سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 52086
تاریخ انتشار: ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » قلعه‌نویی بعد از باخت به تراکتور در رختکن چه گفت؟
Print This Post

روز بعد از شکست؛ تمرینات استقلال در روز بعد از شکست شباهت بسیاری دارد به روزهای بعد از شکست پرسپولیس دهه 60 و 70 .روزهایی که هیچ کس جرات حرف زدن نداشت و پروین یک تنه می تاخت.

به گزارش سلام دلفان، تمرین روز بعد از شکست استقلالی ها جایی است که قلعه نویی با حالت قهر و شاکی می آید و خیلی صریح از بازیکنانش انتقاد می کند. اتفاقی که به نظر می رسد بازی با تراکتورسازی آخرین بارش در یکی دو سال پیش رو باشد. قلعه نویی که از همان رختکن و بعد از شکست 4 بر یک برابر تراکتورسازی از بازیکنانش شاکی بوده ، به آنها گلایه های تندی داشته است. بازیکنانی مثل برهانی ، فروزان و خیلی های دیگر. یکی مثل فروزان که بعد از بازی با تراکتورسازی هم حسابی از سوی هواداران تیم نقره داغ شده بود. روزنامه 90 در تیتر اصلی شماره روز سه شنبه خود این جزئیات نوشته. اینکه قلعه نویی با انتقاد به آرش برهانی گفته است:«آرش تو فوتبالت دیگر تمام شده.» کامنت های بسیاری که در صفحه اینستاگرام این مهاجم کرمانی وجود دارد هم حاکی از انتقاد هواداران از سبک بازی های اوست. آرش که لقب آقای گل دارد اما مدتهاست خیلی به کار آبی ها نمی آید و از میانه های فصل گفته می شد بزودی از این تیم جدا می شود.آرش تقریبا 10 سال است که برای استقلال بازی می کند.

دیگر بازیکنی که نوک تیز انتقادات او را گرفته محسن فروزان است که قبل از بازی گفته بود داغ گلزنی را به دل تراکتوری ها می گذارد اما بد داغی به دل استقلالی ها گذاشت با انواع گل هایی که از زمین و هوا ، دور و نزدیک ، دراز کش و لایی ، خورد.

قلعه نویی به نوشته روزنامه 90 به او گفته است:5 توپ روی دروازه استقلال آمد که 4 تایش را خوردی » البته آن یکی توپ هم به تیر دروازه خورد.!

فروزان پیشتر گفته بود که قلعه نویی بعد از خیلی از بازی های این فصل به شدت از کار او انتقاد کرده اما این بازیکن فریادهایش را به دل نگرفته است.
منبع: خبرآنلاین

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار