سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 52318
تاریخ انتشار: ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴
تعداد نظرات: یک نظر
خانه » آخرین عناوین » حزب الله عراق آل سعود را تهدید نظامی کرد
Print This Post

دبیرکل گردان‌های حزب الله عراق در نشست خبری گفت در صورتی که ریاض شیخ نمر را اعدام کند کلیه اسیران سعودی که نزد حزب الله عراق هستند را اعدام خواهد کرد.

به گزارش سلام دلفان، گردان‌های حزب الله عراق عربستان را تهدید کردند در صورتی که شیخ نمر روحانی برجسته سعودی را اعدام کند آن‌ها سعودی‌های اسیر شده در عراق را اعدام خواهند کرد و مصالح ریاض را از طریق مرزهای عراق با عربستان هدف قرار خواهند داد.

روزنامه القدس العربی گزارش داد: «عباس المحمداوی» دبیرکل گردان‌های حزب الله عراق در نشست خبری گفت در صورتی که ریاض شیخ نمر را اعدام کند کلیه اسیران سعودی از جمله سه اسیری که نزد حزب الله عراق هستند را اعدام خواهد کرد.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: اسیران سعودی همچنان تا آزاد شیخ نمر نزد عراق باقی خواهند ماند. ریاض بداند گردان‌های حزب الله در عراق، سوریه، لبنان و یمن در صورت اعدام شیخ نمر پاسخ کوبنده‌ای به عربستان خواهند داد.

این روزنامه در ادامه نوشت: فرماندهان حزب الله عراق گفته‌اند کمادوهایی در اختیار دارد که ماموریت آن‌ها حمله به پایگاه‌های زمینی عربستان در مرز عراق با این کشور است و آماده‌اند تا اهدافی را در داخل عربستان بمباران کنند. پس عربستان از اعدام شیخ نمر باید منصرف شود.
منبع: ابنا

  1. نویسنده دیدگاه: محمد
    دی ۱۸, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۱:۴۰

    زنده باد شیعه و خزب الله

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار