سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 51833
تاریخ انتشار: ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » ثبت‌نام آزمون کاردانی به کارشناسی از سوم خرداد
Print This Post

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور از آغاز ثبت‌نام آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته از سوم خردادماه جاری خبر داد.

به گزارش سلام دلفان، حسین توکلی در گفت‌و‌گو با ایسنا،گفت: ثبت نام برای شرکت در آزمون دوره کاردانی به کارشناسی ناپیوسته 94 منحصرا از طریق شبکه اینترنتی سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org از روز یکشنبه، سوم خردادماه آغاز شده و تا روز یکشنبه، دهم خردادماه ادامه دارد.

وی ادامه داد: کلیه داوطلبان متقاضی ثبت نام ضرورت دارد در مهلت تعیین شده، پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنما و انتخاب رشته و فراهم کردن مدارک و اطلاعات مورد نیاز به سایت سازمان سنجش مراجعه کرده و نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند.داوطلبان توجه داشته باشند، از آنجائی که ثبت‌نام و انتخاب رشته و کدرشته محل‌های انتخابی در یک مرحله صورت می‌گیرد، باید همزمان با ثبت‌نام، نسبت به انتخاب کدرشته‌های تحصیلی مورد علاقه خود اقدام و کدرشته‌های انتخابی خود را به ترتیب الویت علاقه در فرم انتخاب رشته ثبت کنند.

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور در ادامه در مورد نحوه پذیرش داطلبان توضیح داد:در این آزمون در تعدادی از رشته‌های امتحانی پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی(بدون آزمون) و در تعداد دیگری پذیرش از طریق آزمون صورت می‌گیرد. فهرست اینگونه کدرشته‌های امتحانی در دفترچه راهنمای ثبت نام و انتخاب رشته درج شده است و داوطلبان متقاضی هریک از کدرشته‌های امتحانی اعم از با آزمون و بی آزمون لازم است در زمان مقرر نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند.

توکلی در پایان در مورد زمان برگزاری آزمون اظهار کرد: آزمون مذکور برای رشته‌های تحصیلی که پذیرش از طریق آزمون صورت می‌گیرد، در عصر روز جمعه، 16مردادماه در حوزه‌های امتحانی برگزار می‌شود.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار