سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 52440
تاریخ انتشار: ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » زمان انتخاب رشته کارشناسی ارشد ۹۴
Print This Post

مهلت انتخاب رشته پذیرفته شدگان اولیه آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۴ از فردا دوشنبه ۲۸ اردیبهشت ماه آغاز و به مدت سه روز ادامه دارد.

به گزارش سلام دلفان، داوطلبان مجاز به انتخاب رشته آزمون کارشناسی ارشد برای انجام فرایند انتخاب رشته تحصیلی خود با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور و دریافت دفترچه راهنما ضمن مطالعه دقیق آن و اطلاعیه‌های منتشره سازمان نسبت به انتخاب حداکثر ۱۰۰ کدرشته محل از میان کدرشته محل‌های تحصیلی مورد علاقه از کدرشته امتحانی یا کدرشته‌های امتحانی مجاز اقدام و کدرشته محل‌های انتخابی را به‌ترتیب اولویت علاقه در فرم انتخاب رشته تقاضانامه اینترنتی که از فردا دوشنبه ۲۸ اردیبهشت‌ماه بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار می‌گیرد درج کنند.

این داوطلبان تا روز پنجشنبه ۳۱ اردیبهشت‌ماه مهلت دارند نسبت به درج کدرشته محل‌های انتخابی خود در فرم تقاضانامه اینترنتی اقدام کنند.

آن دسته از داوطلبانی که در آزمون ورودی دوره‌های کارشناسی ارشد ناپیوسته ۹۴ قبلا علاقه‌مندی خود را برای شرکت در گزینش رشته‌های تحصیلی پیام نور و موسسات آموزش عالی و غیر انتفاعی و غیر دولتی اعلام نکرده‌اند، در صورتیکه بر اساس مندرجات کارنامه مجاز به انتخاب رشته‌ دوره‌های غیر روزانه شده‌اند می‌توانند نسبت به انتخاب کد رشته محل‌های تحصیلی مورد علاقه خود از دانشگاه‌ پیام نور و موسسات آموزش عالی غیر انتفاعی و غیر دولتی اقدام کنند.

این قبیل از داوطلبان ضرورت دارد در مهلت زمان انتخاب رشته‌های تحصیلی که از تاریخ ۲۸ اردیبهشت ماه تا ۳۱ اردیبهشت ماه است، نسبت به پرداخت مبلغ ۸۰ هزار ریال (۸ هزار تومان) برای شرکت در گزینش رشته‌‌های مذکور از طریق کارت‌های بانکی که پرداخت اینترنتی آنها فعال است، از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور اقدام کنند.
منبع: تسنیم

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار