سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 51897
تاریخ انتشار: ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » اخبار برتر » عزل رئیس مجمع مشورتی جوانان دفتر نماینده ولی فقیه در لرستان
Print This Post
از سوی نماینده ولی فقیه در لرستان؛

پیش از این مسئولیت ریاست مجمع مشورتی جوانان دفتر نماینده ولی فقیه در لرستان بر عهده بهرام رشیدی نیا بوده که جایگزین وی طی جلسات آینده مجمع مشورتی معرفی خواهد شد

به گزارش سلام دلفان، آیت الله سید احمد میرعمادی در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به برنامه های در دستور کار مجمع مشورتی جوانان دفتر نماینده ولی فقیه در لرستان گفت: خدارا شاکریم که امروز مجمع مشورتی امور جوانان دفتر نماینده ولی فقیه در لرستان به یک تشکیلات و نهاد الگو تبدیل شده و به عنوان یک الگوی سازنده و تاثیرگذار در جامعه منشا آثار و برکات می شود.

نماینده ولی فقیه در استان لرستان و امام جمعه خرم آباد با بیان اینکه امروز مجمع مشورتی امور جوانان دفتر نماینده ولی فقیه در استان لرستان کانون رویش جوانان مومن و انقلابی شده است ادامه داد: دلبستگی این جوانان به انقلاب و نظام و ولایت برای همه زبانزد است و روز به روز شکوفاتر، باعظمت تر و گسترده تر می شود که نمونه آن همایش”نقش جوانان در همدلی و همزبانی” در نورآباد بود که به شهادت همه حاضرین چنین اجتماعی در میان جوانان در تاریخ نورآباد بی سابقه بوده است.

آیت الله میرعمادی با بیان اینکه این چنین تشکیلاتی که با قشر جوان سروکار دارد برای پویایی و فعال بود و تحرک به تحول و دگرگونی و پالایش نیاز دارد تصریح کرد: عده ای از جوانان این مجمع به بالای ۳۰ سال رسیدند و عده ای هم منصب پیدا کردند و فرصت رسیدگی به مجمع را ندارند.

وی ادامه داد: باوجود اینکه امسال مجمع کار عظیمی را به دوش گرفته است لذا یک تحول نشاط آفرین ضروری است و نیازمند است نسبت به ریاست مجمع و دبیر مجمع تغییراتی به وجود بیاید که در جلسه آینده این افراد معرفی خواهد شد.

وی با بیان اینکه تعدادی جوان یاور و جوان جدید به مجمع اضافه می شوند افزود: جوانان شهرستانی نیز علاقه مند به شرکت در مجمع هستند که در دور جدید فعالیت های مجمع از جوانان شهرستانی بهره خواهیم برد و امیدواریم در دور جدید با نشاط بیشتر و نیروی جدید و جوانان پرشورتر بتوانیم شاهد رویش جوانان مومن و انقلابی باشیم.

نماینده ولی فقیه در استان لرستان و امام جمعه خرم آباد برگزاری حداقل پنج همایش تحت عنوان”نقش جوانان در همدلی و همزبانی”در پنج شهرستان و سرانجام برنامه ویژه در خرم آباد را برنامه محوری مجمع مشورتی امور جوانان در سال جاری دانست.

وی خاطرنشان کرد: از جوان یاورانی که در این هشت سال فعالیت مجمع از هیچ کمکی دریغ نکردند و جوانانی که مخلصانه کار کردند به خصوص در جشنواره اسنفدماه گذشته سنگ تمام گذاشتند تشکر می کنیم.

آیت الله میرعمادی یاداور شد: وقتی معاون شورای عالی امنیت کشور مستندسازی جشنواره جوانان مومن و انقلابی لرستان و خلوص جوانان در جشنواره را دید گفت این فعالیت ها خیلی پیام و حرف دارد و اگر این رویش در کشور گسترش پیدا کند می تواند در راستای مقابله با تهاجم فرهنگی دشمن، برقراری امنیت و پیشرفت جامعه موثر باشد چراکه پیشرفت جامعه در گرو فعالیت و خدمت جوانان است.

بنابراین گزارش پیش از این مسئولیت ریاست مجمع مشورتی جوانان دفتر نماینده ولی فقیه در لرستان بر عهده بهرام رشیدی نیا بوده که جایگزین وی طی جلسات آینده مجمع مشورتی معرفی خواهد شد.

مجمع مشورتی جوانان دفتر نماینده ولی فقیه در لرستان نزدیک به هشت سال است که فعالیت خود را در استان آغاز و تاکنون چندین برنامه بزرگ و کوچک در حوزه جوانان را برگزار کرده است، برنامه هایی که هر کدام بخشی از جامعه هدف را تحت پوشش قرار داده است.

همایش علمی “جوانان، ولایت و معنویت”، جشنواره تجلیل از ۳۱۳ جوان برتر و برگزیده لرستان، همایش بین المللی “الگوی اسلامی جوان ایرانی” و گردهمایی مدیران و فعالان فضای مجازی لرستان، همایش بزرگ جوانان مساجد و محلات استان لرستان، جشنواره فعالیتهای فرهنگی خودجوش جوانان مومن و انقلابی استان لرستان از جمله برنامه های برگزار شده توسط این مجمع بوده است.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار