سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 51802
تاریخ انتشار: ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۴
تعداد نظرات: یک نظر
خانه » اخبار برتر » انتشار کتاب تخصصی مثلثات (دبیرستان و کنکور) به قلم ابراهیم سبزیان
Print This Post

کتاب منتشر شده ، مباحث ۴ ساله دبیرستان در رشته تجربی را با زبانی ساده شرح داده است ، البته باید اشاره شود مطالب کتاب برای رشته ریاضی هم مفید است.

به گزارش سلام دلفان، ابراهیم سبزیان مؤلف این کتاب بیان کرد: این کتاب در ۵۶ صفحه و ۴ فصل تنظیم شده است که مطالب پایه اول تا چهارم در فصل های اول تا سوم گنجانده شده و تست های کنکوری ۶ سال اخیر به همراه نکات تکمیلی در فصل چهارم آورده شده است.

11.jpgوی افزود : موضوع مثلثات از موضوعات چالشی دبیرستان است که امیدوارم بیان ساده این کتاب بتواند باری را از دوش دانش آموزان بردارد و برای معلمان محترم نیز به عنوان یک منبع کمکی مورد استفاده قرار گیرد.

سبزیان اضافه کرد ، اگر دانش آموزان بتوانند با مثلثات آشتی کرده و ارتباط خوبی برقرار کنند می توان امیدوار بود که از عهده تست های کنکوری در مباحثی چون حد و پیوستگی، مشتق و انتگرال هم که با مثلثات مربوط است بر می آیند.

به گفته وی ، مزیت کتاب این است که در محتویات آن شلوغ کاری بیش از حد و غیر لازم نشده و به صورت مفید و مختصر مطالب لازم در آن آورده شده است.

خالق این کتاب تصریح کرد : امیدوارم اساتید و صاحب نظران و اولیای دانش آموزان بنده را از نظرات اصلاحی خودشان بهره مند سازند.

وی گفت : همکاران و دانش آموزان گرامی جهت تهیه کتاب به موسسه باکری یا کتاب فروشی ها مراجعه نمایند.

تلفن همراه:۰۹۱۶۹۶۰۸۶۲۸

تلفن ثابت موسسه شهید باکری جهت تهیه کتاب: ۳۲۷۳۳۴۷۷   یا ۳۲۷۳۳۴۷۸

 

منبع: نسیم دلفان

  1. نویسنده دیدگاه: الهه
    اردیبهشت ۲۰, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۴:۱۶

    عالی بود. دستتون بی بلا

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار