتمی» به جمع بندی در انتخابات رسیده ایم

سخنگوی حزب کارگزاران افزود: در مجموعه اصلاح طلب ها با محوریت آقای خاتمی و پشتیبانی آقای هاشمی  با تأیید بزرگان اصلاح طلب به جمع بندی قاطع و روشنی رسیده ایم و آن این است که با مردم در انتخابات همکاری کنیم.

وی بیان کرد: ما در تهران فقط سیاست گذاری می‌کنیم و دوستان ما در استان ها فقط هماهنگی و داوری می‌کنند و دوستان اصلاح طلب ما در هر حوزه انتخابی باید با انسجام تصمیم گیری کنند.

مرعشی افزود: هر کس وحدت اصلاح طلبان را بشکند و صحنه را ترک و قهر کند و در خانه بنشیند به مملکت خدمت نکرده است شما گلایه هایی را مطرح کردید و من نیز گلایه هایی را دارم کار دولت کار بسیار سختی است چرا که در دو هفته قبل رئیس جمهور یک جمله کوچک گفته که پلیس مجری قانون است ببینید به 24 ساعت نگذشت چه عکس‌العمل هایی شده است.

همایش کارکزاران لرستان

وی اظهارداشت: امروز وزرای شما وقتی از مجلس بر می‌گردند از ادامه کار خود ناامید می شوند، از بس فشار به آنها وارد می شود.

سخنگوی حزب کارگزاران خاطر نشان کرد: شما در صحنه باید باشید و بدانید وجود یک نماینده مجلس با خواسته های شخصی یعنی چه، گذشت زمانی که نماینده برای خود، کرسی نمایندگی و مملکت ارزش قائل بود.

وی بیان کرد: دولت در فشار و گرفتار است، مسائل اقتصادی را دقت کنید که در سال گذشته یک‌باره قیمت جهانی نفت به نصف  رسید ما در تحریم هستیم  و سقف صادرات ما محدود و قیمت نفت هم افت کرده است چگونه باید کشور را اداره کنیم ، دولت نیازمند یک مجلس پشتیبان و مردم نیازمند یک مجلس همراه است و باید نمایندگانی منسجم، توانا، پاک و امین وارد مجلس کنیم.

مرعشی خاطر نشان کرد: هفته گذشته در مجلس، نمایندگان مجلس طرحی را تصویب کردند که صلاحیت نمایندگان دوره نهم در انتخابات آینده نیاز به بررسی مجدد ندارد، گفتم که یک مرتبه تصویب می کردید که چهار سال دیگر باشید، چرا نمایندگان مجلس ما این گونه خواسته ای دارند آیا آنها هم اصلاح طلب هستند نه آنها از این جهت خیال راحتی دارند.

فعال فتنه 88 افزود: ریشه چنین خواسته‌هایی را باید در پرونده بابک زنجانی، مفاسد اقتصادی و پول های کثیف جستجو کرد و این از واقعیت های تلخ است، آقای بابک زنجانی نزدیک به یک سال است که در زندان به سر می برد و دو میلیارد و 700 میلیون دلار پول دولت ماند و تا امروز هیچ نماینده‌ای از سوی دولت نتوانسته با این شازده دیدار داشته باشد و بپرسد این پول کجا است.

سخنگوی حزب کارگزاران تصریح کرد:  قوه قضاییه حکم بابک زنجانی را محاسبه کرد، چرا نماینده مجلس برای دو میلیارد و 700 میلیون دلار پول مردم با این آقا ملاقات داشته باشد.

وی عنوان کرد: فساد از قدیم در نظام اداری وجود داشت، ممکن بود یک فروشنده کالایی را بفروشد کسی را در آن دستگاه پیدا می کرد و دو درصد به او می داد تا کارش را راه بیندازد دو درصد پورسانت می شد و در دنیا قوانینی متعدد و سخت گیرانه ای برای مقابله با رشوه گذاشته اند آیا 100 درصد پول نفت را یکی ببرد فساد می گویند، این چپاول است متهم در زندان است نه دولت می داند چه کسی پشتیبان او است و نه پول پیدا شده است.

تمرکز کارگزاران روی وحدت اصلاح طلبان

مرعشی بیان کرد: کار دولت کار سختی است و کار انتخابات 92 را در انتخابات مجلس کامل کنیم و لحظه ای ناامید نشویم و از تلاش و تکاپو دست بر نداریم  چرا که کلید موفقیت ما اتحاد نیروهای ما در مبارزات سیاسی است و الگویی نداریم .

در سیاست‌ورزی حرفه ای الگوی تمام عیاری لازم داریم تا مجلس نیرومندی داشته باشیم منظور من جبهه گیری نیست، در اصول گراها نیز جمع زیادی از انقلابی ها هستند، ما می گوییم افراطی ها، سوءاستفاده کن ها و اهل زد و بندها نباید وارد شوند و این زمانی اتفاق می افتد که یک رقابت سالم و صحیح بین اصول گرایان اصلی و اصلاح طلبان در انتخابات شکل گیرد.

وی گفت: ما در حزب کارگزاران سازندگی با دو شعار متناسب با نیازهای روز ، نخست تمرکز بر منافع ملی کشور و دوم نگاه پررنگ به وحدت اصلاح طلبان، کار خود را از چند ماه گذشته شروع کرده ایم.

سخنگوی حزب کارگزاران در رابطه با اعضای حزب کارگزاران در استان لرستان بیان کرد: حسین سلاحورزی به عنوان دبیر اول حزب کارگزاران در استان و اعضای شورای اصلاح طلب ها احمد رضا سپهوند، بهرام رشیدنیا، کیانوش رستمی، رضا آزاد پور،  احسان ناصر، سید علی نادر دهقانی، بهروز نصیری، دکتر فروزان ادیب  فر، بهزاد مومنی فر، مرتضی هادی پور، علاالدین شیخی، سمیه قربانی، مهرداد غضنفری، حمید حنان و مهرداد فتحی بیرانوند هستند.

 1. نویسنده دیدگاه: خاصمراد
  اردیبهشت ۱۹, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۲:۲۰

  ایادرزمان اقای احمدی نژاد کارها خوب پیش میرفت چرا درباره زمانیکه ایشان با آقازاویه میگرفت هیچ نمی گفتی چرا درباره غارت بیت المال واختلاسهای کلان ان زمان ساکت بودی حتما ردیف اول نمازها ی جماعت هم می نشینی

  • نویسنده دیدگاه: .
   اردیبهشت ۲۰, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۹:۳۶

   جناب خاشمراد چه ربطی به بانک شادرات داشت.راشتی بگم بگم های محمود بعداز هشت شال محقق شد

 2. نویسنده دیدگاه: بهروز رشیدیانی
  اردیبهشت ۲۰, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۰:۱۸

  حمله به شورای نگهبان راکسانی صورت دادند، که با سوء استفاده از این جایگاه قانونی جو بی اعتمادی به این نهاد را در جامعه دامن زدند، تخریب سپاه پاسداران را نیز کسانی صورت دادند که این ارگان مهم را وارد جناح بندیهای سیاسی کردند که اگر با انصاف باشیم می بایست هر یک از دو جناح را از این قانون گریزی و رفتار ناشایست بی بهره ندانیم.
  اما رویکرد اصلی دولتهای نهم و دهم، بواقع قربانی کردن همه ارزشها و قوانین درپای منافع شخصی و باندی بود.
  زمان آن فرا رسیده است که شفافیت و قانون گرایی در مناسبات سیاسی باب شود و به نام عدالت، آزادی یا هر شعار دیگری قانون را به قربانگاه نبریم.
  با این نگاه تنها نهادینه شدن فرهنگ تحزب و حزب گرایی قادر است که از حریم قانون و قانون گرایی در هر جامعه در مقابل سود جوئیها و منفعت طلبی اشخاص و گروه ها دفاع کند.
  ایدون باد

  • نویسنده دیدگاه: دلفانی
   اردیبهشت ۲۰, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۸:۵۸

   بعید میدونم اسمت بهروز رشیدی باشه!!!!!!!!!!!!

   • نویسنده دیدگاه: نام شما...
    اردیبهشت ۲۰, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۲:۴۶

    به جای تشکیک در ماهیت کامنت گذار، مطلب را نقد کنید.

 3. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  اردیبهشت ۲۰, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۹:۲۶

  اگر طرف مقابل رای بیاره همه نهادها را زیرسوال می برند وادعا می کنند که تقلب شده ولی اگر با همان قانون ونهاد رای بیارن به تمجید از خود می پردازند. واین یعنی فتنه وفتنه گری خدا لعنتشون کنه

  • نویسنده دیدگاه: عبداله
   اردیبهشت ۲۰, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۲:۵۱

   آمین .لعن علی عدوک یا علی موسوی و کروبی و خاتمی

   • نویسنده دیدگاه: حامد المینی من عراق
    اردیبهشت ۲۲, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۸:۳۳

    لعن الله علیک و علی موسوی و علی کروبی و علی خاتمی
    بجهت التخریب الموال العمومیه فی ایام العاشورا و به سبب النار فی المساجد فی یوم العاشورا

 4. نویسنده دیدگاه: انسان شیعه
  اردیبهشت ۲۱, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۷:۴۴

  علی (ع) این گونه سخن را نمی پذیرد شما انسان دهن بین واحساساتی هستی شیعه مولا امیر الوممنین نیستی همین بس.

 5. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  اردیبهشت ۲۱, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۸:۵۰

  خداوند برای فتنه گرهای سال88 نسازه که دست نشانده غربی ها هستن-اونا میخورن شما دفاع میکنید؟؟؟؟؟؟

 6. نویسنده دیدگاه: علی خانی
  اردیبهشت ۲۲, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۲:۲۷

  سلام بر همه .انتقاد باتخریب تفاوتش زیاده .اگر کسی انتقاد می کند دیگران با خوشحالی ان را بی حرمتی یا توهین توصیف می کنند.باید درمملکت انتقاد باشد انتقادسازنده درجای خود لازمه .اگر احمدی نژاد انتقاد پزیربود وضعیت این طور نبود مجبور نبودند این همه امتیاز رابه غربیهابدهندتا شاید تحریم ها را لغو کنند

 7. نویسنده دیدگاه: 110
  اردیبهشت ۲۳, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۹:۰۷

  شهدا شرمنده ایم…
  مپندار که تنها عاشوراییان را بدان بلا آزمودند ولا غیر… وسعت بلا به وسعت همه ی تاریخ است… ای دل تو چه میکنی؟ میمانی یا میروی؟ شهید آوینی.
  مگذاریم که حسین زمان تنها بماند…

  بر فتنه گران از ابتدای خلقت تا قیامت لعنت ابدی باد… روی عمرسعد و عمروعاص و یزید و یزیدیان را سفید کردید ای مزدوران و ایادی استکبار…

 8. نویسنده دیدگاه: مریم نظری
  اردیبهشت ۲۷, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۱:۱۹

  با سلام. دلم سوخت از برپایی این جلسه آنهم در کجا؟در لرستان غیور و بیشتر از همه دلم از حضور آقای بهرام رشیدنیا سوخت. آقای رشیدنیا تو دیگه چرا؟؟ یادته خدمتت رسیدم در استانداری و گفتم هر کمکی از دستم بر بیاد برای مجمع مشورتی جوانان ولی فقیه در لرستان انجام میدم که شما رئیس آن مجمع حزب اللهی بودید. شما چرا برادر گلم ؟شما چرا از ما بچه حزب اللهی ها جدا شدید؟ شما چرا خون به دل علی زمان کردید؟ عکست را هم دیدم ولی باورم نمی شود شما باشید. به تمام کسانی که این جلسه را بر پا نموده اند عرض میکنم یاران خراسانی تا آخرین قطره خونشان نخواهند گذاشت سید علی را به مانند جدش علی(ع) دست بسته برای بیعت به مسجد ببرند. یا علی // مریم نظری ناشر نشریه یاران خراسانی

 9. نویسنده دیدگاه: مریم نظری
  اردیبهشت ۲۷, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۱:۳۰

  ما همچنان با فریاد بصیرت ، آتش خشم و نفرت و انزجار امتی را از رفتار شوم و دد منشانه ی سران فتنه به تمام عالمیان نشان خواهیم داد. ما فرزندان خامنه ای ..تنها آسمان زندگی مان آسمان ولایت نام دارد و بسان ستارگانی گرد وجود حضرت ماه می چرخیم… موجیم که آسودگی ما عدم ماست . ما به کوری چشم دشمنان بی آبروی نظام در راه حفظ حریم و جایگاه ولایت جان ناقابلمان را آنقدر به میدان خواهیم آورد تا با لبیک به ندای مظلومیتش دل مثل ماهش را راضی نگه داریم .

 10. نویسنده دیدگاه: شهروند
  اردیبهشت ۳۱, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۳:۳۰

  با سلام خدمت مسئولین سایت و مخاطبان گرامی آن چند نکته را در ارتباط با همایش و کامنت های مرتبط با آن یاد آور می شوم امیدوارم که مفید واقع شود قانون اساسی کشور به اصل تفکیک قوا تصریح می کند وظیفه هر قوه هم مشخص است. آنچه موجب افزایش کارائی هرکدام از قوای یاد شده می شود پایبندی به قانون است هر نظامی که عمل به قانون نداشته باشد نابسامانی پیامدقطعی آن خواهد بود. انتقاد کردن کاملا آزاد است ولی تخریب دیگران نه کار مطلوبی است نه به سازندگی کشور کمک می کند. هر دولتی هم با اسمی می آید و می رود تحلیل های مختلف بایستی مبتنی بر عملکرد دولت ها باشد نه بر شخص دولت سازندگی در زمینه سد سازی فعال بود دولت خاتمی در زمینه توسعه سیاسی تلاش می کرد دولت احمدی نژاد طرح مسکن مهر را اجرا کرد که الحق و الانصاف خدمت شایسته ای بود هیچ کدام از روسای دولت ها هم برای خیانت به مردم نیامدند هدف همه ارائه خدمت بوده است. منتها برخی تشکیلاتی بودند و برخی فاقد تشکیلات در هر دو گروه هم احتمال قانون گریزی و قانون شکنی ها وجود داشته و دارد اما برخورد با این دسته از قانون گریزها و قانون شکنها با قوه قضائیه است فراموش نکنیم چپها به مسائل سیاسی اهمیت میدهند و نیروهای راست به اقتصاد چپها در برابر غرب انفعال دارند نیروهای راست مقاومت به خرج می دهند چپ ها به تکثرگرائی گرایش دارند نیروهای راست به وحدت در تکثر گرائی چپ ها به تقدس زدائی که از ویژگیهای تجدد گرائی است علاقمندند و نیروهای راست قداست بیشتری برای مقدسات قائلند هر چند ممکن است در عمل پایبند به آنها نباشند چپها در ساختار سیاسی منسجم تر عمل می کنند ولی راستها تشتت اداری بیشتری دارند چپ ها هیاهوی تبلیغاتی گسترده تری دارند ولی راستها چنین نیستند چپ ها به تقسیم قدرت عادلانه تری پایبندند ولی راستها این عدالت را در توزیع قدرت ندارند چپها به ولایت مقیده فقیه عقیده دارند راستها به مطلقه آن چپها تحت تاثیر اندیشمندان غربی اند راستها گرایش به افکار درون زا و علمای حوزوی دارند هم چپها و هم نیروهای راست به تحول انقلابی پایبندی کمتری دارند یعنی دایره قدرت را محدود به شخصیت های ویژه ای کرده اند که راه ورود نیروهای جوانتر را بسته است. همانند اصرار بر ماندن هاشمی یا خاتمی و بسیاری نکات دیگر اما فتنه به کشور آسیب زد و هر که در آن هم نقش داشته با دشمن همراهی کرده است مگر اینکه از گناه خود توبه نموده باشد عنوان همایش نیز گرایش دولت فعلی به سیاست های سازندگی زمان رفسنجانی را نشان می دهد که تا به حال شاهکاری از آن مشاهده نشده بحث مذاکرات هسته ای نیز شق القمر این دولت نبوده و نخواهد بود اگر باج ندادند و به توافق رسیدند آنوقت جای بسی قدردانی از آنها خواهد بود که تا به حال چنین به نظر نمی رسد. همه گروهها بایستی پایبند به قانون اساسی باشند برگزاری اجتماعات هم آزاد است اما نه اینکه در آن به نفع کسی و علیه دیگری خارج از عدل و انصاف قضاوت و داوری شود.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار