سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 52035
تاریخ انتشار: ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » جزئیات تیراندازی به دو دانش‌آموز سراوانی
Print This Post

مدیرکل آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان با اشاره به حادثه تیراندازی به دو دانش‌آموز منطقه سراوان هنگام خروج از مدرسه گفت:‌ حال عمومی دو دانش‌آموز پس از بستری در بیمارستان مساعد است و علت این حادثه انتقام‌گیری شخصی بود.

 به گزارش سلام دلفان، علیرضا نخعی مدیرکل آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان، در خصوص حادثه تیر اندازی به دو دانش‌آموز هنگام خروج از مدرسه در منطق سراوان اظهار داشت: یکی از دانش آموزان بر اثر  تیراندازی از ناحیه پا زخمی شد اما پس از انجام مراحل درمانی از بیمارستان مرخص شد.

وی افزود: دانش‌آموز دوم نیز از ناحیه شکم زخمی شده بود و به علت جراحات به بیمارستان زاهدان منتقل شد که هم‌اکنون تحت درمان قرار دارد.

مدیر کل آموزش‌و‌پرورش استان سیستان‌و بلوچستان با بیان اینکه ضاربان این حادثه، دانش‌آموز نبوده‌اند گفت:‌علت این حادثه انتقام شخصی بود و ضاربان این دو دانش آموز دبیرستانی سراوان شناسایی شده‌‌اند اما هنوز دستگیر نشده‌اند.

وی افزود:‌ برقراری امنیت برای دانش‌آموزان، معلمان و هر شخص دیگری در استان سیستان و بلوچستان نیاز به  فعالیت‌های فرهنگی دارد و در این استان هر ماه جلسات صلح و سازش برگزار می‌شود و نماینده ولی فقیه در امور اهل سنت نیز در این زمینه بسیار فعالیت می‌کند.

نخعی عنوان کرد: در مدارس استان سیستان و بلوچستان برنامه ویژه‌ای برای ارتقای مهارت‌های زندگی و مهارت‌های اجتماعی اجرا می‌شود تا  دانش‌آموزان طریقه کنترل خشم و برقراری ارتباط سالم را بیاموزند تا در هنگام خشم تصمیم گیری غلط نکرده و به اسلحه دست نبرند.

منبع: تسنیم

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار