سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 52410
تاریخ انتشار: ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » خط و نشان دوست حنیف برای سوشا
Print This Post

مهاجم ملوان گفت: انزلی مردم فوتبال‌فهمی دارد و خوشحالم که شرمنده هواداران ملوان نشدیم و دوباره این تیم را در لیگ برتر می‌بینیم.

به گزارش سلام دلفان، فرزاد حاتمی درباره پیروزی یک بر صفر ملوان انزلی مقابل نفت مسجد سلیمان عنوان کرد: گفته بودم که ملوان در لیگ می‌ماند. این حرف را با یقین گفته بودم چون می‌دانستم بضاعت ملوان چیست. انزلی مردم فوتبال‌فهمی دارد و خوشحالم که شرمنده هواداران ملوان نشدیم و دوباره این تیم را در لیگ برتر می‌بینیم.

وی در مورد اینکه در ملوان می‌ماند یا نه، گفت: هنوز تصمیم خاصی برای ماندن یا رفتن به تیم دیگری نگرفته‌ام.

مهاجم ملوان درباره دعوتش به تیم ملی عنوان کرد: از کی‌روش و دستیارانش تشکر می‌کنم که بار دیگر به من اعتماد کردند و مرا در لیست تیم ملی قرار دادند. امیدوارم با تمریناتی که انجام می‌دهم در لیست نهایی قرار بگیرم و جواب اعتماد کادرفنی تیم ملی را بدهم.

حاتمی که سابقه بازی در استقلال و پرسپولیس را دارد در خصوص برد پرسپولیس در دربی 80 گفت: تنها نیمه نخست را تماشا کردم که در این نیمه پرسپولیس تیم برتر میدان بود. از بردن تیمی در این دیدار خوشحال نمی‌شدم ولی هر تیمی که حقش برد باشد، به آن می‌رسد. تنها تاسفم این است که چرا حنیف عمران‌زاده موفق به گلزنی نشد.

وی در مورد درگیری حنیف عمران‌زاده و سوشا مکانی خاطرنشان کرد: سوشا بداند هر کسی با حنیف در بیفتد، با من طرف است. سوشا اشتباه کرد و کار او را تایید نمی‌کنم. عمران‌زاده دوست من است و می‌دانم تحت فشار و با تحریک مکانی، درگیر شد. حنیف استقلالی واقعی است و به خاطر تعصبی که داشت این کار را انجام داد.

منبع: تسنیم

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار