سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 51844
تاریخ انتشار: ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » بیمارستان‌های تامین اجتماعی “ستاره‌دار” می‌شوند
Print This Post

معاون درمان سازمان تامین اجتماعی با اشاره به مدل جدید اعتبار بخشی بیمارستان‌ها ابراز امیدواری کرد که تا پایان سال 95 همه بیمارستان‌های تامین اجتماعی در سطح قابل قبولی به لحاظ هتلینگ بیمارستانی قرار گرفته باشند.

به گزارش سلام دلفان، دکتر محمدعلی همتی، ارتقای هتلینگ بیمارستانی و تداوم استقرار سیستم اچ.آی.اس بیمارستانی را دو برنامه مهم سازمان تامین اجتماعی در بخش درمان در سال جاری اعلام کرد و گفت: طی دوسال ارتقای هتلینگ تمام بیمارستان‌های کشور را به سطح “سه ستاره” خواهیم رساند.

وی افزود: برای این کار بودجه قابل توجهی در نظرگرفته شده است و تیم کارشناسی در ستاد سازمان تشکیل شده است که تک تک بیمارستان‌های کشور را با هشت ملاک از جمله تاسیسات، تجهیزات، مبلمان ساختمان‌ها و لابی، لوازم بهداشتی و … مورد ارزیابی قرار می‌دهند.

معاون درمان سازمان تامین اجتماعی ابراز امیدواری کرد که تا پایان سال 95 همه بیمارستان‌های تامین اجتماعی در سطح قابل قبولی به لحاظ هتلینگ بیمارستانی قرار گرفته باشند.

همتی در پاسخ به اینکه اکنون چند بیمارستان تامین اجتماعی ستاره دار هستند؟ گفت: این نشان، مدل جدید اعتبار بخشی وزارت بهداشت است و هنوز هیچ بیمارستانی در کشور ستاره ندارد، از حالا به بعد بناست این اتفاق بیفتد و ارزیابی‌ها بروز و تازه خواهند شد.
منبع: ایسنا

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار