سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 5252
تاریخ انتشار: ۳۱ مرداد ۱۳۹۱
تعداد نظرات: یک نظر
خانه » آخرین عناوین » 31 روستای شهرستان دلفان از نعمت گاز طبیعی بهره مند هستند
Print This Post
'رضا دریكوند ' روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: شهرستان دلفان دارای 440 روستا می باشد وجود دارد كه از این تعداد 31 روستای آن ...

‘رضا دریكوند ‘ روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: شهرستان دلفان دارای 440 روستا می باشد وجود دارد كه از این تعداد 31 روستای آن از نعمت گاز طبیعی بهره مند هستند.

وی با بیان اینكه 50 روستای این شهرستان در نزدیكی خط انتقال گاز قرار دارند، اظهار داشت: كار گازرسانی به روستاهای مسیر شبكه و خطوط انتقال گاز استان باید در دستور كار دستگاههای اجرایی مربوطه قرار گیرد.

وی افزود: شهرستان دلفان بیش از یك هزار و 800 متر از سطح دریا ارتفاع دارد و یك منطقه كوهستانی و سردسیر محسوب می شود و به همین دلیل و با توجه به سرانه بالای مصرف سوخت دراین شهرستان، توسعه گازرسانی نقش مهمی در كاهش مصرف سوخت منطقه دارد.

دریكوند افزود: درحال حاضر پنج پروژه گازرسانی روستایی در این شهرستان اجرایی شده كه با بهره برداری از آنها تعداد روستاهای بهره مند از گاز طبیعی در این شهرستان به 40 روستا افزایش خواهد یافت.

به گفته وی ، در سال جاری روستاهای شهرك امام خمینی(ره)، شهن آباد و فرهاد آباد با اعتبار 32 میلیارد و 271 میلیون ریال گاز رسانی شده اند .

  1. نویسنده دیدگاه: ا
    آبان ۲۸, ۱۳۹۱ در تاریخ ۲۰:۰۸

    می خواستم عرض کنم یکی از همین روستاهایی که گفتید روستای ظفرآباد نورعلی است که از یکماه پیش افتتاح طرح شد ولی متاسفانه تابه حال برای اهالی روستا هیچ اقدامی انجام نشده
    نکنه منظورتان همان یک خانوارروستا بود که توی تلویزیون نشون داد

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار