سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 52139
تاریخ انتشار: ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۴
تعداد نظرات: ۲ نظر
خانه » اخبار برتر » سلام برشهيدان غيرتمند دلفان آن ها که کوه هاي سر به فلک کشيده حاج عمران در مقابل عظمتشان سرتعظيم فرود آورد
Print This Post
پیام سردار نقدی به مناسبت بزرگداشت شهدای شهرستان دلفان؛

دومین یادواره بزرگ شهدای شهرستان دلفان تحت عنوان روز”حماسه وایثار شهرستان ” در سالروز عملیات حاج عمران که منجر به آسمانی شدن 19 تن از بسیجیان دلاور این خطه شده است، فردا در دلفان برگزار می شود.

1431497433به گزارش سلام دلفان، دومین یادواره بزرگ شهدای شهرستان دلفان تحت عنوان روز”حماسه وایثار شهرستان ” در سالروز عملیات حاج عمران که منجر به آسمانی شدن 19  تن از بسیجیان دلاور این خطه شده است، روز پنجشنبه با سخنرانی سردار کشکولی فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) استان لرستان در سالن ورزشی امام خمینی(ره) شهر نورآباد برگزار می گردد.

به همین مناسبت سردار محمد رضا نقدی، در پیامی ضمن گرامی داشت مقام شهدا، عزت، امنیت و پیشرفت های امروز کشور را نتیجه جان نثاری شهدا و جانبازان دانست.

متن پیام سردار نقدی به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام برشهيدان غيرتمند دلفان آن ها که کوه هاي سر به فلک کشيده حاج عمران در مقابل عظمتشان سرتعظيم فرود آورد و صخره هاي رفيع شرمنده استقامتشان شدند و زلال چشمه ها حسرت اخلاص شان را مي خورند.

 شهيدان شهبازي ،حقي، شيرخاني، امکاني، محمدی ها، حيدري، حسيني، عزيزي، مرادي، محمودي ها، کوراني، نجفي، نوروزي، مرادیان، افتاده، برفي، کاوه اي و…همان19 شهید و پنجاه جانبازي که با نثار هستي اسلام را جاني تازه بخشيدند و عزت و امنيت و پيشرفتهاي امروز را براي ما به ارمغان آوردند .

آن ها که رزم ديدني شان جهان را حيرت زده کرد و رهبرمان را به تحسين واداشت.

 بزرگداشت يادشان را به سير خاطره ها بسنده با آنها ميثاق ببنديم و خودمان را براي ادامه راهشان تا آزادي قدس و کعبه  آماده و پا به رکاب کنيم.

 فقط اينطور مي توان حق آنان را ادا کرد؛ اي کاش در ميان شما بودم ودر امواج خاطره هاي نوراني شهيدان غرق مي شدم.

درود بر مردم حماسه ساز و سلحشور دلفان و درود بر265شهيد دلفان که نام آن ديار راجاودانه کردند.

محمد رضا نقدي رئیس سازمان بسیج مستضعفین

 1. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  اردیبهشت ۲۳, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۱:۴۷

  بابا دمش گرم..

 2. نویسنده دیدگاه: مریم نظری
  اردیبهشت ۲۷, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۲:۲۶

  پایین تر از آنیم ز بالا بنویسیم/ یا اینکه بخواهیم شما را بنویسیم/ ما کوزه اندیشه مان کمتر از آنست/ تا اینکه بخواهیم ز دریا بنویسیم…..

  درود بر مردم همیشه در صحنه دلفان و درود ویژه بر سردار محمدرضا نقدی

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار