سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 52495
تاریخ انتشار: ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » اخبار برتر » کمیته امداد آثار مثبتی در جامعه دارد
Print This Post
امام جمعه نورآباد در دیدار با مدیر کل کمیته امداد لرستان:

امام جمعه نورآباد، حمایت های کمیته امداد ازمردم محروم جامعه را ستودنی خواند و افزود: کمیته امداد آثار مثبتی در جامعه دارد.

 

IMG09361880به گزارش سلام دلفان،  حجت الاسلام و المسلمین سید جعفر هاشمی نژاد امام جمعه این شهرستان، امروز(28 اردیبهشت) در دیدار با مدیرکل کمیته امداد استان لرستان، گفت: خدمات کمیته امداد امام خمینی (رحمت الله علیه) در راستای حمایت از محرومان و مستضعفان جامعه ستودنی است.

وی با اشاره به حمایت های فرهنگی و اشتغالزایی کمیته امداد از محرومان جامعه، افزود: خدمات حمایتی کمیته امداد امام خمینی( رحمت الله علیه) آثار و برکات مثبتی در جامعه دارد.

حجت الاسلام هاشمی نژاد، با اشاره به طرح خود کفایی مددجویان کمیته امداد، اظهار داشت: این طرح در توانمند سازی و تقویت مددجویان موثر است.

وی، تصریح کرد: نهاد کمیته امداد امام خمینی (رحمت الله علیه) خالصانه ازمستضعفان و محرومان جامعه حمایت می کند.

امام جمعه نورآباد، تصریح کرد: کمیته امداد یکی ازبهترین نهادهایی است که هم در زمینه رفع نیازهای مادی وهم نیازهای معنوی خدمات شایسته و شایانی به اقشار ضعیف جامعه ارائه می دهد.

ولی الله منتظری، مدیرکل کمیته امداد استان لرستان نیز در این دیدار، گفت: تلاش برای اشتغالزایی مددجویان و خود کفایی آنان از مهم ترین برنامه های کمیته امداد در استان است.

وی افزود: تلاش برای ارتقای فرهنگی مددجویان و خانواده های آنان در قالب دوره های آموزشی و فرهنگی و حمایت از تحصیل فرزندان مددجویان از دیگر رویکردهای کمیته امداد در استان است.

منتظری، با تاکید برتعامل و همکاری بیش از پیش امام جمعه این شهرستان با کمیته امداد، ابراز کرد: ائمه جمعه نقشی موثر در همراهی و همدلی مردم با نهاد مردمی امداد دارند.

این مقام مسئول، ادامه داد: امام جمعه به عنوان یکی از ارکان مهم و اساسی می تواند کمک قابل توجهی درزدودن چهره فقر از سیمای مردم مستضعف و محروم داشته باشد.

منبع: شبستان

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار