سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 52302
تاریخ انتشار: ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » پرسپولیس فاتح دربی 80/ پایان تلخ قلعه نویی و استقلال
Print This Post

دو تیم پرسپولیس و استقلال در آخرین دیدار خود در لیگ چهاردهم به مصاف هم رفتند که در پایان سرخپوشان با تک گل علی علیپور موفق به شکست رقیب سنتی خود شدند.

پوشش زنده دربی 80؛ استقلال 0 - پرسپولیس 0 (تا دقیقه 5)به گزارش سلام دلفان، در آغاز دیدارهای هفته پایانی رقابت‌های لیگ چهاردهم دو تیم پرسپولیس و استقلال از ساعت 17 امروز (جمعه) در ورزشگاه آزادی به مصاف هم رفتند که در پایان پرسپولیس موفق شد با گل علی علیپور حریفش را شکست دهد.
استادیوم: آزادی تماشاگر: حدود 60 هزار نفر
داوران: تورج حق وردی، سعید زارع و حسین طالقانی
اخطار: حنیف عمران زاده (33)، امیرحسین صادقی (64) و بهنام برزای (78) از استقلال و مهدی طارمی (69) از پرسپولیس

پرسپولیس: سوشا مکانی، علیرضا نورمحمدی، مایکل اومانیا، امید عالیشاه، حمید علی عسگری، محمد نوری، احمد نوراللهی، بابک حاتمی، هادی نوروزی، مهدی طارمی و علی علیپور
سرمربی : برانکو ایوانکوویچ

استقلال: وحید طالب لو، امیرحسین صادقی، حنیف عمران زاده، هرایر مگویان، امید ابراهیمی، رضا عنایتی، خسرو حیدری، میلاد فخرالدینی، جاسم کرار، یعقوب کریمی، سجاد شهباززاده
سرمربی: امیر قلعه نویی

شرح گل:
پرسپولیس یک استقلال صفر: (دقیقه 65، علی علیپور): ارسال هادی نوروزی از روی ضربه ایستگاهی را علی علیپور در زاویه بسته و در حالی که طالب لو نظاره گر این ضربه بود وارد دروازه کرد و نتیجه را به نفع تیمش کرد.


دقایق حساس:
دقیقه 1: اولین خطر با سانتر هادی نوروزی برای پرسپولیسی ها شکل گرفت که مدافعان استقلال درون محوطه جریمه توپ را برگشت دادند و اجازه ضربه زدن به طارمی ندادند.

دقیقه 2: پرتاب اوت بابک حاتمی درون محوطه جریمه و در ادامه سانتر مدافع راست پرسپولیس در حالی که عالیشاه برای ضربه زدن خیز برداشته بود به این بازیکن نرسید.

دقیقه 4: اولین خطا برای استقلالی ها در حالی شکل گرفت که کرار توپ را برای این تیم درون محوطه جریمه ارسال کرد اما مدافعان پرسپولیس اینبار مانع از ایجاد فرصت برای مهاجمان بلند قامت استقلال شدند.

دقیقه 7: ارسال خسرو حیدری به درون محوطه جریمه را مایکل اومانیا در آستانه ضربه زدن شهباززاده دفع کرد تا این موقعیت خطرناک از سوی استقلالی ها را دفع کنند.

پوشش زنده دربی 80؛ استقلال 0 - پرسپولیس 0 (تا دقیقه 55)

دقیقه 9: علیپور درون محوطه جریمه قصد ضربه زدن به توپ را داشت که امیرحسین صادقی آن را دفع کرد تا کرنر برای سرخپوشان شکل گیرد. در ضربه کرنر هم پرسپولیسی ها سودی از موقعیت شان نبردند.

دقیقه 11: میلاد فخرالدینی با حرکت پشت محوطه جریمه صاحب موقعیت شد که با خطا متوقف شد. امید ابراهیمی این ضربه خطا را برای استقلالی ها با شوتی زمینی زد که توپش با اختلاف کم به بیرون رفت.

دقیقه 14: مهدی طارمی در جدال با صادقی قصد عبور از مدافع استقلال را داشت که تعادل خود را از دست داد، تلاش مجدد مهاجم پرسپولیس برای گرفتن توپ با دریبل زیبا از مدافع اسقلال همراه بود که صادقی در ادامه نیز به حالت کری نگاهی به طارمی انداخت.

دقیقه 19: فرار فخرالدینی از جناح راست و ارسال او برای شهباززاده با ضربه ناقص این مهاجم به قصد پاس به عنایتی همراه بود که اومانیا زودتر توپ را از شش قدم زد.

دقیقه 20: ارسال جاسم کرار این بار از سمت چپ با ضربه سر دیدنی رضا عنایتی همراه بود که سوشا مکانی با واکنشی فوق العاده از روی خط توپ را برگشت داد تا عنایتی در گلزنی ناکام بماند.

دقیقه 23: پرتاب اوت بلند فخرالدینی در محوطه جریمه با دخالت مهاجمان استقلال موقعیت خوبی برای این تیم ایجاد کرد که امید ابراهیمی به قصد خطا و پنالتی خود را زمین انداخت اما حق وردی اعتقادی به پنالتی نداشت.

دقیقه 25: شوت امید ابراهیمی از پشت محوطه جریمه را سوشا به راحتی دفع کرد و فرصت را در اختیار تیمش قرار داد.

دقیقه 29: ارسال هادی نوروزی از روی ضربه ایستگایی با دخالت اومانیا همراه بود که ضربه کم اثر مدافع کاستاریکایی پرسپولیس به راحتی در اختیار طالب لو قرار گرفت.

دقیقه 33: حق وردی اولین کارت زرد را از جیب خود در آورد و به حنیف عمران زاده داد. طارمی با فریب مدافع استقلال، عزم دروازه این تیم را کرد که با دخالت عمران زاده متوقف شد و حق وردی با اعلام خط یک کارت زرد نیز به شماره 5 استقلال نشان داد.

دقیقه 44: شوت ضعیف امید عالیشاه را وحید طالب لو گرفت.

دقیقه 45: وحید طالب لو زودتر از امید عالیشاه که با فرار درون محوطه جریمه به دنبال گلزنی بود، توپ را از آن خود کرد. دروزاه‌بان استقلال برخوردی با عالیشاه داشت که داور بازی برخلاف پرسپولیسی‌ها اعتقادی به پنالتی نداشت.

پوشش زنده دربی 80؛ استقلال 0 - پرسپولیس 0 (تا دقیقه 55)

بازی در نیمه اول با تساوی بدون گل خاتمه یافت.
دقیقه 46: بهنام برزای در نیمه دوم برای استقلال به میدان آمد و جای رضا عنایتی را گرفت. در نیمه دوم استقلالی‌ها کار را هجومی آغاز کردند و یک کرنر هم نصیب آنها شد اما شاگردان قلعه‌نویی استفاده‌ای از این موقعیت نبردند.

دقیقه 50: حرکت پا به توپ محمد نوری را که در این دیدار در پست هافبک دفاعی به میدان رفته بود در نهایت با شوت این بازیکن از پشت محوطه جریمه همراه بود که با اختلاف کم ضربه اش به بیرون رفت.

دقیقه 63: در حالی که برزای با سوشا مکانی تک به تک شده بود، حق وردی در سوت خود دمید و خطای بازیکنان پرسپولیس را اعلام کرد. امیر قلعه نویی و کادرفنی اش به شدت به عملکرد داور دیدار معترض شدند و اعتقاد داشتند او باید با توجه به موقعیت شان آوانتاژ اعلام می کرد.
دقیقه 64: صادقی یک بار دیگر مهدی طارمی را با خطا متوقف کرد که این بار با کارت زرد حق‌وردی روبرو شد.

دقیقه 65: ارسال هادی نوروزی روی دروازه طالب‌لو با ضربه سر علی علی‌پور همراه بود که تور دروازه استقلال را لرزاند تا پرسپولیس یک بر صفر پیش بیفتد.

دقیقه 68: مهدی طارمی در محوطه جریمه استقلال پا به توپ شد که هرایر مگویان او را متوقف کرد اما داور اعتقاد به تمارض داشت و به این بازیکن کارت زرد داد.

دقیقه 72: خسرو حیدری با نظر قلعه‌نویی جای خود را به یعقوب کریمی داد.

دقیقه 77: سجاد شهباززاده در محوطه جریمه پرسپولیس حرکت رو به بیرون انجام داد و شوتی هم به سمت دروازه مکانی روانه کرد اما توپ او با اختلاف کمی از کنار دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 78: محسن بنگر جای علی علی‌پور را گرفت تا برانکو یک تعویض دفاعی انجام دهد. بهنام برزای هم که اعتقاد داشت علی‌پور باید زودتر زمین بازی را ترک کند و با این بازیکن برخوردی داشت، توسط داور بازی با کارت زرد جریمه شد.

دقیقه 84: حرکت جاسم کرار از سمت راست دروازه پرسپولیس با خطای بابک حاتمی همراه بود و حق وردی مدافع پرسپولیس را با کارت زرد جریمه کرد.

دقیقه 85: ارسال کرنر جاسم کرار بهترین موقعیت را برای جبران گل خورده این تیم ایجاد کرد که امید ابراهیمی این فرصت خوب را از دست داد و ضربه سرش را بدون مزاحمت به بیرون زد. بعد از این موقعیت امیر قلعه‌نویی، میلاد سلیمان‌فلاح را جایگزین محمدرضا خرسندنیا کرد.دقیقه 89: بهنام برزای با یک استارت سرعتی از سمت چپ حرکت می‌کرد که توسط احمد نوراللهی متوقف شد و حق‌وردی نیز به بازیکن پرسپولیس کارت زرد نشان داد.

دقیقه 90: حرکت خالقی فر پشت محوطه جریمه و ضربه آرام او در دستان طالب لو جا گرفت.

دقیقه 91: حنیف عمران‌زاده که در لحظات پایانی به عنوان مهاجم آبی‌پوشان به محوطه جریمه پرسپولیس رفته بود، خود را در موقعیت گل قرار داد اما برخورد او با مکانی از سوی داور خطا تلقی شد.

دقیقه 4+90: هادی نوروزی در لحظات پایانی بازی تعویض شد و میلاد کمندانی به بازی آمد.

دقیقه 4+90: ارسال جاسم کرار در آستانه ورود به دروازه پرسپولیس بود اما توسط بازیکنان استقلال دور شد و البته کمک‌داور بازی هم آفساید اعلام کرد.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار